553 Shares 3596 views

zaproszenia ślubne własnymi rękami: Prawdziwa dbałość o każdego gościa

Dzisiaj, w czasach wymagających klientów przekracza wyobraźnię producentów. A jeśli dziesięć lat temu nikt w wątpliwość, że zapraszają na konieczność korzystania z kart ślubu przechowywania zakupionych, dziś ten fakt jest duży problem. Po tym wszystkim, można zamówić oryginalne karty od twórcy lub artysty ludowego, który ukształtował się unikalną zgodnie ze wszystkimi swoimi życzeniami.

Jednak istnieją jeszcze bardziej śmiały opcja. Tworzenie zaproszenie na ślub z jego rąk. W tym przypadku, z pewnością nie mają problemu z tym, że coś poszło nie tak, zgodnie z wnioskiem. Po tym wszystkim, z tym podejściem, wszystkie twórcze wolność w rękach młodzi, którzy są zaproszeniem do dekorowania własne zdjęcia i cała reszta, to ich osobiste „rzeczy” w kategoriach duchowych i materialnych.

Jeśli są oryginalne, ale leniwy

Wypróbuj tę opcję. Zakup gotowych zaproszeń w sklepie, a następnie ozdobić je z oryginalnych elementów, dzięki czemu uzyskali oni indywidualność. Wierzcie mi, to podejście wariant jest całkiem zdolny imponuje w pewnej części zagnieżdżonego wyobraźni i duszy. Otrzymujemy dłuższy sklepu i zaproszenia na ślub z rękami. Ale tu, oczywiście, będzie musiał starać się szablon nie przewyższają ekstrawaganckich dodatków.

Jeśli płoną dążenie do stworzenia 100% zaproszenie autorskich

 

To, oczywiście, będzie wymagało więcej czasu, ale również gwarantuje, że zaproszenia będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Najprawdopodobniej goście będą pozostawić je w pamięci swojego ślubu, a nawet przechowywać więcej niż jeden rok. Warto zapłacić, aby utworzyć karty przez kilka godzin. Zwłaszcza te przyjemne i bogata twórczość.

Podjąć produkcję domowych zaproszeń mogą być nie tylko projektant przez powołanie. Nie martw się, jest ona dostępna dla wszystkich. Najważniejsze – chęć, czas i cierpliwość. Reszta pomoże profesjonalnej porady.

Ponieważ najważniejsze w zaproszeniu – jest to wyjątkowy i oryginalny, coś bezsporny i szablony do uczynienia ich po prostu nie powinno istnieć. Kopiować cudze pomysły nie są całkowicie warto. Ale uczyć się i pożyczyć najlepszy – zawsze. Zaproszenia ślubne ze swoimi własnymi rękami, można „pisać” na podstawie próbek z tych samych kart sklepowych lub po prostu z obrazami, fotografie i kolaże na Państwu wrażenie.

Zaproszenie własne ręce: Highlights

Ocenić swoje możliwości i wskaźniki cierpliwości. Nie obsługiwać bardzo skomplikowanych opcji, które użytkownik może nie mieć wystarczającej siły. Koncepcja jest prosta, więc nie spróbować kupić niezliczone „skrętów”.

Klasyka gatunku – zaproszenie w kopercie

Dobrym rozwiązaniem – rozbudowy wzór karty z okładki i tekstu wewnątrz. Tekst może być drukowany na kalce i umieścić w środku, a część wewnętrzna również upiększyć obraz lub aplikacja.

Większość przejść i dość łatwa opcja dekorowanie voplotimy jest następujący. Zapiekanka wyciąć kwadrat lub prostokąt nożyczek z tekstury papieru, dokręcić go z pre-szyte koralikami koronki. Wzdłuż krawędzi można przykleić lub rozety ozdobić wstążkami.

Pożądane jest, aby kolor tła i dekoracyjny kwadratowy różniły się dźwięk lub kontrastu. Jednak odsłonić całą kartę w delikatnych barwach. Ślub tradycyjnie wymaga jasnych kolorach. Chociaż, jeśli ubrać całkowicie niekonwencjonalny kolor, po czym karta może być tworzone w sposób całkowicie wolny styl. Dziękuję Bogu, dzisiaj są dalekie od stereotypów.

Karty tworzą niekoniecznie prostokątne. Może to być kształt serca, trójkąt, sześciokąt, streszczenie sylwetka – w skrócie, co wymaga dusza.

Oryginalne zaproszenie na ślub w postaci zwojów

Jest też całkiem realną opcją dla początkujących w ręczna.

W tym przypadku konieczne jest, aby marzyć o tym, co zrobić, drukowanie, ale to nie jest szczególnym problemem. Mam przyjaciół i po prostu sympatycznych ludzi, którzy pracują na poczcie, która może również dzielić kawałek wosku. Jednakże, można wydrukować i zastąpione przez dokręcić rolkę taśmy satynowe.

Zdjęcia do dekoracji zwoje, można tworzyć własne w Photoshopie przy użyciu szablonów. Można traktować wspólną fotografię nowożeńcy „dostosować się” do niego ciekawą ramkę.

Można udekorować aplikacja przewijania i tylko z tego, że wygrywa. Jako uzupełnienie doskonale nadaje cekiny, wstążki, a nawet futra.

 

Nie zapomnij o treści

Karty nie są tak ważne, jak projekt jest tekst. On też musi być oryginalne. Znaleźć coś w Internecie jest trudne. Tak myśleć redagowania tekstu lub poprosić krewnych, aby pomóc poetów. Szczerzy osobiste słowa nigdy nie zastąpi choć piękne, ale szablony.

Cóż, jeśli coś nie działa, nadal nie zniechęcaj się. Aby uzyskać pomoc zawsze przyjdzie sklepie karty. Jednak wszystko będzie w porządku, najważniejsze nie jest wątpić w sukces – i zaproszenie na ślub z jego własnymi rękami zostaną docenione przez Twoi goście docenią.