738 Shares 6146 views

W miarę przesuwania wtykowych przed urodzeniem. Co funkcja to wykonać?

Każda kobieta, która chce, aby bezpiecznie przenosić i rodzić do normalnego zdrowego dziecka, powinni mieć najmniejszego pojęcia, w jaki sposób podłączyć odjeżdża przed urodzeniem, i że w ogóle jest.

Co jest plug na kobiety w ciąży? Jej rola w wieku prokreacyjnym

W przypadku zajścia w ciążę w komórkach szyjki macicy zaczynają wydzielać śluzu, który w końcu zamienia się w gęstej kępy – od niego i utworzyły się śluzową wtyczkę. To oznacza wiązkę światła śluzu, czasami pasmami krwi, który jest uwalniany w wyniku faktu, że podczas rozszerzania macicy rozerwanie kapilar. Śluz rola korek w życiu ciężarnej ogromny, ma funkcję ochronną. Jego misja – aby zapewnić prawidłowy przebieg ciąży i chronić przyszłe zdrowie dziecka. Uszczelniona rura zamyka otwór macicy, nie pozwalając, aby penetrować patogenów.

Ile odpadów korek przed urodzeniem?

Typowo, rury należy pozostawić przed porodem. Jednak czas jego uwalniania dla każdej indywidualnej ciąży. U niektórych kobiet, pozostawia dwa tygodnie przed porodem, podczas gdy inni – bezpośrednio przed nimi, trzeci – w momencie dostawy. może dostać się w częściach w ciągu kilku dni lub całość do końca. Korek wychodzi w części przypomina grube miesiączki. Jednoczęściowa rura jest podobny do meduz. Wyjdź występuje zwykle podczas wizyty w toalecie, pod prysznicem lub po ginekologa. Często w ciąży może nawet nie zauważyć. Wyjście tube w ciąży jest zwiastunem zbliżającego się porodu. Dlatego też, jeśli kobieta przed porodem wycofał stopper środki, proces przygotowania do porodu już się rozpoczął. Szyjka macicy jest w tym czasie stopniowo podnoszone w miejsce jej redukcji jednorazowej. Zauważając prania lub chodzenia do toalety szaro-żółty gęsty bryłek z delikatnymi smugami krwi, kobieta musi być gotowy do ataku poród przygotować wszystkie niezbędne i czekać spokojnie, bez zbyt daleko od domu. Brak dodatkowych procedura nie jest wymagana. Kobieta w ciąży powinna wiedzieć, że po rura przechodzi przed urodzeniem, krwawienie z pochwy nie powinno być większe. Z drugiej strony, jeśli został przeniesiony, to nie znaczy, że kobieta zaczyna rodzić.

W miarę przesuwania wtykowych przed urodzeniem. Co powinien poinformować kobiety w ciąży

Jeśli wtyczka przed dwóch tygodni przed przewidywanym urodzenia, a poza tym jest zanieczyszczenie krwi, kobieta powinna skonsultować się z ginekologiem. Dowolna ilość krwawienia z narządów płciowych w ciąży na każdym etapie powinny ostrzegać i dostać się do wizyty w szpitalu. Normalne jest uważany za bezkrwawy korka lub z niewielką domieszką krwi. Aby chronić siebie i swoje dziecko, kobieta w ciąży musi wiedzieć, jak podłączyć odchodzą przed porodem, i aby móc zauważyć w jego odkrztuszanie. Każda kobieta w ciąży ma obowiązek śledzić zmiany w jego zdrowiu, nie wchodzi na próżno w panikę, ale nie przegap znaki ostrzegawcze.