618 Shares 6834 views

Blekli Dzheymi: wykonawcy w gatunku horroru

Brytyjski aktor Dzheymi Blekli urodził się 8 lipca 1991 roku na Isle of Man w Douglas. Chłopiec dorastał w rodzinie artystycznej, pewnie dlatego wybrał trudną zawodu ról filmowych artysty. Debiut na dużym ekranie, Jamie odbyła się w 2008 roku, kiedy zagrała w niskobudżetowym filmie „Fenomen”. Następnie przez kilka więcej drobnych ról w filmach takich jak „Bad”, „katastrofa”, „lekarz”, „Mity”. Wszystkie te filmy zostały niezauważone w kasie.

horror jako pierwszy sukces

Pierwsza rola Blekli Dzheymi, która zwróciła uwagę krytyków, stworzył wizerunek młodego mężczyzny o imieniu Ray, filmie wyreżyserowanym przez Patrika Siversena „pochłaniania”. To był obraz wampira 2010 roku, położony w najlepszej tradycji „horror”.

W ciągu najbliższych trzech lat, Blekli Dzheymi zagrała w kilku niewyróżniające rolach drugoplanowych. Jednak aktor nie zostawił nadzieję, że w końcu przyjdzie najlepszych godzinę, a on został zaproszony, aby zagrać w filmie znanego reżysera.

Mark i Rachel

W końcu, tak jak stało się to w 2013 roku, Blekli Dzheymi zdobył główną rolę w filmie wyreżyserowanym przez Endryu Duglasa zatytułowany „Czy chcesz mnie zabić?”. Postać grana przez Jamiego, zwany Mark. Młody człowiek był stale przy komputerze i zaczniesz spotykać się z dziewczynami w internecie, chcąc jakoś ulżyć samotności.

Po Mark spotkał się z Rachel, która miała świadectwo niezwykłej sprawy karnej i jest pod ochroną siedzibie policji. Nie mogła opuścić mieszkanie. Nowy przyjaciel zainteresowany Mark czuł się w jej bratnią duszą. Postawy młodzieży zaczęła się rozwijać, a raz Rachel wprowadził go i jego brata Jana.

Wkrótce stało się jasne, że Rachel ma już chłopaka o imieniu Kevin, ale ukryła go przed Markiem. Dalsze wydarzenia idą z alarmującą szybkością. Rachel nagle znika, a po chwili jej brat Jan mówi Mark że zabiła Kevina. Zaplątani przekształca się w prawdziwą tragedię. Teraz Mark może myśleć tylko o zemście.

Za rolę Marka Dzheymi Blekli Nagrody Filmowej otrzymała nagrodę w Edynburgu w kategorii „Najlepszy aktor”.

„Jeśli zostanę?”

W 2014 r Blekli Dzheymi ukazał się w innej roli. Była to postać o imieniu Adam w filmie w reżyserii Jay Cutler nazywa „Jeśli zostanę?”.

Dramatyczny rozwój fabuły ze śmiercią całej rodziny w wypadku samochodowym wymaga dogłębnej interpretacji roli Adama. Skierowany wątpliwości, że młody niedoświadczony aktor Dzheymi Blekli, filmy z udziałem, które nie sprawiają większego wrażenia, aby poradzić sobie z zadaniem. Jednak chłopiec był w stanie nie tylko tworzyć subtelne psychologiczny wizerunek głównego bohatera, ale również związane z nim przez niewidzialne nici innych uczestników zdarzeń. Zatem dramatyczny talent aktorski Blackley ukazał się w całości.

twórcze plany

Dzheymi Blekli, filmy z udziałem konto, dla którego do tej pory dwadzieścia dwa filmy, postanowił nie zatrzymują się tam i nadal aktywnie usunięte. Na etapie realizacji „tajność” filmowego Vudi Allena, a także kilka małych projektów filmowych. Poniżej znajduje się przykładowa lista filmów z Jamesem Blakely.

 • "Produkcja" (2010), rola Ray.
 • „Bodyguard” (2010), rola piłkarz.
 • Midsomer Murders "" (2011), Wizerunek Duncan Hendreda.
 • "Checkpoint" (2012), postać z Lennox.
 • "Vinyl" (2012), rola hydraulika.
 • „Podczas gdy byliśmy tutaj” (2012), postać Kaleba.
 • „Królewna Śnieżka i Łowca” (2012), rola Jana.
 • "Endeavour" (2012), charakter Dzhonni Frenks.
 • "Borgia" (2013), postać Rafael.
 • „Jesteśmy Freaks” (2013), rola Jacka.
 • „Chcesz mnie zabić?” (2013), postać z Markiem.
 • "The Fifth Estate" (2013), rola Ziggy.
 • "Gdybym Stay" (2014), Adam charakter.
 • "Scum" (2014), obraz z Benem.
 • "Irrational Man" (2015), rola Roy.
 • „Kochać Dzieci” (2015), rola Toma.

Dzheymi Blekli: miłość życia

Utalentowany młody aktor nie jest żonaty, a do tej pory nic nie zapowiada jego stworzenie kompletnej rodziny. Obecnie Jamie pasjonatem jego współ-gwiazdą „Jeśli zostanę,” Chloe Grays Morets, i wygląda ona odwzajemnia. Młodzi ludzie odkryli tam, nie wahaj się, aby pokazać swoje uczucia w całowaniu publicznego i chodzenie pod rękę. Dzheymi Blekli i jego dziewczyna Hloya Morets może służyć jako przykład prawdziwej miłości.