449 Shares 4042 views

Jak powiększyć „odnoklassniki”, lub wszystkie skalowania stron

Więc teraz będziemy rozmawiać o tym, jak powiększyć „Classmates”. W rzeczywistości, istnieje kilka bardzo interesujące podejście, które na pewno cię zainteresują. Przy tym wszystkim poradzić nawet początkujący użytkownik. Zobaczmy więc, jak Ci zbliżenia „Classmates”.

mysz

Teraz będziemy mówić do was o najczęstszych, wygodnych i popularnych metod. Jest używany przez wielu użytkowników. Jeśli myślisz o tym, jak powiększyć „Classmates”, można użyć myszki komputerowej.

Ponadto, musimy więcej i klawiaturę. Przejdź do strony społecznej sieci, a następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz Ctrl na nim. Ponadto, aby zwiększyć skalę będzie musiał obrócić kółkiem myszy z dala od ciebie. Czy to tak długo, jak jesteś zadowolony z wyniku. Następnie wystarczy zwolnić przycisk – i gotowe. Nic skomplikowanego lub wymaga specjalnej wiedzy. Teraz wiesz jak powiększyć „Classmates”.

Nawiasem mówiąc, ta opcja (jak wszyscy) działa na dowolnej stronie internetowej. Więc trzeba wstępnie odwiedzić dowolną stronę, a następnie dostać się do pracy. Spróbować i zobaczyć co się dzieje. I w tym momencie mamy jeszcze rozważyć kilka całkiem ciekawych technik.

klawiatura

Jak powiększyć „Classmates”? Na przykład, można uciec się do użycia klawiatury. Musimy również dodatkowy pad numeryczny. To jest część, gdzie są tylko cyfry (bez litery) oraz przycisk „num lock”. Zasadą jest, że czasami nie jest dostępna na laptopach.

Po tym, przejdź do strony „odnoklassniki”. musimy przytrzymać klawisz Ctrl, a następnie znaleźć na klawiaturze numerycznej „+” i „-”. Przytrzymaj „kontrola”, będzie musiał naciskać odpowiedni przycisk. Aby przybliżyć „+”, aby zmniejszyć „-”. Ujrzycie rozmiar czcionki, obrazy i wszystkie inne obiekty w przeglądarce zmieni. Powtórz „procedury”, dopóki wynik nie satysfakcjonuje Cię. Następnie wystarczy zwolnić przycisk. To wszystkie problemy. Teraz wiesz jeszcze jeden sposób, że można zmienić skalę stronach w Internecie.

Szczerze mówiąc, ta opcja jest mniej popularny niż poprzedni. Chodzi o to, że sterowanie za pomocą myszki i klawiatury jest znacznie łatwiejsze. Jednak niektóre z nich są przy użyciu tej konkretnej metody. Ale jest inne podejście. Zobaczmy, co jeszcze można zrobić.

przeglądarka pomocy

Czy uważasz, że w „Classmates” aby taką skalę, że dał ci? Następnie można spróbować odwołać się do ustawieniach przeglądarki. Teraz mamy zbudowany niezbędną funkcję.

Jednak metoda ta nie jest szczególnie popularny. Dokładniej, mają wszystko prawie nikt nie używa. Chodzi o to, że zajmuje dużo czasu. Jest o wiele łatwiej i szybciej naciśnij przycisk 2 lub obrócić papilarnych. Niemniej jednak, zobaczmy, co możemy zaoferować swoją przeglądarkę.

Przejdź do witryny, a następnie przejść do ustawień przeglądarki. W niektórych przypadkach, od razu widać napis „Zakres”, w którym znajduje się strona „przyciągania” pod tobą. Nie będzie trzeba przesunąć suwak w żądanym położeniu nas (lub kliknij na „+” lub „-” – gdzie oba). To wszystko.

Jeśli nie można znaleźć tej opcji, a następnie przejść do zakładki. Nie jesteś pewny, aby znaleźć skalowania. To jest to, czego potrzebujemy. Podobnie jak ostatnim razem, ustawić żądane wartości, a następnie zapisać zmiany. To wszystkie problemy.

wszystko z powrotem

A co jeśli graliśmy trochę ze skalą, a teraz chcesz przywrócić wszystkie ustawienia domyślne? Istnieje kilka sposobów, które mogą pomóc.

Pierwsza metoda – nominacja w ustawieniach przeglądarki w „Skali” do „100%”. Po potwierdzeniu zmian, wszystko wróci do swojej pierwotnej pozycji. można również osiągnąć ten sam rezultat, jeśli przytrzymaj klawisz Ctrl i obróć kółko myszy do siebie. Lub wcale naciśnięcie tego samego „kontrola”, a następnie za pomocą „+” i „-” na klawiaturze numerycznej, aby osiągnąć wartość „100%”.

Szczerze mówiąc, nie ma innego podejścia. Wystarczy przytrzymać klawisz Ctrl, a następnie kliknąć na „0” na klawiaturze numerycznej. Ta kombinacja klawiszy zwraca wagę do swojej pierwotnej pozycji. To wszystko.