540 Shares 3686 views

baldachim lato z rękami

Po ciężkim tygodniu chcę odpocząć na świeżym powietrzu. Ale parno ciepło lub nagły deszcz zmusił do ukrycia w pokoju. Zbawienie w tym przypadku będzie schroniska szopy dla rekreacji. Oni pomogą ukryć przed wpływami atmosferycznymi, będąc na zewnątrz. Ponadto, będą one chronione w celu składowania lub alternatywa dla zamkniętego garażu dla samochodu. Można je wytwarzać w różnych materiałów, co pozwala na wybranie pożądanego kształtu i konstrukcji budowlanych.

Co rachunki za popularność markizy

baldachim lato jest bardzo powszechne. Można zauważyć, obok domu prywatnym w prawie każdej stacji. Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę wszystkie jego zalety w stosunku do innych struktur. Do zalet należą:

 • Prosta i lekka konstrukcja, która nie wymaga fundament wszystkiego.
 • Wytrzymałe, ale nie podstawowym.
 • Zdejmowany dach, który nie musi być zmieniane co rok.
 • To chroni przed złą pogodą.
 • Budowa jest tańsza niż w budowie innych podobnych struktur.

Wraz z tym, że jest tylko jedna wada – produvaemost wiatry. Otwarte części boczne nie są w stanie chronić przed wiatrem. Ta wada powinna być brana pod uwagę w trakcie budowy. Ważne jest, aby projekt wytrzymałe i niezawodne, tak, że wiatr nie jest w stanie go zniszczyć.

różnorodność gatunków

Zdjęcia szopach krajów wypełniony w Internecie. Można je znaleźć wszędzie. A jednak są one tak różne w kształtu, koloru i wzoru.

Brak struktury, która przejawia się w wentylacji przez wiatr, często można uniknąć, jeśli się baldachim zbudowany do domu. W tym przypadku, baldachim jest przedłużeniem dachu domu. Zasłona mocno przytwierdzone do domu. Tak więc, w sprawie ochrony przed wiatrem jednej strony będzie zapewniona.

Drugi typ zwis sugeruje, że budowa będzie wyróżniają się spośród wszystkich budynków. Wolnostojące daszki przypominają parasol, tylko w zwiększonych ilościach.

rodzaje dachu

baldachim dach lato mogą być różne poglądy. W związku z tym, może to być:

 • Z bezpośrednim dachu (np parkingu).
 • Na dachu pochyłym: pojedynczy i podwójny. Ze względu na nachylenie dachu z wody płynącej w odpowiednim czasie.
 • Z złożonym dachu, który może być w dowolnej postaci. Aż poluarki.

Czy którykolwiek z tych podmiejskich schronów z własnymi rękami.

Z tego, co możemy rzucić

Podejście do doboru materiałów do czaszy musi być ze zrozumieniem ich podstawowych cech. Główne materiały ramy są metalowe i drewna. W ostatnich latach coraz częściej korzystają z rur z tworzyw sztucznych.

Jako materiały na dachach często wybrać poliwęglan, profilowany, metalu, akrylu, polietylen, łupek. różne materiały polimerowe (na przykład włókna szklane), tkaninę (przeznaczony na namioty), zwykłe szkło może być również wykorzystane.

Może być stosowany, i wiele innych materiałów, które nie są tradycyjne. Wszystko zależy od właściciela i ogólnej wizji projektu strony. Ważne jest, aby nie tylko wybrać swoje ulubione materiały. Muszą być odpowiednio połączone ze sobą i wybranych widokiem na baldachim. Zbadajmy niektóre z najbardziej popularnych opcji.

Wykonany z drewna i poliwęglanu, przylega do domu

Wybierz swoją ulubioną wersję baldachim do domu daczy, trzeba wyciągnąć swój system. Pomoże to określić wielkość budynków, liczbę niezbędnych materiałów. Poniższy rysunek musi być sporządzony w wybranym obszarze, aby wsporniki układu. Wybrany obszar przygotowania, wstępnego usuwania go i o równym terenie.

Ponieważ drzewo w czasie z powodu czynników atmosferycznych mogą się w ruinę, konieczne jest przetwarzanie sprzętu ochronnego. Można używać środków antyseptycznych, grunt, farby.

Poliwęglan – jeden z nowym materiałem, który ma wiele zalet. Jest lekki, łatwy w instalacji, pozwala przekazać światło i jednocześnie chronić przed opadami deszczu.

Oglądane baldachim jest przyłączony do domu. Dach był skłonny. Oznacza to, że wsparcie spaceru wzdłuż muru, będzie dłuższy. Łapy robią na 40-50 cm krótszy. Po odmierzeniu pożądanej wysokości na ścianie budynku stałej poziomej belki. Do budowy czaszy zaleca się drewnianą belkę o przekroju 9×9 cm.

Przygotowując otwór obsługi (ilość 0,5 M). To tworzy poduszkę tłucznia i piasku (10 cm). Wewnątrz znajdują się wsparcie. Muszą być ściśle prostopadłe. Można to sprawdzić za pomocą poziomicy. Gdy wsparcie wystawiane są one wypełnione betonem.

Kolejny etap – połączenie między prętami, aby utworzyć ramkę. Aby to zrobić za pomocą części montowane poziome paski. Najlepsza z nich jest okładzina z drewna i są instalowane krokwie.

Ponieważ ten rodzaj wypoczynku jest wykonany zadaszenia z poliwęglanu, konieczne jest, aby przygotować. W tym celu arkusze są połączone w taki sposób, aby uzyskać poczętego rozdzielczość dachowych. Pozwoli to na łatwiejsze, jeśli używasz HP-profil i thermowashers. Praca na wysokości jest trudna. Dlatego wszystkie możliwe prace lepiej wykonać na ziemi. Po zainstalowaniu poliwęglanów baldachim skrzyni jest uważany za gotowy.

Indywidualny baldachim z cienkiej blachy i

Pokrycie ma większą masę niż, na przykład, z poliwęglanu. W związku z tym jest najczęściej zamocowana na ramie z metalu.

Strumień wypływający z rury metalowej umieszczoną w odległości 1 m od siebie. Ich liczba zależy od wielkości podmiejskiej baldachim. Podpory pogłębione na 60 cm w ziemi. Aby to zrobić, jest przygotowanie pit napełnia poduszkę z piasku i żwiru, wylewa cały betonu.

Po osuszeniu, roztwór może przejść do instalacji belek poziomych. Są one przymocowane za pomocą spawania. Można oczywiście korzystać z połączenia za pomocą śrub. Ale jest to bardzo kłopotliwe i czasochłonne. Na toczenie stosować rury o mniejszej średnicy.

Konstrukcja mocowania płyty falistej w skrzyni. Wykorzystuje wkrętów samogwintujących.

Korzystanie z tkanki

Będzie to wyglądało oryginalne i malownicze markizy Villa, które są wytwarzane przy użyciu tkanek. Rama jest w tym przypadku nie różni się od wersji z innych typów pokryć dachowych. Różnorodność kolorów tkanin będzie wybrać odpowiednią opcję dla całej części obrazu lub, na przykład, nastrój. Jedynym minusem tego jest to, że zwis wypoczynkowego tkaniny markizy powinny być usunięte rocznie. Pod koniec sezonu ciepłego namiotu jest usuwany. Wraz z nadejściem nowego sezonu, tkanina jest jeszcze ustalona.

rury polipropylenowe

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów do budowy szopy do domków mogą być proste sposoby. Jedną z takich opcji wiąże się z wykorzystaniem rur PVC.

Do konstrukcji dachu uwalnianego z zaokrągloną rurę winylu, 2 potrzeba około 5 m długości i gęsty materiał namiotu (polietylen). W zależności od rozmiaru gotowego jednego kawałka tkaniny. Może być wykonany z kilku części. Dla niego szyte pętlę (40 szt.), Który odbędzie się tkaninę do ramy. Rozciąga się przez przewód pętli.

W wybranym obszarze są umieszczone kołki, wskazując na podporach miejscu. Według niego ustaw budowlanych. Rury prostu przyspieszył do ziemi.

Rur polipropylenowych może być zbudowany i prostokątny markizy. Do tego trzeba je połączyć w taki sposób zrobić, aby uzyskać prostokątny dach. Top tkanina jest dołączony.

markizy

Powinniśmy mówić o tej opcji zwisu jak markizy. Są to struktury, które mogą być montowane i demontowane. Oni z kolei dzielą się na kilka typów, z których każdy spełnia swoją funkcję:

 • Pionowe, które chronią otwory drzwi, okna, Strefowy pomieszczeń (są to rodzaj partycji).
 • Poziomy, które są wykorzystywane jako namioty ochronnych.
 • Balkon, chronić przed działaniem promieni słonecznych i opadów okna, balkony.
 • Taras, które chronią go taras.
 • Pokrywa, które chronią ściany i dach.

Główną zaletą takiej konstrukcji jest ich przenośność. Mogą i rozkâadanie gdy są potrzebne.

baldachim lato będzie dobrym miejscem do wypoczynku. Jest możliwe, aby budować na własną rękę przy minimalnych kosztach finansowych. I można spędzić trochę, ale zebrać solidną strukturę przez wiele lat. Mogą być instalowane obok domu, basen, ulubionym klombu. Markizy chronią samochód przed żywiołami. Rozmieszczone markizy nad częścią wypoczynkową, grill, grill piekarnika staną się niezawodną ochronę, oszczędzając w czasie niepogody. Podczas ciężkich ciepła, co pozwala na oszczędność cień i cieszyć się pięknem i urokiem ciepłej pogody.