205 Shares 5378 views

Ogród kwiat floks roczne – rośnie z nasion i opieki

Phlox – byliny. W ich domku letniskowym przyciągają piękne błyszczące liście i jasne kolory. Tylko jedna odmiana – Drummond Phlox – corocznie. Jest niska, jej kwiaty różnią się bogaty aromat. Mogą one mieć różny kształt i kolor. Możemy wymienić następujące odmiany, które mają roczny Floks: gwiaździstego i macranthon. Pierwszy typ może osiągnąć wysokość dwunastu do trzydziestu centymetrów. Kwiaty mają takie floks Drummond przypominają gwiazdy. Duże instalacje mają także wysokość trzydziestu centymetrów. Mają duże kwiaty o różnych kolorach. Bardzo piękne floks odmian z podwójnymi kwiatami.

Jeśli jesteś zainteresowany w rocznym bratek, uprawy z nasion dla niego – doskonały sposób na hodowli. Co więcej, można sadzić kwiaty w otwartym terenie, aw polach hodowlanych.

W otwartym terenie, aby zasiać ziarno lepiej późną wiosną, kiedy ziemia jest dobrze rozgrzany. Raz pojawiają się pędy powinny być cienkie. Odległość między kolorami powinna być dziesięć do dwudziestu centymetrów. Tak, że roślina stała się bardziej gęste, bujne i niskie, konieczne jest, aby przyciąć końce pędów lub pierwszych kwiatów. Operacja ta jest odpowiednia dla roślin, które są uprawiane w domu.

Floks kwitnie pod koniec lipca. Jeśli chcesz uzyskać piękne kwitnienie roślin, należy pamiętać, co stawia wymagania w stosunku rocznym bratek. Uprawa nasion kwiatów muszą towarzyszyć regularnym nawożeniu. Jest ona prowadzona w lecie dwa lub trzy razy, przy użyciu złożonych nawozów. W tym celu odpowiedni Nitrophoska. Dziesięć do dwudziestu g nawozu należy rozcieńczyć w dziesięciu litrów wody. Użyj obornik nie jest zalecana jako pogłównego. To sprzyja szybkiemu wzrostowi roślin, ale to zmniejsza liczbę kolorów. Także Drummond floks zakwitły już potrzebują czasu, aby usunąć wyblakłe kwiaty.

Może być z powodzeniem hodowane w domu rocznego bratek. Uprawa sadzonek z nasion jest lepiej zacząć się w marcu lub na początku kwietnia. Osiem-eleven dni po siewie sadzonki pojawią. W tym okresie kiełkowania nasion, sadzone w ziemi ciepła, którego temperatura wynosi od dwudziestu dwóch do około dwudziestu pięciu stopni. W przeciwnym wypadku, kiełkowanie spowalnia. Rośliny nurkowe spędzić 2-3 tygodni, gdy istnieje realne liście. Sadzonki są przesadzane do skrzynek. Jeśli to było zasiane w marcu, natomiast w otwartym kwiatem gruntu jest przenoszona do końca maja. W tych warunkach, sadzonki rocznego bratek osiągnie dojrzałość i rośliny kwitną w czerwcu.

Przed posadzeniem należy wybrać odpowiednie miejsce dla kwiatów. Phlox kochają słońce i żyzną glebę. Nie tolerują cień. Podlewania roślin powinny być obfite, unikając podmokłych ziemi.

Phlox stanie trafić różnych kolorach i jej przyjemny zapach. Ze względu na prostotę opieki, która wymaga corocznego Floks, wyrastające z nasion nie jest trudne. Dlatego wielu ogrodników ozdobić swoje działkach tych wspaniałych kwiatów.