330 Shares 9969 views

Przywrócenie krzesła z ich rąk. Odnawianie i dekoracji starych krzesłach z rękami

To wstyd, aby rzucić go w rzeczy śmieci, które dostają się do mebli w pomieszczeniu. Nie łamią opakowanie pomoże przywrócenie krzesła z ich rąk. Ponadto, nie zniechęcaj się, jeśli nie coś, co odgrywa rolę wyłącznego, drogich pamiątek serca. Tutaj przywrócenie krzeseł z rękami może zdziałać cuda.

krzesła malarskie

Jaki jest Twój ulubiony fotel? Wspaniale jest wrócić do chwil dzieciństwa … albo pamięci ukochanej … A jeśli nie krzesło może być pamiątka rodzinna, przekazywany z pokolenia na pokolenie. Lub coś innego, ale ta droga, co nie chciała odejść.

Ale, niestety, rzecz nie może być wieczne. Na meble dostaje porysowany, pęknięcia lakieru i peelingi. Wygląd, niestety, staje unpresentable. Jednak odbudowa starych krzesłach z rękami pomoże utrzymać przedmiot jeszcze przez jakiś czas.

Często lakierowane krzesło jest wymagane przed powłoka jest całkowicie oczyszczone z starej farby lub lakieru. Proces ten wymaga mistrzem cierpliwości i wytrwałości. Ale płacić za pracę będzie całkiem pasuje do wysiłków zainwestowanych.

krzesła Dekoracje

Czasami ma to sens, aby radykalnie zmienić kolorystykę mebli. Bardzo kreatywne krzesła wygląd, malowane w kolorze białym lub złotym kolorze. Często Masters decyduje się na drewnianych częściach krześle inne kolory: niebieski lub jasnoniebieski, różowy lub jasnym kolorze czerwonym. Ale wtedy czyste białe lub z złote ozdoby powinny być wyściółka. Elegancja projektu jest przekazywana ludziom w czasach Katarzyny II, ożywienia pałacowy luksus.

Białe meble mogą być ozdobione złoconym ornamentem, lub po prostu prześledzić wykonywane płaskorzeźby. Wykroje dla tego typu biżuterię można kupić w sklepach lub odlewane z gipsu siebie i kija. Odnawianie i dekoracji krzeseł z rękami w stylu antycznym wnieść do projektu uroku i wyjątkowości. Czasami tapicerka ozdobić brzeg pięknej koronki, frędzle.

Zmienić wizerunek lokalu i kolorowe krzesła w stylu sześcienny. A ktoś lepiej będzie jak kwiat lub warzywo zabarwienie. W każdym przypadku, powierzchnia powłoka zapobiega przedmiot przed korozją i zwiększa jego żywotność. W związku z tym oczywiste i praktyczne korzyści, jakie to przyniesie przywrócenie krzesła z ich rąk.

Obszerne instrukcje dotyczące wymiany wadliwych części

Oprócz wyglądu produktów, właściciele dbają o ich funkcjonalności piękne antyczne krzesła. Dlatego przywrócenie drewniane krzesła z rękami obejmuje wymianę niektórych elementów w produkcie. Na przykład, szyna przerwane z tyłu fotela trudno wykroić pozostały całkowicie identyczne. Dlatego też zaleca się, aby wytworzyć niezbędną liczbę listew innej konfiguracji, ale odpowiedniej wielkości (wysokość i grubość). Można nawet spróbować kupić je w sklepie, choć będzie to bardzo trudne.

  1. Pierwszym krokiem jest usunięcie górnej części pleców, w których wszystkie pozostałe paski są włożone.
  2. Następnie usunąć wszystkie paski (w przypadku, że muszą zakończyć wymianę).
  3. Po dokładnie czyszczone wszystkich rowków w kleju, zalać nimi nowego składu kompozytu.
  4. Nowe stojaka jest umieszczony w dolnej szczeliny.
  5. Posmarowana klejem góra szyn.
  6. Wlać złożonego składu rowki w górnej części oparcia siedzenia. Nie nadużywaj klej tutaj, ponieważ pozycja ta zostanie ustalona w dół rowki, a nadmiar spłynie do szyny.
  7. Są umieszczane w górnej części prętów w gniazdach pleców.
  8. Cała konstrukcja jest zlecane przez silnego sznurka klejenia dojenie suche. Konieczne jest, aby stale usunąć nadmiar kleju wystający szmatki.

krzesła gięte naprawa

Bardzo często szyna tylko wypaść z ich gniazd. Wada ta zwykle cierpią gięte krzesła. Przywrócenie swoje ręce w tym przypadku nie jest opisany powyżej algorytm. Tylko tu nie trzeba wyjąć wszystkie listew dolnych gniazd. Jest to wystarczające do czyszczenia pozostałości suszone kleju pustym wgłębieniu, wlać i struktury kompozytowe wzmocnienie wypadnięcie udział.

Naprawa miękkiego stolca

Meble w naszym życiu odgrywa ważną rolę. Na przykład, miękkie fotele we wnętrzu elegancki i stylowy wygląd. Tak, i siedzieć na nich bardziej komfortowe niż zwykle.

Najczęstszym naprawa jest przywrócenie krzesła z ich rąk, jeśli chodzi o atrakcyjność wizualną stracił tapicerki. Ona również często pojawiają się plamy nie wyjść coś albo nawet brzydkie dziury, zadrapania, oparzenia raz jasnych kolorach. A czasami po prostu chcesz zmienić cały wygląd pomieszczenia, aby przerobić je w innej kolorystyce.

Przywrócenie miękkim krześle z rękami nie zajmie dużo czasu. To będzie w stanie wyprodukować nawet niedoświadczony kapitan, nastolatek lub kobietę. Ważne jest tylko, aby wybrać wystarczająco silne profesjonalnych tkanin obiciowych i pianki mebli.

Obliczanie tapicerki przy wymianie

we wnętrzu często korzystają z zestawu mebli. W tym przypadku zwykle wytwarzają zastępczą tapicerkę raz na wszystkich krzesłach. Dlatego należy obliczyć z góry ilość materiału potrzebnego do uzupełnienia.

Najpierw musimy zmierzyć szerokość i długość siedziska. Nie zapomnij dodać centymetr z każdej strony tkaniny hem. Najczęściej, ten kawałek jest kwadrat o wymiarach 50 na 50 centymetrów, czyli 50 centymetrów kwadratowych.

Następnie, jeśli istnieje tapicerowane krzesło do tyłu, a następnie to samo należy zrobić z tej części obiektu. Obliczanie trymowania wielkość wymaganego do przywrócenia fotelu, można obliczyć ilość materiału potrzebnego do wszystkich krzeseł. Wystarczy pomnożyć wynik przez liczbę przedmiotów (zazwyczaj 6 sztuk), konserwator otrzyma liczbę centymetrów kwadratowych. Muszą być podzielona przez szerokość tkaniny tapicerki, która wyglądała po sklepie. W odpowiedzi na to zadanie i pojawi liczby niezbędnych „jednolitych” centymetrach.

Najlepszy trochę więcej materiału, z rezerwą, gdyż w przeciwnym razie może mieć do opanowania szyć tkaniny, ponieważ w jednym pasie ruchu przy cięciu pozostanie kawałek, ale w innych – w tym samym kawałku.

I aby uniknąć tego pana jeszcze trzeba zdolność rozplanować drogę wzór na tkaninie pozostać jak najmniej niewykorzystanej tkaniny. Rozwiązanie to będzie łatwe, jeśli przygotowany wcześniej gazety odpowiednią ilość szczegółów.

wymiana tapicerki

Jeżeli przywrócenie starych krzesłach z ich rąk jest tylko w tym, że pan jest konieczne, aby zastąpić tkaninę na miękkiej części przedmiotu, to zajmie trochę czasu.

Wystarczy poluzować wszystkie części wymagające konserwacji, czyli siedzisko i oparcie. Następnie usuwa się starą tapicerki nałożony nowy, wykonany brzeg, krawędź gwoździami małe Dodać tapicerki. Z braku takich powinny być wycięte z kartonu lub małych kawałków skóry ekologicznej. Przed młotkiem trzeba nosić paznokcie tak, że mocno trzymał szmatkę, nie przedarł się przez otwory wycięte w tej sprawie.

Po pierwsze, ustalić przód siedzenia. Gwoździe rozdzielono często wystarczająco ponad 0,7 cm od siebie. W razie potrzeby, dokonać drobnych fałd, które są przymocowane na stałe.

Następnie drugi stempel symetryczny bok, ciągnąc tkaniny. Po tym, praca z boków, pozostawiając narożniki darmo. Przed ich zatkania powinny dokładnie rozciągania, prostowania tkaninę tak, że nie ma luzu na poziomie przedniej części tapicerki.

Ostatnim etapem tej naprawy jest do mocowania tapicerki nawiasach kątowych. Gdy grubość sklejki lub płyty wiórowe, stosuje się do ramy fotela tapicerowany równy 3-4 mm wymaganych zszywek chetyrohmillimetrovye. Pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę! Naturalnie, jeżeli rama wykonana jest z materiału o grubości 10 mm, a wsporniki są brane desyatimillimetrovye.

Wymiana materiału wadding w naprawie miękkiego stolca

Obliczanie ilości pianki wytwarzanej jak tapicerki. Dopiero teraz to nie jest niezbędne dodatki plyusovat hem. Zamiast tego można użyć mrugnięcia piany.

Czasami istnieje poczucie niepełnego zastąpienia pakowania. Następnie wystarczy zastosować „patch” w miejscu, zmuszając, ze przede wszystkim do ukrycia cienką warstwą gumy piankowej lub mrugnięcia.

Jeśli jednak zostały całkowicie zastąpione, farsz, następnie z siedzibą usunąć wszystkie części: śruby, zszywki, gwoździe. Być może łatwiej jest wyciąć nową siedzibę element wykonany ze sklejki lub płyty pilśniowej, w celu wzmocnienia jej opakowania, top obtyanut nową tapicerkę.

Stawy Klejenie części krzesło

Chwiejne meble można naprawić na dwa sposoby. Jednym z nich jest w połączeniach skurczu za pomocą śrub lub sworzni. Nie powinny one być wkręcony starych rowków, a następnie, jeśli jest dostępna. Czasami trzeba opanować, aby korzystać róg stalowej lub „łaty”, wyrzeźbioną z miękkiego metalu.

Drugi sposób polega na tym klejącym. Następnie zanalizować krzesło na szczegółach, wyczyść skrzyżowaniu starego kleju. Dokładnie nieodebranych połączeń, łącząc elementy i dokręcając śruby.

Naprawa złamana noga

Najtrudniej jest konieczne, jeśli „trauma” fotela jest „turn” szczegóły. Zwykła krzesło może być całkowicie zastąpić element, rzeźbione drugiego. Ale to jest praktycznie niemożliwe do zrobienia w domu, skręconych lub wygiętych nogach, które są różne, na przykład, krzeseł giętych.

Przywrócenie swoje ręce w tym przypadku tylko przy pomocy kleju. Ponadto skurcz części musi być wykonane nie tylko w obszarze sklejania, a także na końcach ramion, tak że pozostaje ten sam rozmiar.

Po wysuszeniu się wspólną obróbkę materiału. W celu uzyskania bardziej niezawodnego mocowania „zerwanie” należy przebijać wewnątrz rowka, który jest wklejony w drewnianej płyty, zagłębiając ją całkowicie.

Można również użyć kawałka metalu, umieszczając go na śrubach. Stanowisko wgłębienie ostrożnie rozmazany kit lub mieszaninę kleju stolarskiego trociny, wyrównywane, po obróbce oshkurivaetsya pomalowane.