747 Shares 7804 views

Quinoa – kasza zdrowie

Moda na filmie przyszedł do Europy w obliczu entuzjazm zdrowej diety. Oryginalnie roślin z Ameryki Południowej. Jeszcze przed odkryciem Kolumba on uprawiany rdzennych mieszkańców tego kontynentu. Dla nich głównym produktem jest nie tylko kukurydza i ziemniaki, ale także filmy. Kasza to Europejczycy przez długi czas pozostawała egzotyczne. Został on otwarty dla konsumentów drogich restauracji w Ameryce Północnej, który w dążeniu do osobliwości szukaliśmy, co by zaskoczyć swoich gości. Poza cud niezwykłych smaków, produkt zdobył najbogatsze bywalców tych instytucji długą listę przydatnych funkcji. Quinoa – jęczmień, który korzysta furię wśród naszych współczesnych dietetyków entuzjazmu, tak że stał się ulubieńcem gwiazd i trenerów sportowych.

magia Skład produktu

Co jest tak bogaty w trawie? Żelazo, fosfor i błonnik, dzięki czemu jest bardzo wartościowym produktem dla osób aktywnie uczestniczących w zajęciach sportowych. Zawartość glutenu (który jest dostępny w dużych ilościach w pszenicy, a ich zastosowanie jest podważa przez dietetyków) w ryżowej (zboża składa się z innych, przydatnych białek) jest minimalne. Lekarze udział w wytwarzaniu cosmonauts, produkt ten jest uważany za jedną z upraw, które nadają się do hodowli w przestrzeni. Oprócz ziarna, mogą być spożywane jako sałatka z liści quinoa. Krupa, zawierający selen – same w sobie bardzo rzadkie zjawisko. Po tym wszystkim, ten element nie często spotykane w żywności. On jest bardzo ważne dla regulacji wydzielania wewnętrznego organizmu i zapobiegać rakowi. Tłuszcze zawarte w zbożach, dać im smak jełczenie i zmniejsza korzyści. Quinoa zawiera lipidy o wysokiej zawartości lecytyny, i nie zmieniają smak w czasie długotrwałego przechowywania. fosfor i zawartości cynku tego zboża jest porównywalna do ilości tych pierwiastków w ryby. Cennym Quinoa białka czyni niezbędnym produktu dla wegetarian – rodzaj substytutu mleka, w jego skład aminokwasowy. Jedyną rzeczą, która może utrudniać użycie zbóż – saponiny, które znajdują się w świeżych ziaren. Dlatego też nie ma specjalnego traktowania nie zaleca się zawierać w swojej diecie quinoa. Zad powinien być myte i moczone w środowisku przemysłowym przed jedzeniem.

Najczęściej zadawane pytania na temat rzadkich zbóż

Amarant – jest również bardzo cenne i przydatne, wraz z ziarna quinoa. Gdzie kupić tych egzotycznych traw? W dużych supermarketach i sklepach z szerokim zakresie. Na podobny smak quinoa? Najczęściej jest porównywany ze smakiem dzikim ryżem z lekkim cieniu orzecha i trawiastym aromacie. Wytwarzanie tego zboża mogą być różne. Można gotować przez dwadzieścia minut, gotowe do dodania do sałatek, iz lepiej gotować risotto z mięsem lub bulionu warzyw i przypraw (kminek, dobrze nadaje rozmarynu i kurkumy, niektórzy lubią mieszać z kolendry i bazylii). Połączenie quinoa z warzywami optymalnie – bakłażan, cukinia i pomidory są doskonale wyruszył smak tego rzadkiego produktu. Chude mięso i fasola doskonale zasymilowani z nim, owoce morza jest również przystosowany do smaku płatków. Desery z quinoa, gotowane z mlekiem i brązowy cukier, bardzo użyteczny i oryginalny. Budynie na tej podstawie, w połączeniu z naturalnym marmoladą – wspaniały deser dla kobiet Weight Watchers.