548 Shares 4791 views

„Brązowy ptak”: uczestnicy, załoga, fabuła i aktorzy. „Brązowy ptak”, „Dirk”: los aktorów

Trzyczęściowy mini-serial „Dirk”, „Brązowy Ptak” i „The Last Summer of Childhood”, które zostały usunięte na pracach utalentowany pisarz Anatolij Rybakow, bo aż dwadzieścia lat były hity radzieckiej telewizji podczas wszystkich wakacji szkolnych. Przygoda z trzech przyjaciół – niedźwiedzie, Genki i Slavik – Pioneer życiowych realiach post-rewolucyjnych lat cieszy umysły dzieci. Do tej pory te taśmy stały się klasykami w studiu filmowym „Belarusfilm”.


Druga część trylogii – „Bronze ptaka” – ukazał się trochę bardziej niż Związku Radzieckiego 40 lat temu – w czerwcu 1974 roku i od razu zakochał się w milionach dziewczynek i chłopców. Wielu facetów próbowało powtórzyć wyczyny bohaterów telewizyjnych, którzy zajęli ich umysły, i wydawało się, że najlepsze. Możemy powiedzieć z pewnością, że obudził znanych młodych aktorów. „Brązowy ptak” – prawdziwa historia ideału organizacji pionierskiej.

Fabuła obrazu

Historia, co się dzieje jest dość prosta. Troje dzieci Moskwa – Michaił Polyakov, Giennadij Petrov i Wiaczesław Eldar – w towarzystwie innych uczniów szkoły przyjść do jego domu na wakacjach w obozie letnim, znajdujących się poza miastem. Obóz ten położony jest na terenie wiejskim domu, który należał do hrabiego Karagayev, uciekł za granicę. O liczyć członkowie rodziny wśród lokalnych ludzie chodzą do różnych plotek i mówi niesamowite legendy. Mówi się, że zgodnie z rozkazami cesarzowej, hrabia przodkowie zostali straceni i pochowani w bagnie. A teraz, wiele lat później, duchy każdy z nich zagrożona podróżnych, którzy zbłądzili. Innym popularnym plotka doprowadził historię ojca Earla, który, pomimo faktu, że był ekscentryczny człowiek był w stanie zachować i pomnożyć otrzymaną bogactwa. Ale pod koniec swego życia ukrył go w otoczeniu lasów. Ale gdzie dokładnie – nikt nie wiedział.

„Hrabina” była prawdziwa hrabina

Mimo, że opisuje dwór historia w liczbie żył tylko Zofia Pawłowna, gospodyni bardzo poważny wiek, jest niespokojne pionierami przydomek hrabina. Jest to niemożliwe, aby wycofać się z narracji i nie mówić o ciekawy fakt. Aktorów filmu „brąz ptak” Zostały one wybrane w oparciu o możliwościach oferowanych do roli. A wybór reżysera było po prostu niesamowite.

Specjalny „dziękuję” do niego aktorka Mary Kapnist, który grał gospodyni Karagayev. Ta kobieta była dziedziczna szlachcianki i Hrabina w swoim codziennym życiu. 1941-th okazało nie tylko początek wojny o niej, ale także represje „dla antyradzieckiej agitacji i propagandy.” Kapnist stał się znany w dużym kręgu widzów egzekucji czarownic roli tajemniczej staruszki, panie, charodeek. Ze względu na fakt, że podczas zawierania nie musiał pracować pod ziemią, ona opracowana klaustrofobii, i to było wiele lat później spowodował jej śmierć. Maria Rostislavovna starał się nie korzystać z podziemnego. Gdy miała 79 lat (1993), była skrzyżowania Alei Zwycięstwa w Kijowie. Jej potrącony przez samochód. Śmierć.

Dwór lub gmina

Więc rezydencji hrabiego Karagayev zajęte tylko Zofii Pawłowna. Ale członkowie Komsomołu przyciąga do tego miejsca, a oni postanowili zorganizować gmina pracy dla domu dziecka, która w przeważającej części były zwykle bezdomnych. Gospodyni, oczywiście, w przeciwieństwie do tego ewentualność. A kto przyszedł rozmawiać z jej Komsomołu nawet sprawia bezpieczne prowadzenie, zgodnie z którym jest ona uznana za zabytek osiedla i była wielka wartość.

Aby okazały się ciekawe postacie, wszystko, grał swoją rolę, jak to możliwe i zgodnie z prawdą, aktorzy zostali wybrani. „Brązowy ptak” ukazał się ogromny ogród kwiatowy utalentowanych artystów.

W tym samym czasie we wsi nie ma dwóch dziwnych i niewyjaśnionych zdarzeń. Pioneer obóz stracił dwa pionierów, w pobliżu wsi, na pięknej zielonej łące zostanie znaleziony zamordowany Kuzmin, który kiedyś pracował jako leśniczy w morfologii.

W poszukiwaniu zaginionych dzieci

Trzech najlepszych przyjaciół – Bear, Genk i Slavik – pożyczyć łódkę od Kondrati Stepanovich (lokalnego artysty) i cztery (zapraszając chłopca kraju Longshanks) pływających na rzece, próbując znaleźć brakujące pionierów.

Augustyn Milovanov (artysta) i Oleg Sevostyanov (Longshanks) – również zaangażowane podmioty. „Brązowy ptak” – unikalny film nie tylko z pionierów ale również ich organizacji – dał im szansę odegrania roli nie jest ważne, ale ważne jest, aby stworzyć specjalną atmosferę tego serialu.

Uciekinierzy szybko zostały odnalezione i zwrócone w obozie letnim. Ale drugi incydent – zabójstwa leśniczego – pozostaje nierozwiązany.

Uwaga od Orła

Kilka dni po tych wydarzeniach, Mikhail i Wiaczesław postanowił udać się do miasta. Pociąg zauważyli hrabinę i zaczął ją szpieguje. Więc byli w stanie zobaczyć, jak wzięła jakąś uwagę dobrze zakamuflowana w postać orła ukryciu. Z rozmowy z lekarzem powiatu szpital Miś wyszukuje informacje, mapa, która wskazuje miejsce z zakopanych skarbów, ukrytych w dużym brązowym ptaka, który przez wiele lat ozdobić wejście do domu hrabiego. Znajomi natychmiast postanowił wyruszyć na wyprawę. Teraz rozumiem, że leśniczy zabił tych ludzi, którzy są zainteresowani jak skarby Count można znaleźć szybko.

młodych aktorów

Trójka przyjaciół, którzy byli głównymi aktorami we wszystkich trzech filmach, grał Sergey Shevkunenko (Misha Polyakov), Igor Shulzhenko (Slava Eldarov) i Władimir Dichkovskiy (Gennady Petrov). Oznacza to, że grał w filmie „The Bronze ptaka”. Aktorzy i role jakie pełnią, chłopcy spadła do ich upodobań. Czują się starszy i niezależne. Chłopaki nawet opuszczony studiów.

Wiele lat po zakończeniu filmowania Wiaczesław Eldar przypomnieć, że przed jego twórczości filmowej uczył się bardzo dobrze, a 14-latek właśnie rozlał rok filmowania. W szkole, gdzie został przydzielony chłopcy (w Wilnie), przyjaciół udał się tylko raz, ale udało się zorganizować eksplozję himkabinete. Później, w hotelu, w którym żyli, doszli do nauczyciela. Ale chłopiec nie był zainteresowany.

Jego matka była przeciwko strzelaniu, ale Igor przekonał ją, powołując się na fakt, że chłopcy na temat roli Slavka próbował dużo i wybrał go.

Tylko shooting zaangażowany podczas pracy nad filmem młodych aktorów. „Brązowy ptak” – jeden z najlepszych filmów wyprodukowanych w ZSRR, nie daje możliwość regulowania wiedzy w głowach.

Igor Shulzhenko, prawidłowe i inteligentny na ekranie, a nie ukończył żadnej instytucji (i zrobił to raz na politechnice i Radio Engineering Institute) w swoim obecnym życiu. Nauczył się, jak położyć płytki, a to za życie. Luty 2009 był ostatnim w jego życiu.

Vladimir Dichkovskiy wszedł do obrazu, jak również Shulzhenko. W szkole, w której uczył, asystent dyrektora przyszedł i zapytał chłopca fotoproby. Tak rozpoczął pracę nad trylogią. Vladimir jeszcze pamięta co wydać opłaty – kupił fajne motorower. Dichkovskiy od ponad trzydziestu lat za kierownicą – pracuje jako kierowca i nic w życiu nie żałuje, bo jestem pewien, że jego życie jest bardzo ciekawe.

Ekrany te stają się przyjaciółmi, Slavka i Genk, aktorzy filmu „Spiżowa ptaków.” Ich los był inny, podobieństwo jest tylko w tym, że obaj kariera filmowa nie wybrał. Ale nic ani jedno, ani drugie nie żałował. Nawiasem mówiąc, Shulzhenko jak Dichkovskiy niezbyt lubiący zrewidować swoją pracę w filmie: z jakiegoś powodu zawstydzony.

Nie zawsze pionierem – przykładem dla wszystkich chłopaków

Aktorzy filmu „Dagger” i filmu „The Bronze Bird” to jedna i ta sama drużyna, po drugie taśma była logiczną kontynuacją pierwszego.

Bohaterem trylogii Mikhail Polyakov – Chłopiec czytania, inteligentny, poważny, odpowiedzialny, posiadająca głębokie poczucie sprawiedliwości. Zawsze stara się pomóc innym, szukając triumf prawdy.

Ale w życiu młodego Siergieja Shevkunenko wszystko wydarzyło nie jest to przypadek. Losy aktorów „Dirk” i „Brązowy ptak” nie zawsze jest przedstawianie im przyjemnych niespodzianek. A życie Shevkunenko był to jasny potwierdzenia. Choć on sam winien na wiele sposobów.

Jego rodzice pracowali w „Mosfilm”: Papież był dyrektorem 2. studio twórczego stowarzyszenia, a matka – asystent reżysera. Siergiej był drugim dzieckiem w rodzinie dorastał najstarszą córkę Olgę.

Moja matka musiała wrócić do pracy po śmierci na raka w 1963 roku, jej mąż, Jurij Aleksandrowicz (nie działał przez kilka lat prowadził gospodarstwo domowe). Siergiej był wychowywany przez siostrę. Ale w 1972 roku wyszła za mąż i przeniosła się najpierw do Izraela, a potem do Stanów Zjednoczonych. Sergei został udzielony do siebie, a siostra nie był autorytetem dla niego. Skontaktował złe towarzystwo. Aby ratować syna z niszczący wpływ matką przyniósł go do „Mosfilm”.

idealny pionierem

Dyrektor Nikołaj Kalinin właśnie rozpoczęła prace nad adaptacją powieści Anatoliya Rybakova „Dirk”. Sergei doskonalić przyszło do roli Misha Polyakov. Ponadto, według niektórych, jest autorem książek Rybakov osobiście zatwierdzonych Shevkunenko rolę Polyakova. Hit obraz był bardziej niż dokładne. A na ekranie młody aktor zachowywał się łatwo i naturalnie, znacznie lepiej niż jego towarzyszy w taśmie. Rok po triumfalne wyjście na ekranach obraz „Dirk” nakręcony jego sequel – film „Brązowy ptak”. Shevkunenko pozostawił swój ślad w odlanej taśmie „Brązowy ptak”. Aktorzy, których losy zmieniła się dramatycznie po tej strzelaninie, w czasie po prostu cieszyć się ten ciekawy projekt i grał z serca. I o Sergey po strzelanie zaczął mówić, jak utalentowanego młodego aktora.

artysta

Po ukończeniu 8 klasy facet nie chce dalej studiować. I to tak genialnie zaczęła jego kariera zakończyła się nagle po walce (Siergiej miał wtedy 16 lat). Został wprowadzony do roku. Od tego momentu jego życie było żywą ilustracją cine „ukradł – pijany. – do więzienia” Przez 17 lat miał pięć walker. „Legalistów” dał mu pseudonim aktora. Nawet małżeństwo Siergieja uroczy dziewczyna Elena nie czyni go zmienić swoje życie.

W 1994 roku po raz kolejny przychodzi do wolności, sklecić „brygadę”, który kontroluje w sąsiedztwie „Mosfilm” terytorium. Wkrótce po starcie interesów swojego zespołu z interesami grupy Kazaniu. I zanim poważnie, że Sergey postanawia iść z mamą do mojej siostry w Stanach Zjednoczonych. Akcja one planowane w okresie ostatnich dniach lutego. Ale nic z tego nie wyszło.

11 lutego 1995 Shevkunenko o wpół do dziesiątej wieczorem wrócił do domu. Przy wejściu, gdzie czekał na zabójcę, udał się do jednego (ochroniarze zostali zwolnieni). Sergey udało się uzyskać niewielką ranę na brzuchu, podczas gdy wpadł do windy. Udało mu się uruchomić do mieszkania i zamknął za sobą drzwi. Ale w kluczach szczytu z dziurki od klucza , nie mógł wyciągnąć. Zabójca poszedł za nim. Jego pistolet miał pięć kul. Dwa zabił 76-letnią matkę Siergieja, trzy wykończone Shevkunenko.

Wyblakłe gwiazda utalentowanego aktora, który nie udało się stać zarówno światowej sławy gwiazda filmowa, pozostawiając odcisk dłoni na Walk of Fame, czyli „złodziej w prawie”.

Wierny obietnicy przyszłych pokoleń

Tak, film „Brązowy ptak” (aktorzy i rola wykonywalnego, który tak kochany przez miliony widzów) wykonane z małych dzieci gwiazd, który stał się znany we wszystkich miastach Związku Radzieckiego. A aktorzy bardziej dojrzały i już pojawił się na ekranie, dodałem pewną popularność. Mimo to był obraz przyjaźni, wzajemnej pomocy, dobre aspiracji. Ona zaszczepił publiczności prawidłowych pojęć i myśli, postawę. Być może to właśnie to sprawiło taka długa żywotność pasa, bo nawet dziś, wiele lat po upadku Związku Radzieckiego, film wygląda z równym zainteresowaniem nie tylko w średnim wieku, którzy dorastali w nim, ale także ich dzieci, a nawet wnuki. A warto.