600 Shares 8779 views

Alexey Nilov – biografia, kino, życie osobiste

Kim są mieszkańcy byłego Związku Radzieckiego nie wygląda co najmniej kilka serii „Cops”? Znajdź to trudne. Bohaterami tej serii kochany przez publiczność, a jak to często bywa, nazywa aktorów pod nazwami swoich bohaterów. Selina wszystko pamiętam jak Dukalis, Polovtseva klichut Amanita i Alexey Nilov zawsze, najwyraźniej, pozostanie Larin. Być może , że takie związki nie zawsze są zadowoleni z artystami, ale taki jest świat bohaterów telewizyjnych.


zakładnikiem Larina

Za każdym pamiętnego obrazu na ekranie jest warta całkiem realne do swego losu. Aktor, który grał pracowity złotymi rękami, może łatwo być pełnym nieudolny, nawet osławiony paznokci nigdy zdobyć w życiu. Odważny bohater z kwadratową szczęką i masywnymi pięściami w życiu często okazuje się być absolutnie nieszkodliwe wuj, który leci nie dotykać niepotrzebnie. Alexey Nilov nigdy nie służył w policji i nawet nie myśleć o stróżów prawa kariera, ale los chciał, że stał się jednym z „typowymi przedstawicielami” rosyjski detektywów i opery. Gdy doszedł do takiego życia?

Słynny ojciec i stryjeczny dziadek

Gennady Nilov, ojciec Alexis, był również aktorem. W słynnej bardzo słoneczny i jasny, film 60. „3 + 2” był taki charakter, fizyk z piersi (jakby to był romantyczny zawód, nie jest to, że w tej chwili). Broda, stałe dowcipy, piosenki – tak pamięta ojca słynnego współczesnego odbiorcy „opera”. Kim jest Paul Kadochnikov, osoby starsze nie trzeba wyjaśniać, że był, a teraz możemy powiedzieć, że jest to – „pra-wujek Larin za” Czas zmienia akcenty, niektóre gwiazdy iść, są inni.

Alexey Nilov – pochodzący z St. Petersburg, w Północnej Palmyra, urodził się w 1964 roku, i wiedział o strzelaniu, nie tylko to, co wiedzą ludzie, którzy chodzą do kina. Tata wziął go na ziemię, a już w pięć lat, chłopiec grał w filmie „The Snow Maiden” przez reżysera Paweł Pietrowicz Kadochnikova. Najwyraźniej, bo syn weteran aktora starał się przekazać ideę, że ten zawód jest trudne i nie bardzo wdzięczni. Efekt jednak wyszedł z drugiej strony, dokładnie odwrotnie.

Wstęp do wojska i LGITMIK

Po ukończeniu szkoły średniej, Alexey Nilov wybrał słusznie, postanowił zostać inżynierem przemysłu lekkiego, posunął się nawet do kursów przygotowawczych. Ale teatr był nadal pożądane, a moja matka, która zdecydowała się niemal wszyscy mogą wejść LGITMIK (ten zawiły skrót oznacza Państwowym Instytucie Leningrad Teatru, Muzyki i Kina).

Wszystko to dobra szkoła, ale była to znacząca wada, a mianowicie brak wydziału wojskowego, tak, że młody student musiał służyć w wojsku. Nagłówek w szeregach Sił Zbrojnych ZSRR Aleksiej Nilov opuścił dom „głęboko w ciąży” piękną żonę. Miesiąc później, gdy „salabonskaya” fryzura nie wzrosła córka żołnierza Elizabeth został papieżem. Widział ją wkrótce, długie wakacje by mu nie pozwolił. W 1986 roku, usługa jest już zbliża się do końca, ale zdarzył się wypadek w Czarnobylu, a jednostka wojskowa z Czernihowie przeniesiono do Czarnobyla.

Biografia Alekseya Nilova jako likwidatora był na szczęście krótkotrwały, a zdrowie nie wpływa znacząco.

„Teatr-Studio-87” i Teatr Teatr z Mińska

Teatr skinął i po demobilizacji. Młody aktor był miejscem, w firmie „Teatr-Studio-87” w swoim rodzinnym Leningradzie. Praca była ciekawa, ale słabo płatne. Aktor pracował przy budowie i po zmianie, to się stało, i pili do zwalczyć zmęczenie. Ten zwyczaj jest bardzo negatywna o Annę, żonę Nil. Aleksiej był coraz trudniej zawierać, a para zerwała. Dalsze uczestnictwo w wychowaniu córki, zgodnie z jego żoną, artysta nie przyjął.

Trzy lata spędzone w Mińsku poważnie wzbogaciły twórczego doświadczenia aktora. Teatr dramat. Gorkiego, gdzie pracował i był silny trupa i repertuar. Były brat i bratanek Oleg Jankowski Rostislav Iwanowicz i Vladimir, dwa doskonałe mistrzami sceny, i wielu innych aktorów na wysokim poziomie. Znalazłem swoją rolę i Alexey Nilov. Życie osobiste też był stopniowo się poprawia. Spotkał Susanna Tsiryuk, pracował jako dyrektor muzyczny, ujawnianiu syna, Dymitra.

Film 90

Wszystko byłoby dobrze, ale w 1991 roku fatalny wydarzenie stało. On „Lenfilm” uruchomił „Picture Motion tagged” i Nil zaproszony do poważnej roli. Od tej szansy aktor nie chciał się poddać i udał się do Piotra. Susanna przebywał w Mińsku, nie chcąc rzucić swoją ulubioną pracę.

Akcja filmu wczesnych lat 90-tych są gładkie. Korupcja, uczciwy policjant, konflikt z władzami i walka z mafią – to jest w rzeczywistości, wszystko.

Tymczasem życie w Rosji jest coraz trudniejsze. salach teatralnych była pusta, głupia komedia z udziałem i bojownicy, aktorzy byli bezrobotni i, w najlepszym razie, byliśmy zadowoleni, że żadnej roli, nie patrząc, dobry film lub inny „manekin”. Alexey Nilov stał agent reklamowy. Udał się do firm i zaproponował zapłacić obszar drukowania jednego Leningradzkiego wydawnictw. Strzelanki, w której był w stanie wziąć udział, nie mogły sprostać oszczędny, ale było to konieczne, być może, aby przejść na wylot.

W tym samym czasie, i nie było ulotne sprawa zakończyła ślub. Julia Michajłowa, który Nilov spotkał się na planie filmu „The Curse of Durant,” wydawało mu się „drugą połowę”, ale szybko stało się jasne, że o pomyłkę.

"Cops" i "Foundry"

Potem były „Ulice: Broken Lights”, przez które cały kraj wiedział, kto się Nilov Alexey. Filmy, w których pojawiły się cztery pierwsze lata XXI wieku nie sławić jego imię jako słynny „Cops”. Pierwsza seria była bardzo udana, ale masowa produkcja ustawia określoną macierz, a kwestia stała się wielka liczba, tym niższa jakość upadły, jak popularność obrazu.

odważną próbą wytworzenia „rebranding” powstał w 2004 roku. Zgodnie z koncepcją nowej serii, bohaterowie pojawiają się na ekranie pod nazwiska aktorów ich odtwarzanie i Larin, obecnie pracuje w kontrwywiadu. Rewolucja w kinie „Foundry, 4” nie jest produkowany.

Biografia Alekseya Nilova urozmaicony. Ślub miał trzech cywilów – dwa, przez własną szacunków kolejne 28 osób, które nie mogą być przypisane zarówno do pierwszego lub drugiego. W marcu 2000 roku, aktor prawie umarł z powodu ostrego zatrucia alkoholowego.

Jednak wszystkie kobiety, z którymi los przyniósł mu mówić o „Alosza” dość pozytywnie, co samo w sobie można nazwać osiągnięciem dla każdego mężczyzny. Możemy tylko życzyć powodzenia, które z pewnością utalentowany aktor.