891 Shares 7289 views

Biznesowych z Chin od A do Z: niuansów i osobliwości

Internet otwiera się na użytkowników praktycznie nieograniczone możliwości, wśród których wyróżnia się zwłaszcza handlu. Ale od czego zacząć własny biznes w Internecie? W tym artykule dowiesz się jak założyć przedsiębiorstwo z Chin od A do Z.

Znaczenie działalności w internecie

Wiele osób błędnie uważa, że e-commerce nisza od dawna zajęte, a prosty człowiek z ulicy po prostu nie może przetrwać pośród ogromnej konkurencji. Jednak, jak pokazuje praktyka, biznes w internecie z każdym rokiem nabiera tempa. Więc dlaczego nie skorzystać z tej szansy?

Tysiące użytkowników na całym świecie poszukują unikalnych, a jednocześnie niedrogich towarów. Ale nie każdy może samodzielnie złożyć zamówienie w zagranicznym sklepie internetowym. Korespondencja z sprzedawcy często powoduje trudności, a płatność za towary wydaje się coś bardzo skomplikowanego. Dlatego codziennie są pośrednikami, którzy są skłonni do zakupu produktu w Chinach z minimalnym narzutem

Biznesowych z Chin od A do Z: od czego zacząć?

Nowicjusz może się wydawać, że znalezienie dostawcy hurtowego i skutecznie dostarczać towary – niemożliwego zadania, których realizacja wymaga pewnych umiejętności. W rzeczywistości, wszystko jest o wiele łatwiejsze. Ale przed rozpoczęciem praktycznej strony, trzeba napisać biznes plan.

Podstawą planu obejmie kapitał startowy, kierunek działalności (towary podlegające sprzedaży), tworzenie bazy klientów Wybór sposobu dostawy oraz ustanowienia marginesów. Obowiązek zbadać każdy szczegół, ponieważ wpływa na sukces firmy. Należy wziąć pod uwagę średni dochód na mieszkańca w danym obszarze. Po tym wszystkim, widać, bardzo niewiele osób będzie w stanie kupić telefon komórkowy za 20 tysięcy rubli, średniego wynagrodzenia 15 tysięcy rubli. Spójrz na sytuację realistycznie.

wybrać kierunek

Niezależność finansowa – to jest to, co powoduje, że ludzie do budowania własnego biznesu. Towar z Chin po prostu stać się dobry początek na drodze do tworzenia stabilnych dochodów. Ale skąd wiesz, które produkty będzie popyt?

Aby to zrobić, trzeba uważnie rynek wsi, w którym masz zamiar zorganizować swoją działalność. Analizować, jakie towary są brakujące mieszkańcy, i że chcieliby zobaczyć na półkach sklepowych. Po tym wszystkim, nie wszystkie miasta i miasteczka w Rosji, można znaleźć stylowe ubrania, niepowtarzalne pokrowce na smartfony, ubrania dla dzieci lub nietypowe techniki niskich kosztach.

Ważne jest, aby zapewnić społeczeństwu właśnie te towary, w których ludzie najbardziej potrzebują. Jednocześnie większe ryzyko będą towarzyszyć małej firmy w Chinach, która charakteryzuje się wąskim ostrości. Wybierz dóbr konsumpcyjnych. Będzie to stanowić szybszą klientów.

Czy jest to konieczne dla urządzeń biznesowych z Chin?

Wielką zaletą organizacji sklepie internetowym są minimalne koszty. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli podaż zapewnia Chin. Sprzęt dla małego biznesu w internecie na pierwszym etapie jest ograniczona tylko przez komputer z dostępem do sieci World Wide Web. Wszystko zależy od skali rzeczy.

Jeśli chcesz zapewnić swoim klientom z dostawą do domu, konieczne jest, aby rozwiązać problem transportu lub wynająć kuriera. Duży sklep internetowy z asortymentem ponad tysiąc nazwisk wymagają biura i kilku pracowników. Po rejestracji zamówień klientów jedna sprawa jest dość trudne.

Poprawa dostawy towarów

Gdzie mogę znaleźć dostawcy hurtowego? To pytanie jest być może zaskakujący wielu początkujących przedsiębiorców. Po tym wszystkim, na pierwszy rzut oka, nie tak łatwo o kontakt z chińskich sprzedawców i zorganizować regularnych dostaw niektórych towarów. Rola odgrywana przez odległości i bariery językowej. Ale wszystko jest o wiele łatwiejsze niż się wydaje.

Do tej pory istnieje wiele platform obrotu, gdzie kupowane z Chin umieszczone elektronika, odzież, akcesoria i wiele innych. Dzięki systemowi, każdy może złożyć zamówienie, nawet bez bezpośredniego kontaktu z dostawcą. Takie środki zazwyczaj mają rosyjski interfejs i wygodne płatności w e-waluty. A Zabezpieczenie kupujący nie może bać się o swoje pieniądze w przypadku, gdy przesyłka nie nadchodzi.

Wyszukiwanie klientów

Biznesowych z Chin: od A do Z zawiera ten ważny punkt, ponieważ poszukiwania potencjalnych nabywców i bezpośredni. Jest to jedno – kupić wiele towarów i stworzenia strony internetowej. I całkiem inna – aby przyciągnąć klientów i zachęcić ich do dokonywania zakupów.

W tym przypadku z pomocą portali społecznościowych. Po tym wszystkim, nie skupia ogromną ilość ludzi rozpuszczalnika w każdym wieku. Tworzenie grupy lub społeczności, jest możliwe, aby przyciągnąć mieszkańców swojego miasta poprzez ukierunkowanie (grupy docelowej).

Social networking pozwala na tworzenie albumów zdjęć sprzedanych towarów, należy dołączyć opisy i komunikować się bezpośrednio z klientami. Ponadto, taka metoda nie wymaga nakładów pieniężnych, w przeciwieństwie do stworzenia osobistej strony. Ale ten ostatni nie można uniknąć, jeśli będziesz mieć dość solidną bazę klientów oraz szeroką gamę produktów.

Organizowania działalności gospodarczej z Chinami od Z do samego jest całkiem realne. Po tym wszystkim, to tylko przemyślany plan i minimalny czas i koszty. Wierz mi, pierwszy zysk można uzyskać bardzo szybko. Po tym wszystkim, ludzie w sieci są zawsze szuka czegoś nowego i ciekawego. I można stać się pośrednikiem między producentem a kupującym takich towarów. Najważniejsze – nie bać się trudności i iść do przodu.