836 Shares 3856 views

Jak zrobić milion od podstaw: kilka prawdziwe historie

Wiele osób zastanawia się, jak zarobić milion, nie wyrzucaj kapitału początkowego w tym samym czasie. Zgadzam się, na pierwszy rzut oka może wydawać się absolutnie niemożliwe. Po wszystkich pieniędzy z nieba nie spada, i stworzyć własną firmę musi raczej poważne inwestycje. Ale wciąż są ludzie, którzy znaleźli ideę samorealizacji w zupełnie zwyczajnych rzeczy. Teraz mają imponujący dochód i cieszyć się komfortową egzystencję. Być może ich sukcesów pomogą Ci zrozumieć, jak zrobić milion od zera.

Historia David Reynolds

To ciekawa historia – o tym, jak zarobić milion na ludzkie problemy. W procesie przeprowadzania napraw w łazience normalny przeciętny Amerykanin David Reynolds złamał rękę. Zwolniony ze szpitala, był do czynienia z bezpośrednim problemu – tynk uniemożliwiła pełni wziąć kąpiel, a nawet prysznic. Po podlaniu to, jak wiemy, jest to niemożliwe. Co nie pochodzą z biednej Dawida, aby znaleźć wyjście z tej nieprzyjemnej sytuacji! Owinął ramię z wodoodpornej folii, włożyła worki na śmieci, a nawet kamery z samochodu, ale jest jeszcze mokry tynk. Obbegat wszystkich aptekach w poszukiwaniu specjalną osłoną na rękę, zdał sobie sprawę, że takie urządzenie nie istnieje w naturze. A następnie wpadł na genialny pomysł na biznes – stworzyć swój własny.

Wydał patent na swój wynalazek – plastikową osłonę, która może być zamocowana mocno na nodze lub ramieniu. Razem ze swoim kolegą i starym przyjacielem , stworzył firmę do produkcji urządzeń danych i zaczął sprzedawać małych aptek w mieście. Na początku, gdy towary zostały zakupione niechętnie złamać okazała daleko od łatwych do rynku. Ale przymykają oko na przejściowe trudności, przyjaciół trudno było osiągnąć swój cel. A dwa lata później podpisał kontrakt z głównych sieci aptek i kilkunastu mniejszych aptek. Obecnie firma z powodzeniem wdrożyła szereg różnych modeli pokrowców wodoodpornych przez hurtowników i własnej strony internetowej. Ale David, przed przystąpieniem do pracy tylko z dealerem, teraz zarabia około dwóch milionów dolarów rocznie.

Historia Fraser Doherty

Ten facet rozpoczął własną działalność gospodarczą w wieku 14 lat i już dobrze wiedział, jak zrobić swój pierwszy milion. W tym czasie aktywnie lubiący gotowania i korzystać z różnych dżemów przygotowanych przez receptury babci. Licznych przyjaciół, sąsiadów, a nawet parafianie stale zwrócił się do chłopca z prośbą im gotować pyszny dżem. Wkrótce sława tego wspaniałego przysmaku rozprzestrzenił się poza swoim rodzinnym mieście Fraser. Obfitość zleceń zmusił faceta do wynajęcia pokój, w którym dzieło zostało około 200 osób. W 16 lat, Fraser postanowił poświęcić się działalności i porzucił szkołę. Potem podpisał umowę z siecią supermarketów na dostawę zacięcie. Od 21 lat facet podjął pierwsze milionów dolarów.

Dziś jego czas jest poświęcony przede wszystkim poszukiwanie nowych kanałów sprzedaży produktów i pracy administracyjnej. Doherty był autorem dwóch książek, z których jedna jest przeznaczona do organizowania własnej działalności gospodarczej. Być może po przeczytaniu tej publikacji, można również zrozumieć, jak zrobić milion.