278 Shares 8119 views

Jak zrobić pyszne naleśniki piersi kurczaka?

Pyszne naleśniki piersi z kurczaka może być obecny na śniadanie z gorącej słodkiej herbaty i mogą być podawane do kolacji z puree. Należy zauważyć, że pomimo niezwykłej łatwości przygotowania i niewielkich ilości składników, taka potrawa uzyskuje bardzo satysfakcjonujące i soczyste.


Placuszki z piersi kurczaka: Przepisy smaczne i miękkie placki z mielonym cieczy

Niezbędne składniki:

  • małe bulwy cebuli; – 2 szt.
  • piersi kurczaka schłodzone lub mrożone – 500 g;
  • świeże zioła – aby dodać według własnego uznania;
  • Kurczak duże jajko – 2 szt;.
  • grubość jogurtu – pół szkła bębnowej;
  • soda oczyszczona – trochę szczypta;
  • przesianej mąki pszennej – dodaj według własnego uznania;
  • ziela angielskiego, sól i wszelkie Przyprawy – smak;
  • bezwonny olej słonecznikowy – do smażenia.

farsz gotowanie

Placki piersi kurczaka powinien zacząć przeprowadzić dokładną obróbkę białe mięso drobiu. Należy przemyto, a następnie oddziela się od kości, chrząstki, skóry i drobno pokroić nożem. Ponadto, składnik mięsny może być szlifowane za pomocą miksera lub młynka.

Po piersi kurczaka do przetworzenia jest wymagany do czyszczenia i cebulę drobno posiekać je ze świeżymi ziołami. Ponadto, powinien zacząć mieszać wszystkie główne komponenty. Aby to zrobić, trzeba wlać zgnieciony filet cebula, koperek, pietruszka, ziele angielskie, sodę, sól i przyprawy żadnych, a także przełamać jajka, wlać gęsty jogurt i dodać mąkę. Aby cieście piersi kurczaka okazało delikatny i miękki, ostatniego dodanego komponentu tak długo, jak nie masz masę o dużej lepkości i jednorodny. Aby całkowicie pozbyć się grudek pożądane jest, aby inkubować pokrywę zamkniętych naczyniach do godz kwartał.

Termiczna obróbka olejów roślinnych posiłków

Piersi kurczaka Placki powinny być smażone w gorącej patelni z bezwonny olej roślinny. Aby to zrobić, należy umieścić rondel jest wymagana dla maksymalnej ognia, a po podgrzaniu do minimum ustąpił i umieścić dużą łyżką wcześniej ugniatania ciasta. Po raz pierwszy można smażyć około 5-6 oladushek smaczne i soczyste. Jest pożądane, aby przygotować co najmniej 13 minut, po każdej stronie. Taka obróbka cieplna pozwala na dokładne białe mięso drobiowe stają się miękkie i bardzo smaczne.

Po wszystkich naleśniki z prażonymi piersi kurczaka z 2 stron, należy je umieścić w płycie ślizgowej i obficie posypać posiekane zioła.

Jak ubiegać się o kolację

Ukończony naleśniki z kurczaka powinny być przedstawione przez obiad w stanie gorącym, wraz z pysznym i obfitym przystawka (lub na śniadanie z słodka herbata). Ponadto, dla takiego pachnącego naczynia zaleca się złożyć świeży chleb pszenny, śmietanę i sos pomidorowy (ketchup).

Pomocne gospodynie Podpowiedź

Aby uzyskać bardziej satysfakcjonujące i smaczne danie, naleśniki na piersi kurczaka, pożądane jest, aby sosie oddzielnie. Aby to zrobić, wymieszać śmietanę, śmietanę i hojny smak ziół i aromatycznych przypraw.