240 Shares 8894 views

Jak obniżyć grzywka bardzo dobry jako fryzjer?

Czasami trzeba zrobić sobie fryzurę, makijaż i fryzurę. Aby to zrobić, nie może tylko profesjonalny. Jeśli zdecydowaliśmy się po raz kolejny nie odwiedzić fryzjera, należy zdawać sobie sprawę z obu grzywką ciętych.


Szczególna uwaga jest zawsze wypłacane Fryzury. I huk zróżnicowana jedynie ich zakres. To może być dopasowany do każdego kształtu twarzy, w zależności od tego, co chcesz, aby podkreślić, a wręcz przeciwnie, aby ukryć. Ci, którzy preferują płaskie grzywkę, musi wiedzieć, w jaki sposób obniżyć grzywkę w domu. Należy to zrobić nie bardzo często, ale zawsze płynnie i precyzyjnie, ponieważ każda nieprawidłowość natychmiast uderzyło i rozmawiać o swojej niechlujstwo i niedbalstwo. Aby uniknąć takiego wstydu, trzeba tylko zwrócić uwagę na pewne niuanse, i trzeba utworzyć obraz bez pomocy specjalisty.

Tak więc, zarówno cięte grzywki? Aby rozpocząć, należy dokładnie zmoczyć włosy, ale należy pamiętać, że na sucho mokro zwykle krótsza o kilka centymetrów. Następnie oddzielić grzywkę pożegnanie z resztą włosów. Umieszczając je w koński ogon, aby nie ingerować. Przed rozpoczęciem koszenia należy psychicznie zaznaczyć granicę, do której chcesz go kosić.

Zaczynamy od krawędzi cięcia. Powinno to odbywać się stopniowo i powoli. Nożyczki mieć kąt około 45 stopni. Po osiągnięciu centrum, start z drugiego końca i pokroić w środku tego samego schematu. Więc utworzyli frędzli długości, które zostały zaplanowane. Jeśli są jakieś błędy, nie martw się! Dokładnie wyrównać całą pracę i jest gotowy do bang. Ale należy to zrobić trzymając nożyczki pod kątem prostym.

Jest jeszcze inny sposób , jak obniżyć grzywka prosto. Aby to zrobić, nie można mokre włosy. Alternatywą będzie prostownik, dzięki której będziesz mógł wyrównać grzywkę. Następnie należy postępować w taki sam sposób, jak w pierwszym przypadku. Metoda ta jest wygodna, ponieważ po prostu podstrizhete włosy pod swobodnej stylizacji. I suche grzywka cięcia łatwiej niż mokre.

Do cięcia ukośne grzywki, trzeba określić, ile chcesz zrobić krótszy niż drugi. Pull kosmyk grzywki na bok i zacząć cięcie. Twoje grzywka będzie gładka i nikt nie domyśli się, że przerwał jej rękę.

Tak więc, możemy stwierdzić, że jest to konieczne, aby być profesjonalnym wyciąć dokładnie huk. Oczywiście, po raz pierwszy nie może okazać się całkiem zgodnie z planem, ale umiejętności przyjdzie z czasem. Teraz, że wiesz jak wyciąć grzywkę sobie ładny i schludny. Teraz nie może obsłużyć ponownie stosując fryzjera.

Aby dowiedzieć się, jak obniżyć, trzeba tylko trochę wysiłku – a potem przed sobą już nigdy nie rodzi się pytanie, w jaki sposób odciąć się grzywka. W rezultacie, można uzyskać kolejną umiejętności w swojej skarbonki. Więc można sprawdzić swoje oko, które na pewno się przyda w przyszłości. Starannie przycięte grzywka zrobić włosy uroczy. Nie zapominaj, że kłamstwa Uroda w starannej opiece nad nimi.