767 Shares 6265 views

zasad i subtelności: idealne miejsce na wesele stół

Zwykle para przygotowuje się do ślubu, powierzyć organizację bankietu profesjonalistów, rezerwacja stolika w restauracji lub sali bankietowej w przytulnej kawiarni. Ale są przypadki, gdy para pragnie przedstawić tabelę na własną rękę w domu lub na zewnątrz. Następnie pojawia się pytanie: jak zrobić tabeli na weselu było bez zarzutu? Ten artykuł pomoże ci, którzy chcą nie tylko przygotować się do wesela, ale także nauczyć się zasad serwowania.

Jak przygotować się do wakacji obiad?

Jest tuż przychodzą nowożeńcy, gdy w trakcie przygotowań do ślubu, nie pominąć żadnego szczegółu tej uroczystości. Pomocny napisać w „Banquet”, następujące elementy:

 • Goście (i ich liczba żołnierzy).
 • Posiłki i napoje.
 • Nakrycie stołu na wesele.
 • Wystrój i stół przestrzeń.

Wszystkie te punkty są ze sobą powiązane i mają wpływ na styl i metody, za pomocą których zostaną zorganizowane ustawienie stołu na wesele. Photo różne bankiety pomoże parę, aby określić kolejność będzie wyglądać własnej uroczystości.

Przydatne lekcje stołowe

Plan na przodzie wszystko, ważne jest, aby znać dwie główne zasady, które przyświecały organizatorom bankiecie:

 1. Stworzyć świąteczną atmosferę.
 2. Wygoda i komfort dla gości i nowożeńców.

Aby każdy gość czuje wyzwolone, ważne jest zwrócenie uwagi na stół wystarczająco dużo miejsca. Odległość między środkami płyt dla gości nie powinna być mniejsza niż 70 cm. Dla nowożeńców przeznaczono więcej miejsca. Niedopuszczalne jest, aby pomiędzy urządzeniami, rozmieszczonych płytek żywności. Wszystkie napoje i przekąski powinny być w środku tabeli, więc szerokość tabeli powinno być wystarczające.

Co jest ważne, aby przypomnieć sobie podstawowe zasady?

 • Nie rozpakować sztućce, dla których nie będzie potraw – dodatkowe talerze i noże tylko przeszkadzają.
 • Jest to niepożądane używać naczyń jednorazowych z tworzyw sztucznych, a nawet jeśli ustawienie tabeli na ślub planowany jest na świeżym powietrzu.
 • Na ślubie koniecznie ustawić stół z obrusem (cerata jest niedopuszczalne).
 • Kieliszki i szklanki muszą być zgodne z napojami. Czy muszę szklankę lub kieliszek wody i napojów bezalkoholowych, kieliszek wina lub szampana, kieliszek brandy i kieliszek wódki sam. Znajdują się one po prawej stronie.
 • Na stole powinno być jak ręczniki papierowe na trybunach, i upewnij się, len, delikatnie złożona na talerzu lub liczby.
 • Widły są umieszczone na lewej zębami do góry – noże do prawej krawędzi płyty. Kolejność tych instrumentów jest w następujący sposób: na zewnątrz urządzenia mają być wykorzystane w pierwszej kolejności, a im bliżej do płytki, którzy stosują później jako serwowania dań.
 • dla urządzeń deserowych umieszczone na talerzu i kubek kawy na spodek można umieścić w porządku.

Często tabeli na weselu pewne zamieszanie wśród tych, którzy są bezpośrednio zamiar zrobić w uroczystym dniu. Dlatego w przeddzień można ćwiczyć za pomocą profesjonalnego zestawu zdjęcie stołu. widać, że nie jest niczym trudnym.