738 Shares 7466 views

Ballerina Anastasiya Meskova: Biografia, kariera i życie osobiste

Anastasiya Meskova – szczupła i atrakcyjna dziewczyna. Stała się znana kręcenia serialu „La Dolce Vita”. Chcesz dowiedzieć się o tym, gdzie studiowała i pracowała Nastya, jaka jest jego sytuacja? Teraz powiemy wszystko.


Anastasiya Meskova: biografia

Urodziła się 23 lipca 1985 w Moskwie. Nasza bohaterka wykształcony i kulturalny rodziny. Jej ojciec, Valery S., akademik, a jego matka, Nadieżda Meskova, pracuje jako nauczyciel w Uniwersytecie Moskiewskim. Ponadto Nastya rodzice mają dwa inne dzieci – syn i córka Sergey Katya.

Dwie siostry i brat żył spokojnie i polubownie. Nie dzielić zabawkami i nie donieść na siebie. Siergiej był obrońcą Kate i Anastazja. Chłopcy z podwórka wiedział o tym i unikać siostry partii.

zdolności

W ciągu 4 lat Anastasiya Meskova odnotowano w szkole baletowej. Jej pierwszym nauczycielem był Natalya Revich. Natychmiast zauważył naturalną elastyczność dziewczyny i wspaniałych danych zewnętrznych. Od kilku lat nasza bohaterka zrozumiana podstaw baletu klasycznego.

W szkole, Nastia studiował na cztery i pięć. Rodzice byli dumni ze swojej córki. Wierzyli, że czeka świetlana przyszłość. Na 7 lat dziewczynka przyjęta do grupy tanecznej im. Loktev. Kilka miesięcy później, Nastia została wysłana do konkursu telewizyjnego „Morning Star”. Młoda Moskal zdobył publiczność i profesjonalne jury ze swoim tańcem. Po tym, że dziewczyna poszła do trasy. Występowała nie tylko w Rosji, ale również za granicą. Lubiła złapać się podziwiając widoki ludzi w hali, i usłyszeć ich oklaski.

Znajomość z filmem

Rok 1993 był udany dla naszej bohaterki. Po pierwsze, ona naukę w Państwowej Akademii Choreografii. Po drugie, starałem się jako aktorka. Reżyseria Nana Kldiashvili i Aleksandra Zguridi zatwierdziła ją do głównej roli w filmie „Dancer”. Dziewczyna jest w 100% poradził sobie z zadaniami przypisanymi do niego.

W 1997 roku, podczas odpoczynku w obozie „Artek” Anastasiya Meskova spotkał słynnego reżysera V. Grammatikov. Podał jej rolę Sara Crewe w filmie „Mała księżniczka”. Nastya, że tak. I nic dziwnego. Wszakże w 1998 roku za rolę w tym filmie otrzymała złoty medal na Festiwalu Filmowym w Moskwie.

W 1999 roku przedstawiciele Fundacji im. Maris Liepa przyznano Anastasii Meskovoy dyplomową stypendium. Potem udał się do Akademii Choreografii w światową trasę koncertową. Rosyjski zespół odwiedził Izrael, Norwegia, Niemcy, Japonia i inne kraje. Wszędzie publiczność starała się dopingować swoich występów.

teatr Wielki

Nasty balet kariera mogła zakończyć się w wieku 18 lat. A winę – z bólu. Lekarze nalegali, że pożegnał się jej pasją. Anastasiya Meskova ale nie słuchać ich zaleceń. Była w stanie przywrócić zdrowie i wrócić do baletu.

Po otrzymaniu dyplomu Akademii Choreografii Nastya wziął rozwoju kariery. Utalentowany i zmotywowany dziewczyna przyjęty do trupy baletowej Teatru Bolszoj. Tylko 2 lata Anastasiya Meskova upadł z maleńkim ról głównych ról. Miała dużo zawiści i źle sympatyków. Ich zła czuła nie tylko duchowo, ale również fizycznie. Podczas jednego z występów Anastasia położyła rękę na jej talii i poczuła ostry ból. Okazuje się, że jedna z dziewczynek zatrzymany w tkaninę małych szpilek.

Ciąg dalszy kariera filmowa

Gdy na ekranie pojawi Anastasiya Meskova ponownie? Filmografia reprezentowany przez tylko kilka zdjęć. zagrała tancerkę Margo w filmie „Aurora” w 2006 roku. Potem następuje przerwa.

W 2014 roku, Nastia zagrała w serialu "La Dolce Vita". Jej bohaterka – Julia warunkiem Moskal, który marzy, aby mieć dziecko. W historii, ona jest rozdarta pomiędzy dwoma mężczyznami – Mark i Tigran.

Już po pierwszej serii „Dolce Vita” Anastasiya Meskova obudził się sławny. Zwykłych przechodniów na ulicy podszedł do niej i poprosiła o autograf. Ale producenci i reżyserzy bombardowano propozycje jej współpracę. Nastia nie oczekiwać, że show będzie sukcesem. Jeśli chodzi o udział w innych projektach telewizyjnych, czas jest na Anastasiya Meskova praktycznie żaden. Jest stale zaangażowany w repertuarze Teatru Bolszoj. Jej harmonogram prac jest pomalowany na kilka miesięcy wcześniej.

Nasza bohaterka uświadamia sobie, że jego kariera jest krótka baleriny. Już w latach 35-40 lat przedstawiciele tego zawodu są wysyłane na wakacje. Anastasia szczęście. Ona ma zastępcę. będzie mógł kontynuować karierę w filmie.

Anastasiya Meskova: miłość życia

Piękna dziewczyna z rzeźbiona postać, przyjemnym głosem i śnieżnobiałym uśmiechem – wszystko Anastasiya Meskova. Ma wielu fanów płci męskiej. Są zainteresowani cywilnego aktorki stanu.

Anastasia była żoną Konstantinom Bergom. W 2005 roku, mieli wspólne dziecko – syna Wasyla. Początkowo związek Konstantyna i Anastazji panowała harmonia i zrozumienie. Ale w miarę upływu czasu, zdali sobie sprawę, że stały się one wzajemnie obcy.

Teraz aktorka spotyka człowieka, którego imię, nazwisko i zawód, który nie zostały ujawnione. Nastia sama twierdzi, że nie jest osobą publiczną. Wybrany był w stanie znaleźć wspólny język z synem Wasia. I to jest bardzo ważne.

Konkludując

Biografia Anastasii Meskovoy zbadano szczegółowo przez nas. Ten pracowity i utalentowany dziewczyna. Życzymy jej finansowego dobrobytu i szczęścia w życiu osobistym!