782 Shares 1824 views

Motyl dla mężczyzn z rękami: rozmiar zdjęcia

W ostatnich latach, stylowy Motyl dla mężczyzn stały się niezwykle popularne. Zazwyczaj są one noszone na imprezach towarzyskich, opery i teatru, a także podczas wizyty oficjalne wydarzenia. Ponadto Motyl dla mężczyzn są uważane za ogólnie przyjęte oprócz codziennej garnitur. W zależności od ubioru, dopuszczonym w firmie, te akcesoria mogą być bardzo surowe lub raczej zabawa zabarwienie.

Kto nosi motyla

Jak również tradycyjnych więzi, motyle są wielkim darem. Kobiety i dziewczęta są często przedstawiani swoich drogich akcesoriów takich ludzi, kupując je w sklepach, targach rzemieślniczych lub producenci osobiście.

Dla tych, którzy mogą mówić kilka podstawowych technik szycia na maszynie, praca nie wydaje się skomplikowana. Motyl dla mężczyzn wykonane własnymi rękami w ciągu zaledwie kilku godzin, często jest główną „atrakcją” z sesji zdjęciowej. Doszło do mistrzów Nie ma żadnych ograniczeń co do wyboru koloru lub tekstury materiału.

Jeśli pracownik biurowy sałatka muszka w różowe pasy, często uważane za nie do przyjęcia, to dla zabawy rozrywką – tylko w prawo.

W następstwie Saroy BERNAR, który otworzył kobietom wygodę i komfort spodnie, dziewczyny przejmują coraz więcej elementów męskiej garderoby. Są one z powodzeniem stosowane motyla, aby jego sposób zgorszenie, lub odwrotnie, wyrafinowania.

prace przygotowawcze

Aby szybko i skutecznie zrobić motyla, trzeba przygotować wcześniej pracy, materiałów i narzędzi. Zalecenia dla tkaniny stosowane do motyla mężczyzn, zostaną podane poniżej.

Poniżej można zobaczyć wzór do szycia akcesorium. To może być przerysowana na grubym papierze, lub po prostu wydrukować.

Rysunek składa się z dwóch części. Po wycięciu potrzebę połączyć je wzdłuż przerywanej linii. Będzie to jedna część. Każda strona produktu będzie składać się z dwóch części, więc wszystko trzeba wyciąć cztery.

Liczby na dole wzorców wskazać rozmiar motyla mężczyzn w centymetrach. Jest ona określana na podstawie pomiaru obwodu szyi mężczyzny. Jest to ważne, ponieważ nie jest motyl, że wielkość byłaby niemożliwa właściwie angażować.

Jak uszyć motyla mężczyzn

Po pierwsze, powinniśmy wybrać materiał. Motyl dla mężczyzn rzadko uszyty z wełny, poza tym, że musi on być rozumiany jako mistrzów. Znacznie częściej wykorzystywane jedwab, satyna, bawełna lub materiał syntetyczny.

Pożądane jest, że materiał jest twardy, to będzie łatwiej wyciąć i uszyć. W przypadku, gdy wybrane tkaniny była zbyt miękka, należy skleić usztywniającej.

Odbywa się to w następujący sposób:

 • Tkaniny cięte na wzór czterech części.
 • Włókniny wytwarza się dwa identyczne elementy.
 • Włóknina zastosowana do spodniej części i wielkości żelaza. Że materiał nie jest przyklejona do płyty spodniej, musi być pokryta tkaniną lub prasować na przedniej stronie tkaniny.
 • Sprawdź, czy zatrzymany mocno do kojarzenia części (próbując rozdzielić warstwy).

Zszywanie Motyl dla mężczyzn

Jeśli kojarzenia zatrzymany dobrze i nie jest daleko w tyle, obie części mogą być Sew każdą stronę (cztery elementy dostał dwa). Następnie uzyskany materiał jest składany do wnętrza, i zapewnić struktury szpilki polewanie. Następnie szyte przez maszyny do pisania. Szew do układania starannie, przy zachowaniu jednakowej odległości od krawędzi.

W przeciwnym razie można uzyskać asymetryczną motyla dla mężczyzn. Zdjęcie poniżej pokazuje jak wyglądać prawidłowo wykonany linię. Można również zauważyć, że po jednym z pokładów pozostawił lukę. Jego długość powinna wynosić około 3-4 cm, warto zwrócić gotowego motyla. Krawędź proces overlockingu opcjonalnie.

Sekret poprawnego wywinięcie produktu

Istnieje kilka sztuczek, które dość szybko i dokładnie kolei taki wąski produkt jak motyl. Jednak przed przystąpieniem do tego etapu, konieczne jest, aby wyciąć wszystkie kąty, bez dotykania linii. Konieczne jest, aby utworzyć regularny geometryczny kształt łuku.

Na fałdach może płytkich cięć.

Następnie wziąć coś twardego i długiego (igły dziewiarskie, nezatochenny ołówek chiński spinki do włosów) i umieścić w najszerszej części motyla. Umieszczenie na remis dla stopniowo się wewnątrz urządzenia.

wyrównanie

Powstały „kiełbasa” wygląda raczej nieatrakcyjny, ale nie został jeszcze wyrównane i nie prasować. Aby zobaczyć prawdziwą kształt produktu, powinno być rozłożone za pomocą pęsety. Następnie żelazo szczegóły żelaza szyte osiągnięcie idealnie płaskiej blachy.

Teraz można zaszyć lukę, przez którą motyl został skręcony. W tym celu blindhem. Można też uszyć go na maszynie, ponieważ obszar ten nadal pozostaje pod kołnierzem.

To jest to, zadanie jest zakończone. Teraz, gdy wiesz, jak szyte motyla, trzeba zrozumieć, jak związać akcesoria dla mężczyzn. Butterfly odpowiedni rozmiar, aby rozwiązać za pomocą serwisu jest bardzo prosta. Wystarczy raz do zrozumienia. Kolejne zdjęcia pokazują wyraźnie, jak związać akcesoria dla mężczyzn. Motyl tie dla dziewczynek dokładnie taki sam sposób.

Alternatywne motyle produkcyjne

Nie jest konieczne, aby zrobić klasyczny akcesorium, które chcesz umieścić na prawidłowo. Można uprościć problemu dla siebie i dla ludzi w przyszłości.

Poniższe akapity opisują jak ścieg motyla dla mężczyzn z szycia elastyczna.

Do pracy potrzebują tych samych narzędzi i materiałów plus gumę.

tkanina cięcia

Trzeba wyciąć trzy prostokąty materiału, który wybiera się do pracy. Wymiary części:

 1. 30 cm x 15 cm.
 2. 20 cm x 15 cm.
 3. 6 cm x 10 cm.

Pierwsze dwa odcinki trzeba skleić między liniami lub Dublerin.

Teraz wszystkim konieczność utworzenia taśmy wycięte prostokąty:

 • Kawałki tkaniny jest złożone na pół.
 • Wycisnąć linie zagięcia.
 • Następnie rozłożyć i złożyć z jednej strony tak, że otwarta krawędź dotyka zautyuzhennoy linii.
 • Stałe żelazo.
 • Z drugiej strony działają w podobny sposób.
 • Krotnie tkaninę tak, aby wszystkie krawędzie cięte i surowce były wewnątrz.
 • Wycisnąć.

Teraz uzyskać dokładne taśmę. Podobnie pozostałe prostokąty są przekształcane na taśmę.

montaż motyl

Dwa duże wstążka jest składany w połowie wąskimi końcami i szyć. Nie można próbować ostrożnie przeprowadzać wszelkie szwy, ponieważ nadal nie będą widoczne.

Ponownie Pobiera prostokąt. szczegół średni rozmiar jest stosowane na dużą prostokąta i łączenie ich środki. Następnie stały gwint (usieciowany) i dokręcając szwu.

W rezultacie powstała dwuwarstwowa muszka. Najmniejszy zespół będzie przebranie za brzydkie Midway.

Wymaga się, aby w pierścieniu wąskimi krawędziami przeciągać środek motyla. Gdy taśma jest umieszczona, jest mocno przyszyte do produktu z niewłaściwej stronie.

Cięcia długości gumy jest to pożądane, z gwintem wąskie taśmy, a jego krawędzie są zagięte i niezawodnie zaszyto. Jeśli załącznik nie jest wystarczająca, może być niezręcznej sytuacji, gdy motyl będzie latać do kołnierza w najbardziej nieodpowiednim momencie.

Jeśli jest to pożądane, oba sposoby można stosować do wytwarzania wielu różnych akcesoriów na odzieży.

Motyle dla dzieci

Wykwalifikowani pracownicy, którzy mają szczęście być ich matki, doskonale zdają sobie sprawę, jak trudno jest wybrać odpowiednie akcesoria dla swoich dzieci. Jeśli nie można znaleźć odpowiedniej wielkości, nie mają odpowiedniego koloru lub tekstury tkaniny.

Oto ich pomocy także jest możliwość tworzenia biżuterii własnymi rękami. Motyle są idealnym uzupełnieniem do własnych wakacji szkolnych lub stosowane jako podpory dla fantazyjnych dekoracji obrazu.

Jako alternatywę dla różnych «Niedźwiedzie” i «króliczka» garnitur wygląda świetnie «mały dżentelmen». Zwykle wiąże rygorystyczne ciemne spodnie, białą koszulę i kamizelkę. Oczywiście, jest to niemożliwe do zrobienia bez muszka, która stała się główną atrakcją.