831 Shares 9689 views

Kundyum: przepisy kulinarne ze zdjęciami

Zgodnie ze sposobem wytwarzania Kundyum, receptury, które zostaną omówione dalej, są bardzo podobne do kluskami. Jednak ciasto i nadzienie do tego dania są wykorzystywane zupełnie inna.

informacje ogólne

Dość niewielka liczba gospodynie wiedzą jak przygotować Kundyum. Co to jest? To jest pytanie zadawane przez kucharzy amatorów, słuchowych niezwykłą nazwę potrawy. Odpowiadamy na to teraz.

Kundyum, lub tak zwane kundyubki stanowią stare rosyjskie danie, które pojawiły się w XVI wieku. Produkty te są bardzo podobne do pierogów, ale zamiast mięsa nadziewane pieczarkami i zbóż.

Jakie warunki powinny zostać wykorzystane do prawdziwego Kundyum? Receptura tych produktów wymaga podstawy, który miesza się olejów roślinnych (korzystnie słonecznik) i gorącej wody. W ten sposób, połączenie spalin i parzonego ciasta.

Co do wypełniaczy, może być wykonana zarówno świeżych i suszonych z grzybów. Czasami to dalsze rozprzestrzenianie gotowane zboża (gryczana lub ryż) i przyprawy.

Jakie różnice mają pierogi i Kundyum? ostatni przepis przewiduje stosowanie niewykonania kuchenką i piekarnikiem. Innymi słowy, nie Kundyum wrzenia w słonej wodzie, kluski, upieczone i zmęczony w puli.

Kundyum: przepis ze zdjęciem

Podano, że artykuły są wymienione, to można postępować w opisie procesu ich wytwarzania. Należy zauważyć, że nie ma nic skomplikowany temat. Dokonywanie Kundyum raz, będziesz gotować je jeszcze raz i jeszcze raz. Po tym wszystkim, to im bardzo smaczne, pożywne i pachnące.

Jakie produkty są potrzebne, aby zrobić prawdziwe słowiańskie Kundyum? Przepis ze zdjęciami wymaga następujących elementów:

 • przesianej mąki pszennej – 2 pełne okulary + do klejenia;
 • Olej słonecznikowy (stosowany bez zapachu) – 4 dużej łyżki;
 • wrzącej wody – szkło całości;
 • grzyby lub inne Grzyby – 300 g;
 • Gryka – pełny kubek;
 • duża cebula – 1 głowy;
 • dowolny olej roślinny – służy do smażenia;
 • sól sodowa – służy do smaku;
 • zmielony czarny pieprz – do smaku w użyciu;
 • grzybicze bulion (mięso może być używany) – około 1 litra;
 • zielony svezhey- użycie dyskrecja.

Przygotowanie ciasta

Przed utworzeniem i upiec pyszne Kundyum z grzybami i kaszą, następny podstawie wsadowym.

W głębokiej miski chłodny przegotowanej wody wlewa się który bezpośrednio rozłożone soli kuchennej (na smak) i oleju słonecznikowego. Dodając do wszystkich składników mąki, zostali najpierw dobrze wymieszać łyżką, a następnie ręce. Na wyjściu daje gładką i jednorodną konsystencję fajne ciasto. Pokryta ręcznikiem i pozostawiono w temperaturze pokojowej przez 25 minut.

farsz gotowanie

Co zrobić Kundyum farsz? Receptura tych produktów polega na wykorzystaniu grzybami i kaszą gryczaną. Muszą one być przetwarzane indywidualnie.

Gryka starannie posortowane, przemyto ciepłą wodą (sito), a następnie rozprowadza się w małej rondla, soli, dodano wodę (1 do filiżanki zbóż – dwa dysza) i gotowano przez 25 minut. W tym czasie produkt staje się miękka i krucha. W tym przypadku cała woda odparowuje.

Jak grzyby, są dobrze przemytej odcięte wszystkie niepotrzebne elementy i pocięte na małe kostki. W dokładnie ten sam sposób i doprowadza do głowy cebuli.

Oba składnik rozproszonym w rondlu, dodaje się oleju roślinnego, miesza się dokładnie i smażone na małym ogniu. Po 8-11 produktów min uzyskać złoty kolor. Ich sól i pieprz, a następnie wyjąć z ognia i rozprzestrzeniania w kruchym gryki. Mieszać oba składniki łyżką uzyskując smaczne i aromatyczny do wypychania Kundyum.

rozwijanie Test

Przed dokonaniem Kundyum z grzybami, mieszane ciasto walcuje się na pokładzie w bardzo cienkiej warstwie, posypać niewielką ilością mąki pszennej. W przyszłości, to jest wyciąć ostrym nożem. Wynikiem jest identyczne kwadraty o boku 5-6 cm.

Powstawanie produktów

Jak widać forma Kundyum? Przepisy takie produkty wymagają zastosowania specjalnej technologii. Pierwsze wycięcia kwadraty umieszczono na płaskiej powierzchni, a następnie rozprzestrzenia się w swojej centralnej części przez małe łyżką pełnego napełnienia. Następnie brzegi ciasta zwilża się małą ilością wody i mocno połączone. Na wyjściu z półproduktu otrzymanego w formie „pękata” trójkąty. Przez analogię sprawia, że każdy inny Kundyum.

wyroby piekarnicze

Jak przygotować Kundyum? Przepisy takie kursy wymaga wstępnego pieczenia uformowanego produktu. Aby to zrobić, potrzeba dużo pieczenia i smarowane olejem roślinnym. Na cały arkusz półwyrobu rozprzestrzeniania (nie stykają się ze sobą), a następnie umieszcza się w piecu nagrzanym (temperatura powinna wynosić 200 stopni). Jako taki piec Kundyum o ź godzinę. W tym czasie są różowe i chrupiące.

zapiekanki Tomim

Po tym jak produkty pieczone, są one umieszczone w rozdrobnionych doniczek glinianych lub duże naczynia, a następnie wlano grzyby lub bulion mięsny. Dodatkowo Kundyum smaku przypraw (sól, pieprz i inne przyprawy).

Garnki wypełnione zamknięto i umieszczono w piecu. Produkty tomyat w temperaturze 200 stopni przez 20 minut. W tym czasie są one miękkie i nadaje się do spożycia.

Jak ubiegać Kundyum do stołu?

Po ugotowaniu produkty z grzyba wpychając je delikatnie usunięto z doniczek lub serwowane do stołu bezpośrednio w nich. Dodatkowo Kundyum posiekane przyprawione świeżymi ziołami i śmietaną tłuszczu. Bon appetit!

Gotowanie Kundyum z ryżem i grzybami

Jeśli nie podoba ci się Kundyum jakości smaku gryki, można gotować je z ryżem. W tym celu musimy:

 • Biała mąka pszenna – około 160 g;
 • wody, świeżo przegotowanej – około 75 ml;
 • olej słonecznikowy – około '40

Produkty te są niezbędne do badań. Co do napełniania, musimy do niego:

 • Grzyby – 60 g;
 • Kasza ryżowa – 150 g;
 • olej słonecznikowy – 45 ml;
 • cebula – duża głowa;
 • małe jajko – 1 szt.

mesim ciasto

Podobnie jak w poprzednim przepisie, ciasto ugniata dla Kundyum bardzo łatwo. Stromy wrzenia wody wylano olej roślinny i dodać mąki. Wymieszać wszystkie produkty są chłodne ręce i ujednolicona podstawa, która jest pokryta serwetką i pozostawić na bok.

Zrób farsz

Do przygotowania nadzienia oraz sortowanie płatki ryżowe, przemywa go i gotowano aż stanie kruchym słonej wody. Następnie oczyszcza się ze świeżych grzybów zbędnych elementów niszczyć je kostki cebuli z głowicą i umieszczono w naczyniu z olejem. Zarówno składnik aż Golden State smażone. Gotowy grzyby solą i pieprzem, a następnie rozprzestrzenił się na gotowanego ryżu i dobrze wymieszać.

Farsz okazał obfite i pożywne, do którego dodano gotowane jajka, startego na grubej tarce.

Proces tworzenia

Kundyum gotowy do formowania ciasta jest walcowany na cienką warstwę, a następnie cięte w kwadraty o boku 5 cm. W środku każdego produktu rozłożone małą łyżeczkę nadzienia. Krawędzie ciasta zwilża wodą i uszczelnione. Wyjście jest schludny półprodukty-trójkąt.

produkty do obróbki cieplnej

Dla produktów bardziej odżywczych i wysokokaloryczne nie są pieczone w piekarniku i narybku w naczyniu. Aby to zrobić w garnku podgrzać niewielką ilość oleju roślinnego, a następnie rozprzestrzeniania niektórych Kundyum. Fry półprodukty ze wszystkich stron, są one umieszczone w puli gliny. Wlać mieszaninę produktów zalecanego bulionie grzybowym (1 L), świeży krem (5 dużej łyżki) posiekanych zieleni, tarty czosnku i przypraw.

Szczelne zamknięcie pokrywki garnków, zatruwają je do piekarnika, nagrzanego do 195 stopni. Kremowy grzyby bulion Kundyum tantalized przez 20 minut.

Podawać na stole smaczne i pożywne danie

Przygotowanie Kundyum z kaszy ryżu i grzybów, natychmiast serwowane do stołu. W razie potrzeby, smaczne i pachnące danie doprawione przyprawami i zielonej cebuli.

podsumować

Jak widać, Kundyum gotowania w domu nie wymaga dużo składników i czasu. Ponadto, istnieją inne recepty, aby można było dokonać podobnych produktów. Na przykład, niektórzy kucharze stosowane jako wypełnienie tylko smażone grzyby i warzywa (cebula, marchew), podczas gdy inne zostały umieszczone w Kundyum marynowanymi pieczarkami i dużą ilością świeżych ziół.

W każdym razie, po długich produktów tęsknym w grzybowym bulionie masz bardzo smaczne i aromatyczne danie, które można bezpiecznie służyć gości lub domowników.