375 Shares 1615 views

Sinestrol czasie ciąży: zwłaszcza stosowanie leku

Sinestrol jest hormonalny lek, który pobudza wychwyt glukozy, zwiększa wrażliwość na insulinę. Ponadto, ma on na celu zwiększyć poziom alfa białka w komórkach krwi.

Sinestrol czasie ciąży jest bardzo często stosowany tylko wtedy, gdy jest to konieczne, aby przerwać. Wielu lekarzy przepisać zastrzyk leku, jeśli kobieta chce spowodować poronienie.

W ogólności, lek ten jest stosowany do leczenia jajnika zaburzeń, niepłodności i zapalenia pochwy. Również sinestrol, oznaczeń, które są bardzo rozległe, wskazany jest niedorozwój narządów płciowych, łagodny pracy, jak również raka piersi, raka prostaty i jej przerost. Czasem, gdy istnieje potrzeba w tłumieniu laktacji, lek ten jest również przewidziane.

Zwykle lek podaje się domięśniowo. Jego dzienna dawka nie powinna przekraczać 0,003 g, której zadaniem – 0,002 g sinestrol W przypadku stosowania nieoczyszczonych nowotwory, dawkowanie waha: codziennie – 0,06 g, a w pracy – 0,1 g

Celem tego produktu jest przeprowadzane przez specjalistę. Ponadto, lekarz powinien monitorować proces obróbki w sposób ciągły. Przed zastosowaniem leku, powinien on być ogrzewany do 30-38 stopni. Jeżeli dochodzi do utraty kryształów, konieczne jest przeprowadzenie ogrzewanie w łaźni wodnej, aż do całkowitego rozpuszczenia nich.

Sinestrol podczas ciąży przyczynia się do stymulowania macicy działa jako generalny mianowany przez niego w celu ustabilizowania miesiączki. Ponieważ w okresie początkowym, to wywołuje krwawienie, to znaczy, brak ciąży. W obecności krwawienia macicy i narządów, zależnych od estrogenu nowotworów formacji, oraz zakrzepowe zapalenie żył i wykorzystania tromboemboliah Dunn prepararat całkowicie przeciwwskazane.

Naturalnie, każdy lek ma skutki uboczne. To nie jest wyjątkiem i sinestrol. Instrukcje dotyczące używania narkotyków wśród możliwych konsekwencji takich problemów wymaga:

  1. U kobiet, zwiększonego libido, jest powiększenie piersi i pogorszenie ich wrażliwości pojawienie plamienie i krwawienie z pochwy i brak miesiączki.
  2. U mężczyzn jest zmniejszone libido, a także rozwijanie tkliwość piersi i ginekomastii.
  3. Często zdarza się, wymioty (często sinestrol podczas ciąży również powoduje występowanie tych objawów), bóle głowy, brak apetytu, wzdęcia jelit, przewlekłe bóle głowy, zapalenie wątroby, biegunka i kolkę żółciową.

Ze względu na wzajemne oddziaływanie z innymi lekami, to podczas jednoczesnego stosowania z lekami antyestrogenowe i sinestrol receptory pierwszego bloku i osłabiać wpływ estrogenu na organizm.

Jeśli sinestrol stosować w czasie ciąży wraz z kwasem foliowym, wówczas ryzyko poronienia wzrasta znacznie, ponieważ wzmaga działanie leku. Gdy lek podaje się razem z progestatyczne leków, skutki uboczne pierwsza zasadniczo zmniejszona.

Ogólnie rzecz biorąc, możemy zauważyć, że sinestrol powołany do stabilizacji cyklu miesiączkowego i ulgę z klimakterium. Ponadto, lek pomaga zapobiegać osteoporozie.

Jeśli jest przedawkowanie leku, krwawienia z macicy, uszkodzenie wątroby może być obserwowana, oraz obrzęk obwodowy. Krew zaczyna szybko krzepnie. Jeśli chodzi o mężczyzn, zaczynają wyraźny feminizacji (zmniejszenie jąder, powiększenie piersi).

Pamiętaj, że używanie narkotyków powinno być wykonywane tylko pod nadzorem lekarzy. Tylko wtedy możemy uniknąć negatywnych skutków