864 Shares 4618 views

Dominic Howard: życie osobiste, zdjęcia

Ekspresyjny i doskonały w każdym szczególe sposób wykonania, a zarazem delikatne, naiwny wygląd – jest Dominic Howard. Zdjęcia i wideo z koncertów zawsze przedstawić go jako turretless gwiazdą rocka, ale to jest naprawdę?


początku drogi

Długoletni perkusista bardzo popularna grupa Art-rockowy Muse urodził się 7 grudnia 1977 roku na przedmieściach Stockport niedaleko Manchesteru. Gdy dom był osiem lat, rodzina przeniosła się do miasta Teignmouth w południowej Anglii.

Zainteresowanie muzyką i zestawu perkusyjnego w szczególności obudził Dominica tylko w liceum. Pierwsze doświadczenia z perkusji, był amatorem zespół jazzowy Carnage Mayhem. Tam spotkał się z Mettom Bellami – przyszły wokalista i gitarzysta Muse. W tym czasie, Matt nie należał do żadnej grupy, więc z przyjemnością przyjął propozycję Howarda do odegrania Carnage Mayhem. Po dwóch latach nie bardzo produktywnej pracy Bellamy i Dominic Howard postanowił założyć zespół. Trzeci uczestnik był Chris Wolstenholme, który wziął w ręce gitary basowej.

Nowa grupa zmieniła kilka nazw – Gothic Plague, Rakieta Dziecko lalek. Jednak to zespół Muse przyniósł ogromną popularność na całym świecie. Były pracownik stołówki szkolnej i Packer koszulkach Spice Girls stał się gwiazdą współczesnej muzyki rockowej.

Ciekawostki o Dominica Howarda

Praca Domy ręka – lewa, które nie uniemożliwiają mu wykonywanie najbardziej skomplikowanych bębnienie. Ale jeśli czasami coś i przystanki, to gitara Bellamy, latające w jego kierunku podczas koncertów.

Dominic Howard jest uczulony na jabłka. Pyszne owoce, niestety, powodując u niego ciężka wysypka na twarzy i szyi.

Dziwny czerwony-niebieski-żółty twarz na okładce debiutanckiego EP Muse – Dominic Howard jest zbyt. Jednak w następnych wydaniach Muse z jakiegoś powodu nie uciekają się do takich eksperymentów.

Pierwsze wspomnienie z dzieciństwa Dominika – o tym, jak on siedzi na dmuchanym ringu, który nagle wybuchnąć.

magazyn rytm dedykowany zestaw perkusyjny, wielokrotnie wzywał House „najszczęśliwszy perkusista na świecie.” Pomimo tego, Howard nie lubi wykonywać perkusja solo.

Dominic Howard chciałby spotkać Dzhimmi Hendriksom, którego uważa za najwybitniejszego muzyka. Również na liście swoich ulubionych zespołów Queen, Rage Against The Machine, The Smashing Pumpkins, Radiohead, My Bloody Valentine, Nine Inch Nails.

Matt Bellamy mówi, że dom – najdokładniejsza i schludny w Muse. Podczas wycieczki Dominic Howard zawsze niesie ze sobą specjalną torbę z kosmetyków do twarzy i włosów. Perkusista kocha i wie, jak gotować. A jeśli droga podarte ubrania, Dominique zawsze będzie w stanie go naprawić za pomocą przenośnej maszynie do szycia.

Czasami Dom nie przeszkadza trochę zabawy na koncertach. Stroje Spiderman i Gandalf od czasu do czasu jako jego czyn stroje koncertowe.

Jak każdy chłopiec Dominique uwielbia samochody na pilocie. Choć zabawki mogą kontrolować i bardziej skomplikowany: The house przeszedł w prawo przy pierwszej próbie, a także wziął kilka lekcji pilotażu helikoptera. ulubiony samochód Dominika – kultowego DeLorean DMC-12 z filmu „Powrót do przyszłości”.

Rodzina i przyjaciele

Dominique nie lubi mówić dużo o swojej rodzinie, wspominając tylko, że jest to zwykłe przedstawicieli angielskiej klasy średniej. W 2004 roku, kiedy były Muse już znana na całym świecie, ojciec Dominika, Vilyam Hovard odwiedził wyników Grupy na festiwalu Glastonbury. Niestety, zaraz po koncercie William zmarł na atak serca. Grupa odwołała wszystkie pozostałe występy w rundzie, dając Dominic czasu do radzenia sobie z żałobą.

Dominic ma również starszą siostrę, Emma.

Życie osobiste Dominika Hovarda

Fani Muse żartobliwie nazywany philanderer Domu. I nie bez powodu: perkusista został zauważony z wielu pięknych dziewczyn. Zwłaszcza częściowe do domu elegancka aktorka i modelka. W takim ekscentrycznego człowieka jako Dominic Howard, życie osobiste po prostu nie może być nudny. Dzhasmin Uoltts i Dzhessika Martilla w różnym czasie spotkał się z Dominikiem. W 2014 roku, paparazzi dokonały kilka ciekawych ujęć: Dominic Howard i Nina Dobrev, gwiazda "The Vampire Diaries" Obecnie Muse perkusista serce należy do aktorka i modelka Ryan Reagan. Szczęśliwa para błyszczące stroje i uśmiechy na Grammy Awards 2016. Dominic Howard i Ryan Reagan, wraz z Mettyu Bellami i Elle Evans, nie mógł ukryć szczęście odbiera prestiżową nagrodę.

Picie kreatywność

Nawiasem mówiąc, wygląd 2/3 Muse (Bellamy i Howard), Grammy 2016 okazała się sukcesem, co sami uczestnicy z jakiegoś powodu nie spodziewałam: Drony album otrzymał prestiżową nagrodę za „Najlepszy Album Rockowy”. Wcześniej, brytyjscy muzycy stali się właścicielami upragnionego Gramophone w 2011 roku w tej samej kategorii z albumu oporu.

Drony – 53 minut monolityczny produkt z II wojny światowej i uniwersalnej okrucieństwa. Przedmioty światowy spisek już dawno martwi Muse, pierwszy album w anty-utopijnej tematem był Resistance, wydany w 2009 roku. Tendencja ta utrzymywała się agresywny nadziewane z elektroniką The 2nd Law, który ukazał się w 2012 roku. Drony stał się doskonałym przykładem nowoczesnej bezkompromisowego rocka progresywnego, muzycy postanowili wykorzystać dźwięk elektroniczny nie jest w pełnym zakresie, jak to miało miejsce w poprzednim albumie. Podobnie jak w przypadku poprzednich albumów, Dom działał jako koproducenta, i starał się w roli klawiatury. Jedyną rzeczą, która ucieka Dominique (Muse i wszystkich pracowników, to brak wsparcia), – to wokale. W końcu człowiek, nawet tak utalentowany, nie może odnieść sukces we wszystkim.

W wywiadzie stycznia z San Diego Union-Tribune Domu nie ukrywam, że Muse Plany na przyszłość są słabe. Zgodnie z młotkiem, obecny stosunek do muzyki i album w szczególności przeszedł duże zmiany. Usługi Strimingovye i ogólna dostępność torów nie motywować muzyków produkować pełne albumy długości, koncentruje się na pojedynczym wydaniu. Howard nie wyklucza, że w ten sposób prędzej czy później trafi i Muse, a Drony będzie ostatni pełnometrażowy album.

W przyszłość

Przed trasą wspierającej drony naturalne blond Howard radykalnie zmienił wizerunek, farbowane włosy na czarno. Oczywiście, z dawnej drodze nieziemskiego polucheloveka pół elf zniknął – Dom w czymś powtórzony wizerunek lirycznych Drones – depresji, rozczarowany w życiu wojownika, który jednak, pod koniec albumu znajdzie siłę, aby stawić czoła potężnej zła. Ale teraz w domu z powrotem do swojego naturalnego koloru. Czy to oznacza, że Muse będzie powrót do korzeni? Czas pokaże.