506 Shares 3571 views

My Big Wedding hiszpański

Pragnienie, aby zakochać się i łączenia ich uczucia w małżeństwie coś, co jest charakterystyczne dla osób w każdym wieku, kraje, kolor skóry czy wyznanie. Inną rzeczą, tradycja, że każdy z nas jest inny. W tym artykule, będziemy wyjaśniać, dlaczego hiszpański wesela pan młody cięcia krawat i co lokalne narzeczonych niebieskie podwiązki.


W przeddzień ślubu pobożnym kraju dziewczyna wziąć kosz, umieścić świeże jaja i przeprowadzi go do pobliskiego klasztoru. Destination klarysek nadawczo-sponsorzy narzeczonych w wszystko, co odnosi się do pogody.

Jednak miasto zajęte młoda dama nie jest rozrywka. Główną pozycję na liście ważnych spraw pre-weselnych dla niej – wieczór panieński, gdzie przyjaciele, skinuvshis, dał jej taniec okrążenia przystojny – striptizerką albo drogie bielizna.

Groom, w międzyczasie, będą musiały uczęszczać do znalezienia 13 złotych monet i kupić tuzin innych cygara. Po pierwsze, będzie on przekazać narzeczonej jako zastaw przyszłych wygodnego życia, a drugi oddał który przyszedł do wspierania mu przyjaciół.

Kiedy młody chce wziąć ślub w kościele, są wstępnie wybrane i nadaje zastrzec miejscowego opata dzień, godzina, zapłacić i jaki rodzaj papieru będzie przyjście do zatwierdzenia małżeństwa. Co do zasady, to svidelstvo chrztu i podpisany przez narzeczeni oświadczenie, w którym mówi się, że są one zarówno w wieku poniżej 18 lat, a nie pojedynczego utajony zasadzie utrudniania nakazy svyatgo nie.

Jeśli nagle spaść, aby wziąć ślub w Kraju Basków i chcesz zachować tradycję, panna młoda będzie musiał zapomnieć o długi biały welon i umieścić na czarnej sukience, a pan młody nie mógł uniknąć podejmowania.

W Andaluzji powszechne w takich przypadkach są kostiumy strój dla flamenko.Obychai w każdym regionie ma swój własny; ale nie martw się, aby uczynić najważniejszy dzień swojego życia najbardziej malownicza, nie jest konieczne badanie książek o lokalnym folklorem lub wywiadów starzy.

Z reguły jest to wystarczające, aby przekształcić się w jednej z firm zaangażowanych w organizowanie takich uroczystości jest w swojej gorode.Tam wiesz, bez dania nie można wyobrazić sobie świąteczny stół w Sewilli lub dlaczego kataloński-prawo czytać Ulubieńcy jego synów poezję.

Ale nawet jeśli młodzi decydują się grać normalną svdbu, wciąż nie mogą uniknąć niektórych niezwykłe aksessuarov.Samoe rozpowszechniony przesąd w Hiszpanii wymaga oblubienicę, oprócz białej sukni, nosić „coś starego, coś nowego, coś pożyczonego i coś blue”, i trzymać gałązkę pęczek drzewa pomarańczowego.

Stary dziewczyna symbolizuje związek z jego przeszłości i nadzieję na szczęśliwe roditelyami.Novoe- buduschee.Zaimstvovannoe-nadziei na przyjazną obsługą. Niebieski reprezentuje także małżeńską vernost.Chasto, jest to ten sam kolor, panny młode wolą nosić szelki.

Poślubić Hiszpanów wykonany bliżej vecheru.Ni w żadnym wypadku we wtorek, który jest uważany za najbardziej niefortunny dzień na ślub (to jest wojna lub spory) .Nevestu ołtarz zwykle prowadzi otets.Ona -Zawsze sleva.Odna teorii na temat pochodzenia tego zwyczaju jest jeśli pan młody zbuntowany przeciwnik Ust a przychodzi mi do głowy w ostatniej chwili do odparcia umiłowany, prawą ręką papieża będą mogli dostać broń i ukarać nechestivtsa.Nu kolejną obowiązkową w niepełnym wymiarze uroczyste wymianę koltsami.Kak zwykle używany dla nich bez myanny palec lewej dłoni.

Przy wyjściu z kościoła młodzieży w Hiszpanii, jak również w wielu innych krajach na całym świecie, posypać risom- uznać, że jest to bardzo sprzyja ich płodności.

Jeśli ślub odbywa się w hiszpańskim mieście, o tym, jak zorganizować uroczystą kolację w swoim domu w znacznie mniej płaski, nawet jeśli zostały dokonane remont mieszkania nie mogą być wynajmowane rechi.Samy normalny wariant od wieczora aż do trzeciej nad ranem do restauracji, gdzie na pewno pasują do wszystkich gości. Im na każdy przyzwoity hiszpański ślub jak muzyka, kwiaty i wina, powinna ona być bardzo, bardzo dużo:

aby zobaczyć, jak poślubienie vyoyurodny ulubionego siostrzeńca lub wnuczka żeni trzykrotnie usunięty, krewni są gotowe do pracy z najbardziej odległych zakątków kraju.

Najważniejsze nie jest zapomnieć ktoś pozvat.A zabudesh- urazy krwi dla życia.

A z tym, zmuszony do zaakceptowania nawet najbardziej zaawansowanych ludzi Madrycie i Barcelonie. W każdym razie, jak tradycja cięcia krawat pana młodego i panna młoda podwiązki, przed świeżo żony i przejdź do umilić swoje noch.Etim weselne zazwyczaj błądzą przez swoich przyjaciół, aby schować się wokół o celu opieki nad dziećmi, a tym samym powodując śmiech gości ,

Chociaż w ostatnich latach ten barbarzyński zwyczaj jest uważany za zły kształt i stopniowo wychodzi z mody.Chego, na przykład, nie można powiedzieć o środowisku naturalnym, w opinii dowolnej katalońskim lub galicyjskiego, tradycji, wspólny wśród hiszpańskich Cyganów.

To się nazywa Prueba del pañuelo i przedstawia się następująco: w środku uroczystości, mężczyźni, w tym oczyszczenie, opuścił salę, gdzie znajduje się bankiet, a teściowa pod okiem krewnych i przyjaciół Suite, sprawdź najnowsze na tselomudrennost.Nebolshaya kropli krwi na białym szalikiem starannie uszyte matka dziewczynki oznacza h ślubnej może być uznane za ważne. Każdy jest szczęśliwy i uroczystości kontynuowane aż do świtu.

Ale według niektórych tradycji nie posiadaniu hiszpańskiej ślub, zawsze jeden – dzień ślubu zawsze była i pozostaje jednym z najważniejszych dni w życiu Hiszpanów. O nim marzą od wielu lat, a następnie zapamiętać zhzizn odpoczynku.