147 Shares 9358 views

Wyjaśnienie środków ludowej włosów

Każdy wie, że Mężczyźni wolą blondynki, tak wiele kobiet z dzieciństwa śnie białe loki. Zastosowanie związków chemicznych w celu rozwiązania tego problemu, oczywiście pociąga za sobą naruszenie struktury włosów , a tym samym psucie. Nie wszystkie kobiety są gotowe do zepsuć swoje naturalne włosy dla dobra uwaga człowieka do nich, więc oni używać popularnego wybielanie włosów, które mogą zmienić ich kolor o 1-2 tonów i mieć pozytywny wpływ na ich stan. Nie należy zakładać, że przy użyciu naturalnych składników będzie w stanie uzyskać odcienie platyny. Jest bardziej prawdopodobne, że naturalne światło brązowy kolor, świecące w świetle.

W celu przeprowadzenia sklarowanego włosów środków ludowej używane herbat rumianku, imbiru, olejki cytrynowe lub pomarańczowe niewiele, miód akacjowy. Najprostszym sposobem, aby uzyskać jaśniejszy odcień płukania włosów wywaru po każdym szamponem. Po tym, że nie trzeba spłukać. Więc składniki odżywcze będą przechowywane przez dłuższy czas na powierzchni, a efekt rozjaśnienia wzrost.

Dla tych celów idealnym bulion rumianku lub imbiru. Najlepiej jest korzystać z torebki rumianku są sprzedawane w każdym drogerii. W połączeniu z pomarańczowego oleju , może to być doskonałym rozjaśniania i ujędrniające maski. W tym celu należy usunąć z rumianku worka i wlać wrzącą wodą tak, aby otrzymać pastę. Następnie dodano trochę oleju i cała mieszanina jest stosowana do mycia włosów. Głowica jest owinięty ciasno ręcznikiem i pozostawiono w tej postaci przez kilka godzin, po czym włosy powinny być dokładnie płukano i do płukania wywar z rumianku. Takie zmniejszenie środków ludowej włosów będzie zauważalne na lekkie brązowe włosy.

Ludzie tam były radykalne metody otrzymywania loki blond. Aby to zrobić, nawet kilkaset lat temu kobiety umyła włosy z sokiem z cytryny i umieścić je w słońcu, gdzie są one spalony. Oczywiście, efekt takich procedur była widoczna dla wszystkich, ale zdrowie jest absolutnie bez włosów dał. Ze względu na wysoką kwasowość soku z cytryny struktury włosów jest uszkodzony i stają się łamliwe i matowe.

Takie wyjaśnienie środków ludowej włosów jak ekspozycja na słońce może być również uznane za bardzo skuteczne. Można zmienić kolor włosów do 2 kolorów po wystawieniu na działanie światła słonecznego. Aby to zrobić, po prostu zrezygnować w słoneczny dzień na nakryciu głowy. Skutki uboczne rozjaśniania może być udar słoneczny, więc praktyka ta metoda działa najlepiej w bezpiecznym zegara.

Innym rozjaśnienie środków ludowej włosów stosuje się do nich miód akacjowy. Ten rodzaj maski chcesz zachować około dwóch godzin po głowie. Zastosowanie takiej metody może być dwa razy w tygodniu. Miód akacjowy może nieco rozjaśnić włosy i ich połysk i przywrócić ich strukturę, zrobić jedwabiste i gęste.

Nie powinien mieć duże nadzieje na pieniądze ludowej jako biologiczny odpowiednik nadtlenku wodoru. Oni nigdy nie będą w stanie wprowadzić drastyczne rozjaśnienie ciemnych włosach, ale da im bursztyn, złoty odcień. Z pomocą popularnych receptur można zmieniać odcienie blond włosy. Tak słońce bielone włosy będą popiół, a po masce z pomarańczowego oleju okaże się drobny złoty odcień.

Metody te nie zmieniają rozjaśnienie struktury włosa i nie ma negatywnego wpływu na niego. Jeśli celem kobiet do ich leczenia i uzyskać nieznaczną zmianę koloru, środki zaradcze ludowych może pomóc jej w tym. Większość oświetlenie ma być ważne dla tych, którzy już mają blond włosy, ale chcą zmienić kolor na kilku kolorach. Spowodować, gdy takie procedury będą widoczne nie wcześniej niż kilka miesięcy po ich regularne stosowanie.