152 Shares 5396 views

Proteza piersi. Opinie lekarzy i pacjentów

Wyglądają ładnie – marzenie każdej kobiety, niezależnie od wieku i stylu życia. Istnieją jednak choroby, dla których wymagane jest leczenie nadal wad. Jednym z najczęstszych patologii jest rak piersi. Choroba ta powoduje poważne szkody dla całego organizmu i kobiecego umysłu. W zaawansowanych stadiach raka piersi, a także innych patologii nowotworowej rozprzestrzenia się za pośrednictwem układu limfatycznego, a także zapewnia przerzutów odległych. Dlatego też, gdy zostanie wykryte, należy natychmiast usunąć uszkodzenie. To nie tylko poprawić ogólny stan pacjenta, ale również znacząco wydłużyć jej żywotność.


Leczenie raka piersi

Po wykryciu nowotworu w gruczole sutkowym musi być obowiązkowe chirurgia. Jedynym sposobem, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się raka. Dla małych łagodnych guzów piersi wykonano częściową resekcję zmiany. Niestety, proces złośliwy często muszą uciekać się do bardziej radykalnego zabiegu. Istnieje kilka rodzajów operacji: mastektomii z usunięciem mięśnia piersiowego większego , lub bez niego. Czasami lekarze musieli wyciąć nie tylko gruczołów i mięśni, ale również sąsiednie węzły chłonne. Po takich drastycznych środków, wiele kobiet zaczyna się od kompleksów o swój wygląd i zdecydowała się na operację plastyczną. Obecnie protezy piersi nie jest rzadkością, więc można go nabyć niemal każdego pacjenta.

Jakie są protezy piersi?

Po mastektomii, kobieta musi być zrehabilitowany, zaczyna stopniowo przyzwyczaić się do serii operacji, i patrzeć na życie w nowy sposób. Gdy pacjent zaczyna myśleć o swój wygląd, zanim pojawia się pytanie: „Jak wybrać protezy piersi?” Doświadczony lekarz powiedzieć kobiecie, która jest najlepiej nadaje się do jej przypadku, i gdzie się udać na zakup zamiennika jakości dla piersi. Proteza piersi składa się ze specjalnego żelu silikonowego, który stosuje się w chirurgii plastycznej i kosmetologii przez długi czas i wykazano, że bezpiecznie i skutecznie. To może być dwojakiego rodzaju: protetyki biologicznych i endoprotezy. Pierwszy z nich specjalny wkładek silikonowych, które są przymocowane do bielizny i usunięta, gdy pragnie kobiet. Jego wygoda jest to, że nie wymaga interwencji chirurgicznej. Endoprotezy tylko wykwalifikowani specjaliści mogą dostarczyć.

Oświadczenie endoprotezy

wewnętrzny sutka proteza służy nie tylko po usunięciu narządu, ale również na powiększenie piersi. składa się ze specjalnego żelu silikonowego. Dlatego dotyk proteza przypomina naturalną kobiecych piersi. Zanim go zainstalować, lekarz musi określić rozmiar, kształt, cięcia w miejscu, w zależności od indywidualnych cech każdego pacjenta. Oprócz sztucznych wszczepów, są wykorzystywane i własnych tkanek organizmu pochodzi z innych regionów (na przykład, pośladki). Sama proteza może być wyposażony na przysadkę, a przy jej braku – pod główną mięśnia piersiowego.

Protezy piersi: Opinie pacjentów

Większość implanty są tak blisko do naturalnej piersi. Obecnie, protezy piersi, można wybrać rozmiar, kolor, kształt, który wybiera sama pacjenta. To jest niewidoczne podczas noszenia specjalnego stanika, więc kobieta może chodzić w otwartym stroju. Recenzje protez piersi w większości przypadków pozytywne. Lekarze mówią, że dzięki tej operacji, pacjent szybko rehabilitacja po mastektomii, czują się bardziej bezpieczne i łatwiej znieść myśl o utracie władzy.