520 Shares 5345 views

Dzieci z tiulu z ich rąk. Tutu-spódnica z rękami: klasa mistrz

Dziś młodzi rodzice chcą, aby ich dzieci noszą modne, wygodne i piękne. I wiele sen podczas gdy na stroje, aby spędzić trochę czasu i pieniędzy. Dlatego można być szyte spódnica tutu z ich rąk. Master-class na co jest opisane w tym artykule. Ten kawałek szafa doskonale uzupełniają uroczysty strój dziewczyna. Jego stworzenie jest fascynująca nie tylko dla matki, ale także dla małego mody.

Pierwsza opcja

Dzieci z tiulu, własnymi rękami to zrobić – to proste i eleganckie rozwiązanie dla niespodziewanego wakacje lub piknik. Specjalnych umiejętności ani narzędzi nie potrzebujemy: szeroka gumka (do zbierania produkt w talii), tiulu, nożyczek i taśmy. I można dostać się do pracy.

dobór materiałów

  1. Fatin: twarde lub miękkie, w zależności jaki rodzaj spódnicy chcesz (może to być paczka lub po prostu pełna spódnica). Kolor – według własnego uznania i preferencji. Można połączyć kilka odcieni, a następnie dostać się jeszcze bardziej interesująca. Położyć materiał na stole i złożyć na pół wzdłuż dłuższego boku. Następnie szpilki / resztka / kreda / ołówek zrobić znak w przyrostach dwudziestu centymetrów. Powinieneś dostać czterdzieści dziewięć znaków, czyli pięćdziesiąt paski. Następnie wyciąć części i położyć je na bok. Ich długość odpowiada dwukrotnej długości spódnicy przyszłości.
  2. Szerokość pasma elastyczne 2-3 centymetrów. Jego długość – obwód talii oraz dziecko 5-7 centymetrów.
  3. Taśma jest lepiej wziąć trochę cieńsze, ale dłużej związać z łuku.

etapy

Weź dziąseł, stowarzyszonej lub szyć końce i wyciągnąć z tyłu na krześle lub na szczycie drabiny, aby zablokować w pozycji rozłożonej. Lepiej, oczywiście, szyć, ponieważ gospodarz będzie ściskać skórę dziecka i kolidować z równomiernym rozłożeniem tiulu. można doprowadzić do tego zatrudnienia starszych członków rodziny, którzy odbędzie się elastyczna taśma na warunkach rynkowych, podobnie jak w przewijania przędzy, ale mogą szybko znudzić się z nim (tym pamiętać).

Teraz można zacząć majstrować. Weź paski tiulu, znaleźć swoją średnią i wrzucić przez dziąsło, wiążąc spód urządzenia. To nie powinno być zbyt mocno, aby nie został przeniesiony przez pas. W przeciwnym razie, to będzie źle trzymać spódnicę i opada. Jeden po drugim, że wiążąc kawałki tiulu całym gumy, bez narzucania guzki na siebie.

Kiedy są dołączone wszystkie paski, musi-nożyczki do przycinania końcówek naszych spódnice, tak że wyglądało schludniej. Ostateczna dekoracyjny akcent – nawlekania taśmy. Wsuwa go między węzłami w sposób rozłożony w czasie, a końce opaski na dziobie.

Wszystkie dzieci męska spódnica tutu z tiulu, wykonany własnymi rękami, gotowe!

Druga opcja

W tym przypadku, możemy być zmuszeni do zawieszenia pracy na maszynie do szycia, a nawet nici z igłą. Szyć spódnicę dzieci z tiulu z rękami właśnie jest potrzebne. A my postaramy się pomóc. Więc zacznijmy.

materiały

  1. Koronki o szerokości pół metra i długość równą długości gotowego produktu pomnożona przez dwa. Ponownie, w zależności od tego, czy trzeba czy tylko paczka pełna spódnica, sztywność materiału może być zmieniana.
  2. Zespół len, co odpowiada obwodowi talii dziewczyny z małym marginesem.
  3. Igły, nici, maszyny do szycia.

proces

Zacząć delikatnie krotnie tiulu długości i sostrochit lub przyszyć odchodzenia od fałdu na centymetr. W razie potrzeby, można połączyć kilka z tych zespołów, to spódnica będzie wspaniały. Aby to zrobić, należy trzymać krawędź tkaniny obok fałd i poprzedniego ściegu. Tak będzie bardziej dokładne. Końce nici są dobrze zakorzenione. Po fazie przygotowawczej do przejęcia gumy. Na jednym końcu stawiamy pin, a drugi zaciśnięte w zębach lub między kolanami. Następnie rozciągnąć wolny koniec (z zatyczką), za pośrednictwem linii utworzonej po hali tkaniny, noszenie tiulu na „pas”. Bądź przygotowany na to, że guma będzie musiał ciągnąć zdecydowanie, podobnie jak wiele z tiulu. Krawędzie gumy lepiej uszyć okrążenie. Wszystkie dzieci męska spódnica tutu z tiulu, wykonany własnymi rękami, gotowe! Na skraju rąbka może być przyszyta slash Bakey, wówczas spódnica nie będzie przylegać do rajstop i staje się bardziej elegancki.

Trzecia opcja

Pozostałe środki mogą być wykonane tutu spódnicy z rękami. master class jest załączony do niniejszego artykułu. Na dostosowanie tego urządzenia może wymagać zdolności do pracy na maszynie do szycia z dzianiny, szyfonu i tiulu. Bujne dzieci z tiulu, szyte z rąk, by dobrze wyglądać jako spódnicę.

materiały potrzebne

  1. Segment małych dzianiny. Musiał nas za pasem, więc trochę gęsty materiał, który nie rozciąga.
  2. Cienki i miękki szyfon jako podstawa do falbanek. Przy szerokości pół metra zajmie około dwóch i pół – trzy metry tkaniny (pięć warstw).
  3. Koronki średniej twardości 1,5 m szerokości.

postęp

Koszulka Fold na pół wzdłuż długości cięcia taśmy równą obwodu talii dziecka z naddatkiem na szwach. Odstawić aż ten szczegół, to będzie potrzebna później. Zwróćmy się teraz do szyfonu. Progladte go. Złożyć na pół wzdłuż i rozłożone na stole. Następnie wziąć linijkę lub miarką i krotnie oznaczyć długość spódnicy pięć razy. Tnie paski tkaniny. Trzeba było pięć cięć pięćdziesięciu centymetrów każda, lub mniej, jeśli potrzebujesz innej długości. Z tiulu pocięte na części przez dwadzieścia centymetrów szerokości i półtora metra długości. Nie powinno być dziesięć.

Teraz przechodzimy do montażu. Tutu-spódnica z tiulu, własnymi rękami dla dziewcząt, zostanie powołany w ciągu kilku godzin. Gdy wszystkie preparaty są zrobione, trzeba wziąć szczegóły Tulle, złożyć je wzdłużnie i zszyć w środku, trochę na rzadką gęstniejącym linii. Gdy jeden zespół zbliża się do końca, dołączyć go do drugiego. W efekcie powinniśmy mieć pięć pasm trzech metrów każdy. Następnie ostrożnie wyciągnąć dolny ciąg, ale nie rozerwać go tiulu zebrane w fałdy. Wykonujemy tę manipulację ze wszystkich pięciu części. To był bardzo trudny część pracy. Dzieci z tiulu, własnymi rękami stworzone przez nas, jest już prawie gotowy.

Teraz podjąć jedną z szyfonu i koronki segmentu dołączyć do niej, cofając się pięć centymetrów od krawędzi. Kiedy wszystkie części są połączone szyfon z tiulu, otrzymał pięć halki. Pozostaje to, aby je połączyć. Do tego nastrachivaem części, jedną po drugiej, wchodząc na każdym pół centymetra od szwu. Pod koniec uszyć pasek, aby zamknąć pracę naszych spódnice. Robi to na podstawie dziurki wywiera krawędzi przedniej strony taśmy do przodu z płaszcza, klejenia. Następnie wrzucić pas nad krawędź i delikatnie naśmiewa tkaniny na drugą stronę, gięcie krawędzi nim wewnątrz i upewniając się, że nie ma krzywą. Pamiętaj, aby dostać nawet prasować je przez gazę, a następnie szyte przez i usunąć nadmiar skóry. Wszystkie dzieci z tiulu, zbudowany własnymi rękami, gotowe!

Jak widać, jest to prosty i niedrogi sposób, aby dziecko szczęśliwe nowy strój. spódnica dziecięca z tiulu, tworząc swój własny – jest przejawem miłości, opieki i kreatywności matki.