676 Shares 3514 views

Biografia Kirill Safonov i życie osobiste

Kirill Safonov – wielki rosyjski aktor kina i teatru. Znany ze swojej roli głównej Heartthrob w serialu „Dzień Tatyana za”. Od tego czasu jest on ulubieńcem rosyjskich kobiet. I to nie tylko atrakcyjny wygląd. Cyril – naprawdę utalentowany i charyzmatyczny aktor, którego los nabiera kształtu jest bardzo trudne. O życiu tego człowieka zostaną omówione w tym artykule.

dzieciństwo

Kirill Safonov urodził się w 1973 roku, 21 czerwca, w małej syberyjskiej wiosce Ermakovskoe, który znajduje się na terytorium Krasnojarska. Kiedy chłopiec miał sześć lat, on i jego rodzice przenieśli się do Lwowa. Jego matka – Galina Semenovna – z zawodu nauczyciel literatury i języka rosyjskiego. Ona jest osobą kreatywną, pisze prozę i poezję. W 1980 roku pełniła funkcję dyrektora Lwowskiego Pałacu Pionierów. Cyryl odwiedził różne kluby i czytać wiersze na ceremonii. O ojcu aktora Wiadomo tylko, że brał udział w budowie elektrowni. Gdy miał dwanaście lat, jego rodzice rozeszli się. Galina Semenovna sam musiał podnieść troje dzieci: Cyryla i jego dwie starsze siostry. W 1990 roku rodzina wróciła do terytorium Krasnojarska. Teraz matka aktora, wraz z dwoma starszymi córkami mieszka w Izraelu, Ashqelon.

życie studenckie

Twórczy biografia Kirill Safonov rozpoczęła się w dzieciństwie. Jednym z jego debiutanckiego pracy – rola burmistrza w ustawieniu szkolnym. Był to sen z dzieciństwa, aby zostać aktorem. I stał się uczniem Krasnojarsk Państwowym Instytucie Sztuki w 1993 roku, gdzie studiował tylko jeden rok. młodzieniec następnie przeniósł się do stolicy, w drugim roku słynnego GITIS. Cyril uczestniczyli w warsztatach Goncharov Andriej Aleksandrowicz. W czwartym roku, w 1997 roku zerwał prób przedstawieniu dyplomowym w instytucie, rozczarowany swojego mentora i został wydalony.

Pierwsza rola w teatrze

Biografia Kirill Safonov pokazuje, co osoba niezwykła i utalentowana on. Niepowodzenie nie złamał aktorem. Ostatecznie Goncharov zastąpiony przez gniew na łaskę i wziął utalentowany uczeń trupę teatralną o nazwie po Władimir Majakowski. Istnieje Cyryl musiał grać kilka wybitnych ról w produkcji Naydenova Sergeya „Dzieci Vanyushina” Leonida Andreeva w sztuce „Dog Waltz” i tak dalej.

Następnie Safonov został aktorem Teatru Dramatu Moskwie nazwany K. S. Stanislavskogo. Tu, pod utalentowanego reżysera Mirzoeva Vladimira grał bogaty dżentelmen z Padwy Chrzciciela w „Poskromienie złośnicy” i kapitana Antonio, znajomego Sebastiana w „Wieczorze Trzech Króli”.

Przeprowadzka do Izraela

Biografia Kirill Safonov powstał pod koniec 1990 nie jest łatwe. Kino wtedy prawie nie usunięte, jak w teatrze aktor zapłacił 30 $ miesięcznie. Aby wyżywić żonę i córkę, musiał zarabiać na prywatny taksówkarz w nocy na starym „Siedem”. Zdarzało się, że zasnął ze zmęczenia prawa w trakcie prób. Problemy dotyczące dodanych problemami rodzinnymi. W związku z tym, w 1999 roku, aktor przyjął zaproszenie Konevsky Leonid Semenovich i przyłączył się do izraelskiego teatru „Gesher” (po hebrajsku – most). Wydawało się, że to nowe miejsce w życiu wszystko się ułoży. Kirill Safonov pierwsza żona z nim, opuścił Rosję. rodzina aktora przeniosła się do miasta Jaffa (Izrael). Tutaj aktor był w zupełnie innej rzeczywistości. Musiał ciężko pracować. Spełnienie warunków umowy, nauczył się hebrajskiego w ciągu dwóch miesięcy. Później aktor otrzymał lokalnego obywatelstwo. W teatrze „Gesher” Kirill Levi Matthew grał w spektaklu „Mistrz i Małgorzata” i Tito Nana wystawił „Kodzhinskie potyczkę.” Dwa lata później, praca przestała przyniesie mu satysfakcję. Safonov opuścił teatr, a jego życie zaczęło się znowu trudne czasy.

czarny pasek

Cyryl rozpoczął w „wolnej pływające”. Brał każdą pracę. W 2001 roku osiadł barmana raz dwa puby. Równolegle, aktor został zaangażowany w dubbingu filmów Hollywood, grając małe role w filmach izraelskich. Pieniądze nie zawsze wystarcza. W desperacji, zaczął pić, a często wrócił do rana. Kirill Safonov pierwsza żona – Elena – jeden nie wytrzymał i wyszedł. Dla dobra córki byłych małżonków udało się utrzymać przyjazne stosunki.

triumfalny powrót

Kilka lat później został agentem Kirill Zohar Yakobson. To całkowicie zmieniło życie utalentowanego artysty. Zagrał główną rolę w izraelskim filmie „pół-rosyjskiej historii”, aw 2005 roku wprowadziła film na Festiwalu Filmowym w Moskwie. Po tym, że został zauważony przez rosyjskich reżyserów.

Twórczy biografia Kirill Safonov wykonany nowy obrót, gdy był casting do roli Sergeya Nikiforova w cyklu „Dzień Tatyana za”. Wybór był poważny. Chcą pozostać w tym filmie było bardzo dużo aktor musiał znosić testy dwadzieścia ekranie. Zdjęcie Kirilla Safonova dać wyobrażenie o tym, co jego wygląd. Odegrała znaczącą rolę w wyborze aktora do głównej roli w „dzień Tatyana za”. Twórcy serialu nie mylili. Kirill genialnie wykonany obraz na ekranie dwóch ukochanych bohaterów i stał się prawdziwym ulubieńcem wszystkich rosyjskich kobiet.

aktor filmografia

Teraz wszystkie drzwi były otwarte dla artysty. Zdjęcie Kirilla Safonova błysnął na stronach czołowych magazynów o modzie. Stał się jednym z najpopularniejszych aktorów w kraju: w okresie od 2007 do 2014 roku pojawił się w dwudziestu siedmiu filmów i seriali. Wśród nich: "Corner Niedźwiedzia", "Two in the rain", "Reguła labirynt", "Chasing Shadows" "The Reckoning", "Warunki Kontraktu", "Dzień", "Przechowywane przeznaczenie Tatyana za", "Powrót", „Random zna „” Bad blood „” Smile Mockingbird „” dobrych rękach „” Krótki kurs szczęśliwego życia „i inne. Aktor stał się idolem rosyjskich widzów. Taki nieoczekiwany obrót wykonany twórczy biografia Kirilla Safonova.

Prywatne życie aktora

Pierwszy aktor ożenił się w wieku dwudziestu jeden lat. Jego narzeczona – Elena – był daleko od teatru życia. Trzy lata później, para miała córkę Anastasia. Pierwsza żona Kirill Safonov zawsze następuje jej męża. Poruszała się z niego z Krasnojarska do Moskwy, gdzie przeniósł się do GITIS. Poszedłem do Izraela, gdy aktor zdecydował się na emigrację. Jednak życie rodzinne wreszcie pęknięty. Łącząc twórczą pracę w niepełnym wymiarze czasu i życia nocnego była trudna. Cyryl był niegrzeczny i drażliwy. Wszystko negatywność on dostanie swoją żonę. W Izraelu, para zerwała. Dwanaście lat małżeństwa nie było łatwo wymazać z życia. Aktor bardzo przeżywa rozwód. W tym czasie znane jest często postrzegany Cyril tipsy, bezczynnie wędrówki po mieście. Przez długi czas, aktor starał się znaleźć nowego towarzysza. Ale mu się nie udało. Jedynym jasnym punktem w jego życiu była córka Anastazja Safonov. On utrzymywał przyjazne stosunki z byłą żoną, aby zobaczyć swoją córkę.

Kiedy kariera aktorska Cyryla wystartował, stało się dużo pracy. Od czasu do czasu próbował trafić na partnera na planie. Na przykład, podczas kręcenia „Dzień Tatiany” został zaloty Nataley Rudovoy. Jednak zależność ta nie stała się poważna.

Komunikacja z córką

Dużo czasu aktor stara się dać jej córkę. Uwielbia ją, zabierając ze sobą do wydarzeń społecznych, podróżować. Safonov nawet przyniósł ją do zestawu. Dziewczyna zagrała w filmie „Little Heroes”, kiedy miała zaledwie osiem lat. Anastasia jest teraz dwadzieścia. Pracuje jako model w międzynarodowej agencji i jest bardzo przyjazny z Papieżem. Kirill jest dumna ze swojej córki, żartobliwie nazywa swoją „księżniczkę”. Próbuje jej pomóc we wszystkich swoich przedsięwzięciach. Pierwsza żona Safonov również dobre do byłego męża.

drugie małżeństwo

Wiadomym jest, że w momencie, gdy aktor pojawił się nowy związek. Na jednej z imprez towarzyskich spotkał się z jednym z najbardziej spektakularnych kobiet rosyjskiego show-biznesu – Sasha Savelevoj. Artysta musiał wykorzystać wszystkie swoje duże doświadczenie (był starszy niż piosenkarza do dziesięciu lat) i talent aktorski podbić niezdobytą piękno. Ta sprawa stała się publiczna. Wiele omówił stosunki z piękną parę. W 2010 roku, 17 kwietnia, Kirill Safonov i Saveliev potajemnie ożenił się i pobrali się w posiadłości niedaleko Moskwy „Tsaritsyno”. Od czasu do czasu w mediach pojawiła się informacja, że chcą wyjechać. Jak oboje ciężko pracować, tak rzadko spotykane. Model ich relacji przypomina „guest” małżeństwo. Jednak żona Kirilla Safonova stale zaprzecza tym pogłoskom. Ona twierdzi, że jest bardzo zadowolony z aktorem i wkrótce chce urodzić jego dziecko. Sasha i Cyril – ludzie są udane, utalentowany i bardzo przyzwoite. Życzymy im szczęścia w życiu rodzinnym i pracy.