730 Shares 4695 views

Czerwona koktajl sukienka – modny szczegó? Owo szafy kobiety

W szafie nowoczesnej kobiety jest wiele rzeczy. Największą rolę odgrywają koktajlowe suknie, które zawsze przychodzą na ratunek, jeśli planowana jest uroczystość rodzinna lub oficjalna. Kolory i style tego stroju są ogromne, ale czerwona sukienka (koktajl), którą każda fashionista musi posiadać, staje się ulubionym w każdym przypadku. W końcu ten ubiór jest uniwersalny i będzie odpowiedni w hałaśliwym przyjęciu i bliskim kręgu bliskich ludzi.


Trochę historii

Suknia koktajlowa pojawiła się nie tak dawno temu: w latach 20. ubiegłego wieku. W tym czasie w Stanach Zjednoczonych było "suche" prawo, ale podziemne zakłady narkotykowe były bardzo popularne. Pani nie mogła sobie pozwolić na takie tajne wakacje w wieczorowej sukni, bo mogło przyciągnąć uwagę policji – masowa zabawa zakończy się okrągłym stołem. Dzięki temu wieczorowa sukienka zaczęła się zmieniać: pompka, skomplikowane cięcie, długość maks została zastąpiona przez względną prostotę i wygodę, odtąd można łatwo ukryć strój w codziennych ubraniach. Dlatego sukienka zaczęła się nazywać koktajlem. Od tego czasu strój zmienił się bardzo dużo, ale wciąż kosztowne tkaniny są wykorzystywane do jego szycia, nawiązując do uroczystości i eleganckiej.

"Prawda" suknia koktajlowa

Jaka jest różnica między tym strojem i na przykład wieczorną toaletą? Chodzi o to, że koktajle sukienki dla kobiet powinny mieć długość powyżej lub tuż poniżej kolana, a także musi podkreślić godność postaci jego właściciela. Również strój nie powinien mieć rękawów, chociaż ta zasada może być czasami złamana lub kołnierz. Kolejnym warunkiem wstępnym "właściwego" stroju jest harmonijne połączenie otwartych i zamkniętych części ciała. Na przykład suknia z głębokim dekoltem nie może być zbyt krótka i odwrotnie. Przede wszystkim ten strój powinien podkreślić godność i seksualność dziewczyny, ale równocześnie obserwować równowagę, a nie wulgarną lub wulgarną.

Czas i miejsce

Zgodnie z prawem mody do noszenia tego stroju potrzebny jest "specjalny" czas, a mianowicie od 17 do 19 godzin. Ale to nie znaczy, że 19:01 musisz pilnie zmienić stroje na wieczór. Tylko suknia koktajlowa jest odpowiednia dla tych wydarzeń, które zaczynają się w tym przedziale czasowym, nawet jeśli kończą się dobrze po północy, chociaż czasami można zaniedbywać reguły. Suknie koktajlowe na Nowy Rok są bardzo popularne. Rzecz w tym, że to święto od dawna nabrało statusu uroczystości rodzinnych, a my jesteśmy przyzwyczajeni do spotkania w kręgach przyjaciół i znajomych, gdzie wspaniałe stroje są nie na miejscu. Ale nadal uczucie wakacji powinno być obecne. I koktajlowe suknie na Nowy Rok będą idealnym rozwiązaniem w takim przypadku.

Gdzie nosić?

Taki strój będzie idealnym rozwiązaniem dla młodzieżowych imprez. To wspaniałe, jeśli zostaliście zaproszeni na uroczystość w klubie, gdzie mają się tańce. W końcu ta rzecz garderoby nie tylko zwróci uwagę na ciebie i sprawi, że królowa wieczoru, ale w dobrym stylu, poczuje wygodę i komfort. Również czerwona sukienka (koktajl) będzie odpowiednia podczas uroczystości domowej, jeśli nie masz pewności, że wszyscy goście będą na tyle inteligentni. Twoje meble będą eleganckie i wyrafinowane, ale bez nadmiernej pompliwości.

Luksusowa suknia koktajlowa od dawna nabrała statusu ulubionego, wybierając suknię na bal. Młode dziewczyny od dawna doceniają to ze względu na swój komfort i możliwość tańczenia przez całą noc. Dostosowana sylwetka, otwarte ramiona i przepiękna spódnica dają kobiecość młodym kobietom mody i przykuwają uwagę, aby absolwenci nie pozostawili w tym święcie żadnych chevalierów.

Jak wybrać modną czerwoną sukienkę (koktajl)?

Zdaniem psychologów czerwony kolor jest wybierany przez pewnych siebie osób, które znają swoją wartość i nie wymieniają się na drobiazgi. Więc jeśli zdecydujesz się nosić koktajlową suknię tego koloru, a następnie zachowaj się odpowiednio. W chodzie lub zachowaniu nie powinno być niezdecydowania. I z tego ważne jest, aby kupić suknię, w której poczujesz się komfortowo.

Czerwony niekoniecznie jest wersją monochromatyczną, ponieważ na szczycie popularności sukienki z ozdobami kwiatowymi, klatkami, grafikami i pasami. Wybór cienia zależy od rodzaju wyglądu. "Zimowe" dziewczyny, o białej skórze i ciemnych włosach, doskonały odcień jest doskonały. Dla "wiosny" młoda damo doskonały wybór będzie pomarańczowo-czerwony. Kolor "czerwonego wina" nadaje się dla kobiet mody o "letniej" twarzy, a cegła czerwona doskonale zasłania włosy dziewczyny "jesienią".

Styl – klucz do sukcesu

Czerwona sukienka (koktajl) powinna idealnie zasiąść na kobiecie mody, nie ograniczać ruchu, a jednocześnie podkreślić elegancję linii i ukryć wady. Można kupić idealnie odpowiedni model, ale w tym celu musisz zastosować kilka podstawowych zasad. Jest to szczególnie trudne dla dziewcząt o dużych formach, ponieważ często z powodu nieprawidłowo wybranego modelu, młoda dama wygląda śmiesznie. W rezultacie nie chce nosić podobnych strojów, ale jest to niewłaściwa decyzja.

Właściciel bujnej formy powinien zwracać uwagę na sukienkę o długości do kolana. Styl nie powinien być wąski lub nadmiernie ciasny, ale przepiękność tutaj nie zrobi. Półsiednia sylwetka, mała tuleja, ukrywająca nadmierną dłonie, będzie idealnym rozwiązaniem. Jeśli zdecydujesz się wybrać model bez tulei, powinieneś przykryć ramiona eleganckim szalem lub bolerkiem. W tym stroju fashionistka o eleganckich kształtach będzie wyglądać elegancko, ale jednocześnie kusząca.

Oczywiście dziewczyny z klepsydrą mogą wybrać dowolny styl czerwonej sukni koktajlowej. Przecież ten strój został stworzony w celu podkreślenia pięknej postaci. Ale jeśli twoja postać jest trochę podupadła do ideału, to nadal nie rozpaczaj. Dziewczyny z sylwetkami, takimi jak "gruszka", trudno odebrać styl, ponieważ chodzi o to, że sukienka jest wąska w biodrach, lub szeroka w klatce piersiowej. W takim przypadku pomoc w pracowni, gdzie strój jest dostosowywany do rysunku lub sukni na miarę. Przy wyborze modelu należy pamiętać, że trzeba wyrównać proporcje: zwrócić uwagę na wierzchołek i sprawić, aby krawędź była niepozorna.

Jeszcze kilka wskazówek

Aby rozwiązać problem niskiego wzrostu, ubierasz się z nadmierną taliami. Silhouette z taką suknią rozciąga się wizualnie, a postać nabiera bezprecedensowej łaski i harmonii. Nie zapomnij uzupełniać zespołu butami lub sandałami na szpilki do włosów. Dla dziewcząt z dowolnym typem figury odpowiednia jest czerwona koktajlowa sukienka z podstawowym fałdowaniem, która stała się bardzo popularna w najnowszych sezonach. Chodzi o to, że to fałdowe maski wszystkie braki rysunku: ukrywa dodatkowe centymetry na pośladkach i talii, a odwrotnie, dziewczynka z wąskimi udami dodaje objętości.

Sukienka koktajlowa z rękawami pasuje do dziewczyn, które chcą ukazać piękno ich stóp, paradoksalnie, choć to brzmi. Wszakże, zgodnie z zasadami, można otworzyć jedną rzecz – dekolt lub nogi. Jeśli wybierzesz długość mini sukienki, warto zastanowić się, jak ukryć wierzchołek w jak największym stopniu. Idealna opcja to suknia z rękawami wykonanymi z koronki lub guipury – to jeszcze zwiększy seksualność, ale nie będzie wyglądało wulgarnie.

Akcesoria i makijaż

Strój powinien harmonijnie wyglądać z butami, biżuterią i modnym obrazem, ponieważ nieprawidłowo wybrane szczegóły mogą zepsuć ogólne wrażenie. Różne koktajle kosztują różne. Cena zmienia się w zakresie: od 2,5 tys. Rubli do 15 tys. Modele projektantów mogą kosztować jeszcze więcej.

Pamiętaj: suknia koktajlowa nie jest wieczorową sukienką, więc nie wieszaj diamentowych naszyjników, bransoletek z kamieni szlachetnych lub dużych złota. Czerwony strój jest wystarczająco jasny w sobie i można go ozdobić cienką bransoletą i eleganckimi kolczykami lub dyskretnym naszyjnikiem – co najważniejsze, pamiętaj o umiarkowaniu. Torba na celebracji powinna być mała i elegancka. Najbardziej odpowiednią opcją będzie sprzęgło.

Przy wyborze butów zwróć uwagę na modele z wysokimi obcasami. Mogą to być zarówno zamknięte łodzie, jak i wspaniałe eleganckie sandały. W każdym razie buty nie powinny wyglądać codziennie. Zwróć szczególną uwagę na makijaż – nie powinno być zbyt ciężkie lub pretensjonalne. Nadal koktajl – wydarzenie jest trochę frywolne, sugerując maksimum naturalności i powściągliwej elegancji. Kosmetyczka nie powinna być wysoka lub skomplikowana, lepiej jest pozostawić włosy luźne lub zrobić małe ściegi z loki.

Suknie koktajlowe o czerwonym kolorze są wystarczająco jasne i przyciągają uwagę. W związku z tym nie można przeciążać obrazu innymi częściami. Makijaż powinien być dyskretny i spokojny, ale jednocześnie wyrazisty. Delikatna koncentracja na oczach w całości z warg pokryta delikatnym blaskiem jest idealnym rozwiązaniem na koktajl.