109 Shares 6213 views

„Paddington”: opinie o filmie

„Paddington” – jeden z najgłośniejszych premier 2015 roku. Film ten opowiada o małym niedźwiadek, który był w Londynie, a znalazł nowy dom.


Dla dzieci i dorosłych

Centralnym wydarzeniem filmu jest świetny i zabawny Paddington. Recenzje filmu tylko pozytywne. Komentatorzy podkreślają, prawdziwie rodzinny charakter narracji, dobrą grę aktorów i oszałamiające efekty specjalne.

Twórcy filmu dla dzieci nie jest łatwym problemem jest dzisiaj. Po tym wszystkim, dzieci będą chodzić do kina z rodzicami. Konieczne jest zatem, aby zrobić film interesujący nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Filmowcy doskonale poradził sobie z zadaniem.

Rodzice i dzieci

Dużo uwagi poświęca zespół autorów filmu Tematem wartości rodzinnych. Brown – bardzo różne osobowości. Dzieci nie zrozumieć rodziców, którzy zbyt często wydają obcych. Ale wszystko się zmienia Paddington. Widzowie gości zwrócić uwagę na ważną rolę rodziny w zakresie swoich filmach znaczenia.

Na początku filmu Browns nie wydają przykładowe rodziców. Tato wygląda nudne, który jest cały czas czegoś boi i nie pozwala dzieciom niczego nawet hipotetycznego zagrożenia. Mamo, wręcz przeciwnie, wydaje się zbyt zrelaksowany i emocjonalne.

Dzieci są również bardzo osobliwe. Judy wstydzą się swoich rodziców, który jej przyjaciele znajdują się nieco dziwne. Jonathan chce być astronautą, ale jej ojciec nawet słyszeć o tym nie chce. Może więc wszystko co się dzieje, ale nagle zmienił swoje życie Paddington. Recenzje filmu wskazują, że wielu widzów nauczyli w Brown dla swojej rodziny.

Co było pierwsze?

Więc kto jest Miś Paddington, który wysadził życie zwykłych londyńczyków? Urodził się w Peru. Jego rodzice zmarli, kiedy Miś był bardzo młody. Wychować dziecko Ciocia Lucy i wuj Bushido. Ale jak to jest, że te dwa niedźwiedzie Peru mają imiona? Dali mieszkańcom dżungli angielskiego podróżnika Montgomeri Klayd. Był bardzo lubi Lucy i Bushido i zaprosił ich do Londynu. Od niedźwiedzie są często myślał o Anglii, a nawet chce tam iść. Ale nigdy nie spotkał.

Kiedy zaczął Paddington? Widzowie gości wskazują, że stało się to w dniu, kiedy w dżungli rozległ się straszny wypadek. Trzęsienie zabity wuj Bushido i zniszczony dom las gdzie niedźwiedzie żyją. Stare ciotki Lucy wysłany Paddington w odległym Londynie.

Jego nazwa jest Miś był pierwszy dzień pobytu w stolicy Wielkiej Brytanii. Meri Braun, widząc dziecko na stacji kolejowej, nazwał ją Paddington. Wszystkie postacie przeszedł wiele wypadków, zanim nauczyli się rozumieć siebie i docenić miłość.

Najzabawniejszych scen w filmie

Więc co jest Paddington? Trailer nowego filmu widzowie widział upadek 2014. On wprowadza nas w historię małego niedźwiadek i obejmuje najbardziej śmieszne kawałki folii. Należy zauważyć doskonałą pracę z twórców tej wystawie. Paddington pierwsza znajomość z łazienki, która zakończyła się katastrofą, to jest pokazane w filmie doskonale. Miś stara się być bardzo uprzejmy. Nawet zorganizowanie powódź, to do tego ostatniego chroni zdrowie psychiczne swoich gospodarzy i chroni ich spokój.

Uprzejmość i dobre maniery

Film jest kolejny ekscytujący epizod pokazuje Paddington. Przyczepa odtwarza dokładnie ten kawałek. Niedźwiedź był pierwszy raz w metrze, gdzie natychmiast spadł za swoich przyjaciół. Paddington boi się stanąć na schodach. Ale wie, że Londyńczycy lubią dobre maniery. Znieść czytanie napisów na tablicach, ostrzegając, że pies należy do broni. A potem sobie sprawę, że za dobre zachowanie po prostu potrzebuje trochę pieska! W następnym ujęciu widzimy Paddington, dumnie wchodzenie na schody ruchome z małym psem w nogach.

Miś jest bardzo stara się być dobry, aby zadowolić swoich nowych przyjaciół. Ale kiedy został oskarżony o kłamstwo, że nie może się z tym pogodzić. Małe zwierzę ma honor i godność, z którym liczyć się jego znajomości dorosłych.

Brown rodzina w młodości

Tak zaczyna Paddington. Co to za film? O przyjaźni, lojalności, szczerości. Zasłona, która ukrywa tajemnice rodziny Brown, jest lekko otwarty, gdy ich kuzynka, Pani Byrd opowiada dzieciom o przeszłości swoich rodziców. Dawno Mary i jej mąż byli szczęśliwi i beztroski. Potem były dzieci. Pan Brown dosłownie zgnieciony ogromną odpowiedzialność. On sprzedał rower i usunąć z domu wszystko, co mogłoby zaszkodzić dzieciom, nawet kwiaty. I od tego czasu stale oblicza ryzyko. Mary zrezygnował.

Paddington słyszy historię pani Byrd ze swojego strychu. I rozumiem, że głównym zagrożeniem jest sam. Niedźwiedź nie może zagrozić jego przyjaciół. Idzie w nocy.

piękny czarny charakter

Nowy etap, który trwa do Paddington. Opis filmu sugeruje, że nie ma żadnych negatywnych znaków. Jednak tak nie jest. Głównym bohaterem jest anty-Millisent Klayd – córka samotnie, raz posadzone w peruwiańskiej duszy nosi ochoty oglądać świat. Kiedy była mała, ojciec wrócił do Londynu, gdzie został natychmiast wydalony z Royal Geographical Society. Naukowcy zarzucali mu, że nie został przywieziony do Anglii bestii, podobnie jak wszystkie słynny podróżnik.

Robert Scott przyniósł z Antarktyki Emperor Penguin i Dzheyms Kuk przybył do domu w towarzystwie kangurów. Teraz te wypchane zwierzęta są eksponaty w Muzeum Nauki w Londynie. Ale Montgomeri Klayd nie było łatwym człowiekiem. Jakoś uważał, że zwierzęta nie powinny być zabijane. Pozostawienie podróż, nasz bohater otworzył zoo. Ale jego córka postanowiła dokończyć dzieło ojca. Scarecrow niedźwiedź peruwiański powinien stać się eksponatem.

Aktorzy i role

Wraz z pojawieniem się Millisent Klayd zaczyna najniebezpieczniejszą Paddington. Film Postprodukcja spopularyzowane amerykański aktor: Ben Whishaw i Madeleine Harris. tekst rosyjski czytać Alexander Oleshko Tatiana Shitov i innych aktorów. Picture Motion zdobi piękną muzykę, podkreślając pogodny charakter bohatera.

Po opuszczeniu domu Paddington Browns czynienia z problemem. Zdali sobie sprawę, że zakochała się w dziecku. Cała rodzina rzucili się szukać niedźwiedzia. I wtedy okazało się, że nie mogli rozwiązać ten problem, pozostając na tym samym poziomie, na którym jest ona utworzona. W celu znalezienia niedźwiedzia i pomóc mu, Brown miał się zmienić.

Scena filmu Pręt mocujący – Paddington. Gatunek – komedia filmy do oglądania rodzinnego. Zdaniem wielu recenzentów, ten film – najlepszy ze wszystkich stworzył w tej dziedzinie w ostatnich latach. Nawiasem mówiąc, „Paddington” niesie informację nie tylko dla młodych i dorosłych widzów, ale także profesjonalnego krytyka sztuki. Jest to nawiązanie do filmu "Mission Impossible: Ghost Protocol" (2011). Stowarzyszenie z innych dzieł należą Picture Motion w aktualnie modnym postmodernistycznej stylistycznej orbicie.

Odwaga i szczerość

Dowiedziawszy się, że Paddington narażeni na śmiertelne niebezpieczeństwo, Browns ruszył mu na ratunek. Każdy z członków rodziny miał do pokonania swoich starych lęków. Judy w dół do kanału, przez który wchodzi do budynku muzeum. Jonathan przyznaje się do swego ojca, który jest zaangażowany w niebezpiecznym eksperymentem, pomagając w końcu przeniknąć do wnętrza zamkniętym pomieszczeniu. A sam Pan Brown jest zmuszony przejść przez wąski parapet wzdłuż ściany, nieustannie narażając przerwę.

Reżyseria Paul King – debiut w kinie

Kto jest utalentowany człowiek, który wynalazł centralne wydarzenie, które jest ozdobione filmu „Paddington”? Reżyser filmu – Paweł Król. W Stanach Zjednoczonych jest znany jako twórca serii „The Mighty Boosh” i „Come Fly With Me”. Król wziął tylko jeden pełnometrażowy film fabularny „Bunny i byka” (2009). Recenzenci, którzy piszą o tych pracach, pamiętać swój specyficzny angielskiego humoru i trudne decyzje gatunek filmów, które mają smak surrealizmu. Tym bardziej dziwi fakt, że początkujący filmowiec był w stanie doskonale ucieleśniają taką wzruszającą pracę jako „Paddington”.

Jak się niedźwiedzie

Na szczególną uwagę zasługuje wizualne efekty w filmie. grafika komputerowa są na równi. O tym doskonale pokazuje przede wszystkim niewidzialność. Misie wyglądają bardzo realistycznie. Lucy, Bushido i Paddington indywidualne i rozpoznawalne twarze. Znakomicie wykonany imituje małą misia. Jego ekspresja zmienia się często, a zapisane na nim są zrozumiałe emocje bez słów. Wystarczy przypomnieć surowe spojrzenie, które rzuca misia na pana Browna, podejrzanego zwierzęcia w kłamstwie.

Loved Paddington? Recenzje Imhonet raczej sprzeczne. Niektórzy użytkownicy zgłaszali nadmierną sztywność filmu dla dzieci. Dla niektórych wydaje się zbyt nudny i mdły dla dorosłych. Każdy widz wybiera film. Opiekuńczy rodzice zawsze przeczytać opinie o filmie przed pokazaniem go do swojego dziecka.

Obrazy bohatera i złoczyńcy

Należy zauważyć, harmonijny wygląd Paddington. On nie jest jak jeden z popularnej niedźwiedzie literatury i kina. Jeszcze przed eksperci premierą filmu skrytykował wizualne rozwiązanie bohatera. Niektórzy twierdzą, że jest on podobny do Kubusia Puchatka lub jogi. Ale pesymiści zostały uwikłane. Obraz małego niedźwiedzia okazało organiczny, pokorny i przekonujące.

Recenzje filmu „Paddington” generalnie pozytywne. Śmieszne wypadki, które zdarzają się ponieść, zachęcające dorosłych i młodych widzów. Obsada jest imponująca. W filmie, grany przez Hugh Bonnenvill brytyjskiej, Sally Hawkins, Madeline Harris, Semyuel Dzhoslin. dekoracja malarska jest diva Hollywood Nicole Kidman. Ona gra głównego złoczyńcę Millisent Klayd. Wiele piękne dojrzałe kino amerykański spróbować się w roli cudownych i strasznych kobiet. Na przykład, Andzhelina Dzholi niedawno grał Maleficent. Ale miała Nicole Kidman pokazała swój talent w roli Marisa Coulter w „Złoty kompas”. W filmie „Paddington” aktorka właśnie jest uroczy.

Śmiech, zabawa, komedia

Specyficzny angielski humor przejawia się w tych odcinkach, które zaangażowane drobne znaki. Na przykład, pani Ptak, opowiada o swoim złym kolana lub konkurować z picia alkoholu dzielny strażnik w muzeum. Kolejny komiks charakter drugiego planu – Pan Harry właściciel domu, który nazywa villain Millicent „garnków miodu” i daje jej bukiet suszonych kwiatów. Ale wciąż kocham starzec nie może przyjąć tendencję jego pani w zabijaniu zwierząt. Mówi jej o złowieszczych planów Browna.

Jak działa Dom Paddington

Konieczne jest również, aby zwrócić uwagę na doskonałą pracę artystów, którzy wydanych budynku, w którym znajduje się duża część imprezy. Trzypiętrowy apartament Brown – jest to idealny dom, cała dusza stara się znaleźć cub niedźwiedzia. W jej centrum znajduje się spiralne schody, a ściany są pomalowane drzew.

Każdy członek rodziny ma swój własny pokój. siedziba pana Browna – pokój roboczy, wyposażone w wygodne meble i tapety wklejony neutralne odcienie światła. Pokój Mary pomalowane w odcieniach czerwieni i złota. Tutaj rysuje jej zdjęcia. Pomieszczenie, w którym dzieci mieszkają też odzwierciedla ich charakter. Judy tapetą pokój z fotografiami. Ściany Jonathan przedstawiał prawdziwy obcy krajobraz, z powodzeniem podkreślona ukryte oświetlenie. Pokój chłopca jest pełen różnych wzorów, przypominający swoją pasją do technologii.

Nowe życie na poddaszu

Miś ma również dom w swoim pokoju. On idzie na strych. Początkowo dziecko mieszka w ciemnym wilgotnym pomieszczeniu. Kiedy trafił do rodziny, poddasze przemienia. Mały pokój jest ciemny, ale kolorowy koc na łóżku i ozdobione choinki sprawia, że przytulny, elegancki i uroczysty.

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem publiczność intrygujące Paddington? Premiera odbyła się na początku 2015 roku. Teraz wesoły miś zawsze z nami. On jest w stanie nauczyć się wielu pożytecznych rzeczy: cenić ludzkie relacje, pielęgnować uprzejmość i dobre maniery, zaufanych przyjaciół i nie zwracać uwagi na plotki i pogłoski.

Recenzje filmu

Filmy poświęcone swoje materiały, wiele międzynarodowych i rosyjskich wydań. Krytyk Jaroslav Zabaluev wywołuje doskonały film. Anton Sekisov z „Rossijskaja Gazieta” uważa, że ten film jest zabawny, rodzaju i jakości. I Jewgienij Ukhov w Imperium «» wzywa swego duchowego i pomysłowe.

Recenzenci powiedzieć poetycką wcielenie „Paddington w Londynie”. Stolica Wielkiej Brytanii jest pokazany jako miasta, w którym spełniają się marzenia. Prosta fabuła filmu jest urządzony z dużą ilością oryginalnych i autentycznych szczegółów, jak również ustaleń reżysera. Przykładem jest wyświetlacz z Muzeum Historii Naturalnej w Londynie jako gotyckiego zamku.

A co Browna? Po ukończeniu zabawy zmiany życia rodzinnego przygoda. Dzieci nie są już uważane za niezwykłe matka, zdając sobie sprawę, że jej obcość – to tylko spontaniczność i umiejętność cieszenia się życiem. Ojciec bierze udział w szybkim syna eksperymenty, czasem całkowitym lekceważeniem przerażające Jonathana dla bezpieczeństwa.