554 Shares 1770 views

Wszystko o miejscu Moneybux: recenzje, funkcji, zasada działania

Wiele osób obawia się, czy zarobki w Internecie jest możliwe. Jest tak wygodna – aby zdobyć pieniądze pracując w domu, nie będąc związana z harmonogramem biurowych, godzina-długie korki i kaprysy szefa. W tym artykule skupimy się na projekcie Moneybux. Opinie o tym, charakterystyka użytkowników, jak również inne przydatne informacje zostaną szczegółowo omówione w jak największym stopniu.

Projekt Historia Moneybux

Pod koniec 2012 r połacie rosyjskich forach internetowych i blogach rozpoczęła potężną kampanię reklamową dla promocji projektu, pozwala zarabiać pieniądze siedząc w domu na komputerze. Platforma nazywał i miał Moneybux zająć moneybox.com. Twórcy platformy umieścili ją jako solidnego projektu, gdzie można zarobić dobre pieniądze. Jest potrzebny tylko do czytania e-maile, oglądać filmy nagrane na innych stronach. Wszystko to w celu zapewnienia stabilnego dzienny dochód. I najbardziej wierzą, ponieważ wielu, zwłaszcza początkujących użytkowników Internetu nie mają doświadczenia w sieci; Przybysze skłonny iść na temat administratorów tych projektów biznesowych. Ponadto, poziom płatności dla prostych działań przyciągnęła wielu fanów szybkich i łatwych pieniędzy.

Co stało się potem? strona robocza Zasady Moneybux: Rejestracja

Zazwyczaj uwaga skupia się na głównej stronie witryny, więc twórcy zaprojektowali go tak dyskretne, jak to możliwe, i wzywając do niego zaufanie użytkowników. Pierwszy krok – rejestracja, po którym początkujący powinni mieć dostęp do miejsc pracy. Ale nie wszystko jest takie proste: od razu po pierwszym etapie rejestracji (rzeczywista) znajduje się okno z propozycją, aby aktywować swoje konto i przejść kontrole antyspamowych. W tym celu konieczne było wysłanie wiadomości SMS z kodem do pewnej liczby. W ten sposób koszt wiadomości tekstowej wynosi od 200 do 250 rubli (w zależności od podmiotu). Warto zauważyć, że informacje na temat kosztu miejscu kierowników budowy serwis Moneybux prostu „zapomniał”. Często zdarzało się, że kod nie przyszedł, a początkujący poprosił, aby wysłać wiadomość SMS ponownie.

Zgodnie z propozycją, aby użytkownikom projektu?

Ci, którym udało się dołączyć przekierowany do strony wyszukiwania zarobków, które proponuje się być przeszkolony i zacząć zapłacił za prosta na pierwszy rzut oka, działanie. Tak, opcja „Get pieniądze za badania” obejmuje wypłatę rekompensaty za poglądy wyrażane. Dla każdego wypełnionego kwestionariusza na stronie użytkownika w celu zagwarantowania płatności w wysokości 200 rubli. Najbardziej kolorowy nagłówek – „Świąteczny boom” – w rzeczywistości, obiecał „wakacje przez cały rok.” Tu są regularnie pokryte różnego rodzaju imprez, gdzie dla każdego klienta przyciąga obiecano nagrodę $ 25. W każdym razie, wszystkie sekcje silnie zmotywowani gości, co zostało obiecane pieniądze za wykonywanie zadań oświetleniowych.

Wypłata środków w projekcie Moneybux

kierownicy projektów Moneybux, przeglądy, które są wymienione poniżej, donoszą, że strona działa z różnych systemów płatności: Yandex-money „Kiwi”, etc. Ale w gabinecie była dostępna tylko rubla WebMoney portmonetka .. Również na miejscu nie było „Umowa Service”, która reguluje stosunki między użytkownikiem i miejscu. Na przykład, zgodnie z zasadami, projekt zarówno płatne usługi i bezpłatne, natomiast ich wartość i wygląd mogą ulec zmianie bez powiadomienia wykonawców. Witryna ma prawo nie płacić pieniądze, jeśli zostały one odbierane jako płatności za usługi, a cena dziennej subskrypcji zawartości wynosiła 20 rubli. Jednak to było zgłaszane na dole drobnym drukiem. Alarmujący brak informacji zwrotnej i pomoc techniczna, zwykłe i niezbędne funkcje każdego poważnego internetowej.

Opinie o projekcie Moneybux: pozytywne i negatywne sprzężenie zwrotne

Sądząc po wielu poglądów wyrażanych przez rozległą sieć, zasób zainwestował duże pieniądze w swojej reklamie. Wiele Zakładamy, że pozytywne i entuzjastyczne recenzje czasami na miejscu były „opłacone” przez jego administrację. W każdym razie, Moneybux Liczba projektów, które często są diametralnie różne, ma swoich zwolenników i przeciwników. To, co mówią ci, którym udało się zarobić na stronie internetowej:

  • Niektórzy sugerują, że projekt naprawdę pomógł dostać apodyktyczny, zdalne sterowanie;
  • Na miejscu nie było przyjazny interfejs użytkownika i przejrzysta nawigacja, z powodu którego nawet początkujący rejestracja pójść dobrze bez większych trudności;
  • Zawsze miałem okazji zdobycia porady od innych użytkowników;
  • niektórzy byli zainteresowani, aby stać się członkiem.

Jednocześnie istnieje armia żarliwych przeciwników projektu Moneybux: Opinie użytkowników internetowych niezadowolonych zachęcam innych, aby nie wysyłać wiadomości SMS. Warto dowiedzieć się więcej o widoki z „minus”:

  • Ostatecznie, wszyscy doszli do wniosku, że strony – rodzaj oszustwa.
  • Wielu po prostu usunięte pieniądze z telefonu, nawet jeśli ponowne wysłanie wiadomości SMS prawidłowy kod potwierdzenia ich otrzymania.
  • Wszystkie żądania zwrotu pieniędzy zostało zmarnowane. Użytkownicy po prostu nie ma gdzie pisać skarg i roszczeń. Jak już wspomniano powyżej, sprzężenie zwrotne jest nieobecny.

W chwili obecnej projekt jest zamknięty. Moneybux.com nazwę domeny już nie istnieje. Ale sieć ma informację, że twórcy programu oszustwa prostu zarejestrowany nowy projekt, oszukiwanie początkujących, którzy przychodzą do sieci w odniesieniu do łatwych pieniędzy. Teraz wiesz o projekcie Moneybux. Recenzje strony jest bardzo niejednoznaczny. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność rozsądnie ocenić swoje możliwości i pamiętać, że wolny jest tylko ser w pułapkę na myszy.