242 Shares 2916 views

12 nabój kaliber sygnał: opinie, zdjęcia

naboje sygnałowe zaprojektowany dla 12 Gauge strzelby. Do tej pory główne firmy spółki „Stirling” można nazwać do produkcji tych produktów, „Comet” i RWS. Zrobili pociski z zupełnie różnych kolorach. Charakterystyka modelu są zupełnie inne.

Przy wyborze kaset jest pierwszym ważnym, aby wziąć pod uwagę rodzaj rdzenia. Niektóre modele są dostępne z przepustnicy. Ponadto, istnieje wiele patronów, którzy mają stabilizatory. Wysokość podnoszenia z nich jest dość wysoki. Aby doszło niewypał jak najrzadziej, należy zwrócić uwagę na rodzaj kapsuły. Zwykle kasety sygnału, są one wykonane z różnych serii zapalników.

Kasety na startera K-12

Sygnał naboje kalibru 12 na grunt tego typu w naszych czasach cieszą się dużą popularnością. Są dobrze dostosowane do różnych operacji ratowniczych. W tym przypadku wysokość podnoszenia średnio o 80 metrów. Jednak ważne jest, aby wziąć pod uwagę rodzaj rdzenia.

Jeśli weźmiemy pod uwagę produkcję spółki z „Sterling”, to głównie produkuje wyroby ze stabilizatorem. Rdzenie umieszcza się w kasetach w powłoce. Istnieje również wiele modyfikacji bez nakovalenok. Są tanie, ale wystrzelenie praktycznie nie.

Uchwyty z płaskiej przepustnicy

Kaseta sygnał 12 miernik z płaską migawki na rynku jest dość rzadkie. Produkty kowadło ogólnie stosowane stali. Jeśli wierzyć opinii klientów, wkłady zaplonu z płaskiej przepustnicy produkować bardzo rzadkie. Według rodzajów rdzeni towary te są bardzo różne. Modyfikacja szerokości kołnierzy są rzadkie. Największym producentem płaskich kaset zasłonowego jest uważany za firma „Kometa”.

Stosuje się stabilizatory stalowych

Stabilizatory kaset stalowych znacznie zwiększa parametr energii wylotowej. Z tego powodu wysokość odzysku produktu jest znacznie wzrosła. Mieszaninę nasiona tych kaset korzystne odmiany. Bezpośrednio rdzenie są najczęściej stosowane w kołnierze toczone. Powiedział, że tego typu wkładów ważą średnio nie więcej niż 9, informacje zwrotne od klientów, że zasługują na najbardziej zróżnicowane. W tym przypadku wiele zależy od producenta i ceny produktu.

Jak zrobić własną rękę?

Zrób kalibru 12 kasety sygnał z rękami po prostu w domu. Wybierany głównie tulei. Podłoże powinno to być warunkiem aluminium. Kapsułka wymaga serii PP20. Bezpośrednio proszek nadaje się do nabojów sygnałowych „Isco”. W celu stabilizacji produktu w powietrzu jest stosowany kołnierza. Rdzeń modelu można stosować ołów. Ostatnią rzeczą, którą będzie można umieścić tylko w kowadło nabój kaliber sygnału 12.

Produkty firmy „Sterling”

Firma Amunicja „Sterling” kupujący są bardzo cenione. Jednakże, jest to paczka 10 sztuk na rynku około 1300 rubli. Jeśli mówimy o parametrach, które mierzą energię wylotową średniej jest równa 20 J. To wystarczy, aby podnieść sygnał kasety kalibru 12 na wysokości około 70 metrów.

Rękawy w produktach takich jak wyciskanego zastosowania. Według właścicieli, oni tłumią rzadkie. Bezpośrednio kowadło są płaskie, a ważą bardzo mało. W tym przypadku, proszek jest bezpiecznie przechowywane okładzinę, która jest wykonana ze stali. Znajdź rynek może być w różnych kolorach „Sterling” Firma naboje.

Recenzje modeli „Comet”

Firma „Kometa” naboje sygnałowe 12 kalibru (poniżej zdjęcia) opinie są najbardziej zróżnicowane. Niektórzy uważają, że żaluzje są zainstalowane w produktach słabej jakości. W niektórych przypadkach, niewypał nadal występuje. Ważne jest również, aby wspomnieć, że wkłady wilgoć marek nie podoba. Masa produktu wynosi średnio 12 g dla modeli sygnalizacyjnych jest uważany za dość dużo. Ze stabilizacją na wszystkie z nich w porządku. Jako kupującym, oni stale strzelać do wysokości 85 metrów.

Co naboje „Berling”?

Uchwyty „Berling” firmy są znane z wysokiej jakości. Absolutnie wszystkie modele są w stanie pochwalić doskonałe stabilizatory. Jednakże produkt waży średnio 10,5 g proszku zużywaną oznaczonego „Wcześniej”. W niektórych modelach, kołnierze są rowki. Jeśli wierzyć opinii właścicieli, nie boją się wilgoci. W tym przypadku, kapsułka jest prawie zawsze wyzwalany.

Prędkość lotu średnio do 150 metrów na sekundę. Dla wzorców sygnału jest uważane za normalne. Jeśli mówimy o kosztach produktu, to będzie kosztować średnią paczkę 15 sztuk w 1400 rubli. Według dzisiejszych standardów, jest to dość kosztowne.

Opinia o Modele RWS

Kasety przedstawiciele firmy mają wysokie parametry energetyczne kaganiec. W tym przypadku wysokość podnoszenia sięga 85 metrów. Zdaniem nabywców, rękawy są stosowane dość silny w rundach. Wilgoć jednocześnie nie boją. W tym przypadku, startery są seria KR300. Z kolei proch wypełniona znakowania „Prędzej”. Kołnierze we wszystkich produktach z płaską końcówką. Jak przekonać nabywców do zakupu tych kaset sygnał kaliber 12 w Petersburgu może być bardzo tanie. Średnio, opakowanie 10 sztuk kosztuje około 850 rubli.

Uchwyty „Gecko” spółka

Firma Amunicja „Gecko” duże zapotrzebowanie nie stosowane. Są one wykonane z tylko czerwony. Kupujący podkreślić, że stabilizatory są żadne produkty. Ważne jest również, aby pamiętać, że rdzenie są wyposażone przepustnicy. W tym przypadku, osłona są pokryte niklem.

Modele kowadło dostarczyły aluminium, więc ważyć produkt nie jest dużo. W trakcie pracy, są one dość proste. Rękawy powstała silna i prowadzić gospodarstwo oparte bezpiecznie. Probresti w naszych czasach „Gecko” kartridży w sklepach może być tak niskie, jak 900 rubli. 10 szt.

Opinia o modelach „Wilk”

Firma „Wilk” naboje sygnałowe kaliber 12 opinii od właścicieli dostać dobre. Producent produkuje je tylko z płaską przepustnicy. W tym przypadku użytkownicy doceniają za ich lekkość. Produkty wyświetlacz wylotowym energii nie przekracza 25 J. Podnoszenie nie wynosi więcej niż 80 metrów. Rękawy są stosowane wytłaczany typu bazie aluminium. Rdzenie o wszystkich produktach instalowane bez stabilizatorów.

producent prochu wykorzystuje seria „Prędzej”. Zdaniem nabywców, oświetlenie nabój kalibru sygnał 12 przy wystrzeliwaniu wystarczająco mocno. W tym przypadku kolor można wybrać w różnych sklepach. Wśród braków ważne jest, aby pamiętać tylko wielką cenę. Wkłady sprzedawane wyłącznie w opakowaniach po 20 sztuk. Będą kosztować kupujący średnio 2100 rubli.

Opinie kaset Selliera

Kasety z tej serii do tej pory nie są bardzo popularne. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać ich słabą odporność na wilgoć. Bezpośrednio zastosować wkładkę z cienką ścianą, a ich uszkodzenie jest dość prosta. Proch w modelach wykorzystywane są oznaczone „Roll”. Jako kupujący twierdzą tłumić go często. Ze stabilizacją naboje, istnieją poważne problemy.

Średnia wysokość podnoszenia produktów nie przekracza 80 metrów. W tym przypadku, że naboje są sprzedawane tylko w kolorze czerwonym. Rdzenie są wykorzystywane tylko bimetaliczny typu. Dziś jest uważany za najtańszy wariant. Bezpośrednio kupić produkty użytkownik może w opakowaniach po 15 sztuk. W sklepach, są wystawiane w cenie 900 rubli.