533 Shares 1764 views

Przegląd golarki Gillette Fusion ProGlide Elektrowni

Niektórzy fani marki Gillette uwierzyć, że Gillette Fusion Power Razor lekko podrażniać wrażliwą skórę i golić ta maszyna nie jest tak wygodne jak Gillette Mach 3 Turbo. Jednak próbowałem golenia ze zaktualizowaną Gillette Fusion ProGlide Power, nawet mówią, bez wątpienia, że znalazłeś nową ulubioną maszynkę.

Co nowego w Fusion ProGlide?

Analogicznie prekursor maszynki Gillette Fusion jest lekki i wygodny ergonomiczny uchwyt, który ładnie wpisuje się w dłoni. Jednak Fusion ProGlide różni się nieznacznie większe obszary gumowane. Przycisk zasilania stał się największym brzytwa i zapala się, gdy maszynka jest włączone. Jest to również wygodne, że przycisk zasilania na zaktualizowanej golarki, gdyż jest zagłębiony w uchwycie i jest na tym samym poziomie, który zapewnia ochronę przed przypadkowymi wtrąceń.

Innowacyjna głowica golarki

Na pierwszy rzut oka można zauważyć, że nowy szef Gillette Fusion ProGlide Power jest nieco mniejszy niż jego poprzednicy. Na dole gumowymi podkładkami, które redukują tarcie, mniej – aby zrobić miejsce dla tego, co nazywa się firma „Czyszczenie i komfort”. Ta część maszynki jest zaprojektowany, aby pomóc pozbyć się nadmiernej ilości kremu do golenia, łatwo popychając ją na bok. Ponadto, możliwe jest lekko pociągnąć za skórę, podnosząc włosy na gładszą golenie. Takie przeprojektowanie również nowy Gillette Proglide idealnie gładkie przesuwanie.

Zaktualizowany blade – cieńsze niż kiedykolwiek

Fusion Proglide Moc zaangażowany również cieńsze ostrze. Jeśli porównać je drobiazgowo Fusion standardowej głowy, widać go na drodze zwiększonej odległości między żyletką. I na drugiej stronie wkładu jest stabilizator do utrzymania odstępu stałej. Wszystkie te innowacje mają na celu umożliwienie maszynka do schodzenia gładko, jak to możliwe w obliczu najmniejszego oporu. Można zauważyć, od pierwszego dnia, skórę po goleniu z Gillette Fusion ProGlide moc będzie zauważalnie gładsza.

Inne cechy funkcjonalne

Inne innowacje w kasecie można przypisać szerszy pas łagodzącą funkcja «microcomb», vypryamlyuschuyu każdy włos bezpośrednio przed cięciem, a nowe wykończenia na tylnej stronie głowicy golenia. Na ogół kształt jest dość ładne i funkcjonalne.

Fusion ProGlide jest w instrukcji i Power-wersji. Drugim jest skutecznym narzędziem do golenia, wskaźnik ma niski poziom baterii i funkcję obcinania.

zasadnicze uzupełnienia

Nawiasem mówiąc, podczas golenia musi spróbować Thermal Scrub serii Gillette Fusion ProSeries. Delikatnie oczyszcza skórę i nagrzewa się trochę, wchodząc w kontakt z wilgocią na twarzy. Gillette Fusion Hydra Żel będzie doskonałym zamiennikiem zwykłego kremu do golenia.

Nawiasem mówiąc, wkłady Gillette Fusion ProGlide Power przyjdzie do jakiejkolwiek innej maszynki Fusion. Więc trzeba zapisać bez konieczności całkowicie zmienić maszynkę

Maszynki do golenia Gillette Przebyliśmy długą drogę od czasu, gdy pierwsza maszynka do golenia z ostrzami jednorazowymi został wynaleziony w 1901 roku. Z pewnością jej założyciel King Camp Gillette byłby szczęśliwy widząc jak daleko zaawansowaną technologię golenia. Chociaż jesteś wolny od konieczności golić codziennie Fusion ProGlide nie może, ale jest całkiem zdolny działalność ta łatwiejsze i bardziej komfortowe.