509 Shares 3868 views

Baterie zbliżeniowych czujników – mądry nowość

Dzisiejszy rynek daje konsumentowi możliwość zakupu ogromną ilość rzeczy, które mają umysły. Obecnie jest to bardzo znana fraza „inteligentnego domu”. A co to jest?

Okazuje się, że jest to obudowa, gdzie elektryczność, instalacje klimatyzacyjne, hydraulika włączane i wyłączane niezależnie. Ich praca zależy od parametrów ustalonych przez człowieka.

sanitarnych rynek towar również nie pozostaje w tyle. Konsumenci są oferowane nowe miksery – dotyk. Jakie są zalety tych urządzeń?

Okazało się, że są one bardzo proste w obsłudze: jest to niezbędne do realizacji podstawowego do każdej części ciała, takich jak ręce, do takiego urządzenia, a woda popłynie automatycznie. Jeśli zostaną one usunięte, automatyzacja natychmiast go wyłączyć.

Zobaczmy, co stanowi takie miksery. Ekran dotykowy urządzenia są znacznie różni się od konwencjonalnych urządzeń. Oni nie są nam znane i dźwignie zaworów. Istnieje tylko kran, w którym specjalny czujnik podczerwieni i ogniw słonecznych.

Dotykowy urządzenia mieszającego, wody, strefę czułości. ustawić jego dane parametryczne lub regulowana automatycznie i są zazwyczaj nie więcej niż 35 centymetrów. Tylko w tej konkretnej dziedzinie mechanizmu będzie reagować na ruch.

Jak wybrać kran? Sensoryczne urządzenie wybiera parametry. Najlepszym wyborem będzie miksera, który może być regulowany ręcznie, tj wybrać czułość okolicy.

Istnieją modele, które można ustawić parametry czasowe działa: podczas włączania i wyłączania wody, czas trwania jego zgłoszenia.

A teraz zabawa. Okazuje się, że w takich urządzeniach jest funkcją ustawienia temperatury wody. W tym celu, mieszacze tego typu ma specjalną dźwignię.

A co będzie, jeśli się okaże, niczego takiego jak mydła lub słoik kremu w czułości instrumentu? W tym przypadku zachowują takie miksery? Sensoryczne bezstykowe urządzenie miksirovaniya wody, jak wspomniano powyżej, mają w swoim urządzeniu fotokomórki, które odpowiadają wyłącznie na ruch. W związku z tym, aby nie stoją na wrażliwość powierzchni, woda nie przepływa.

Bateria wody, lub raczej jego zespół elektroniczny jest zasilany baterią litową. Producent gwarantuje, że żywotność nie mniej niż 2,5 lat. Jakie są więc zalety takich mikserów? Dotykowe „pomocników” w miejscach publicznych stworzyć komfort i pomaga oszczędzać wodę.

Można sobie tylko wyobrazić, ile razy do otwierania i zamykania zaworów w szkołach, restauracjach, klubach i innych miejscach publicznych – jest to niemożliwe do policzenia. W takich miejscach urządzenia kontrolne wody są często łamane, oni po prostu nie wytrzymują obciążenia. Jeśli ustawione tutaj baterie czujników do zlewozmywaków, wszystkie problemy zostaną rozwiązane natychmiast.

Jest to kategoria odwiedzających miejscach publicznych, które nie są świadomie wyłączyć wodę. Instalacja dotyk bezdotykowe pozwoli zarządzających takimi instytucjami spać spokojnie.

Mają takie urządzenia i wady. Na przykład, gdy jest to konieczne, aby wlać wodę do dużej ilości pojemności, tak aby nie trzymać rękę w pobliżu urządzenia sterującego, konieczne jest, aby wyłączyć funkcję dotykowego. Potem stracił sens miksera. Przed przejęciem dokładnie wszystko przemyśleć.