222 Shares 8305 views

Jak włamać się do gry „Alawar”: zestawienie

Wielu z nas lubi grać w gry komputerowe. Zwłaszcza po długim dniu pracy, kiedy chcę się zrelaksować. Ale problemem jest to, że mini-gry z „Alawar” firmy, która biegnie przez kilka dni wymagają płatności w kwocie około 150 rubli. Jeśli codziennie wydać taką sumę na koniec wydatków miesięcy wyniesie 2250 rubli. Czy jesteś gotów wydać tyle na zabawki? Dlatego ludzie mają pomysłów, jak włamać się do gry „Alawar”.

jedną z metod

Dla tych, którzy lubią prostotę i wygodę, najłatwiej włamać gra „Alawar” będzie za pomocą tak zwanego generatora klucza. Jest taki program, który można pobrać, które automatycznie odebrać klucze do gry, która Cię interesuje. Jest on oparty na systemie brutalnej, ze względu na to, co daje niezbędną kod tak, jakby została wysłana wiadomość SMS. Wprowadź ten kod w rejestracji w grze, będziesz mógł cieszyć się żądaną aplikację w nieskończoność. Jedynym problemem może być wsparcie online „Alawar”, który oblicza hakera grę. Tak więc, prawdopodobnie będziesz musiał wyłączyć z Internetu przez cały czas trwania gry. Oto instrukcje jak włamać się za pomocą dowolnego generator kluczy do gry „Alawar”:

 1. Pobierz generator klucza do komputera.
 2. Zaczynasz grę i kliknij „Aktywuj”.
 3. W oknie dialogowym pojawi się szuka i skopiować kod, który należy przesyłać SMS-em.
 4. Teraz można otworzyć generator i wklej ten kod. Następnie kliknij „Utwórz” lub podobny przycisk. Opcje mogą być różne.
 5. Generator będzie rzekomo mają klucza licencyjnego. Skopiować i wkleić go w miejscu, aby aktywować grę. Najczęściej jest to spowodowane przez przycisk w grze „Enter”.

Wszystko. Można grać w zabawce, jak to konieczne. czas gry nie będzie ograniczony.

inną opcją

Niezbyt różni się od poprzedniego sposobu jak włamać grę „Alawar”. Aby to zrobić należy pobrać darmowy program dowolny z faylobmennikov aktywatora. Został on zaprojektowany, aby zapewnić, że żadna interwencja użytkownika niezależnie zgryzienia zabawki.

Pobierz grę niezbędną do komputera i zainstalować go, uruchom pobrany aktywator. W większości przypadków użytkownik zostanie poproszony, aby wybrać ścieżkę do pliku wykonywalnego ustalonego gry. Trzeba znaleźć plik wykonywalny z rozszerzeniem .exe. Przede wszystkim upewnij się, że nie było .wrp w nazwie pliku. Kliknij przycisk „Activate” i czekać na linii, potwierdzając zakończenie procesu hacking. Wynikiem tego procesu będzie albo w pełni aktywowane lub zwiększyć dostępną czas grając niemal w nieskończoność.

problemy

Wraz z rozwojem technologii ochrony informacji gier jest lepsza. Wiele programów do łamania stają się nieaktualne i nie są w stanie pomóc z włamania. Tak jak włamać się nowe gry „Alawar”?

Odpowiedź jest prosta. Użyj trackerów torrentowych. Są fora Portali, gdzie użytkownicy wymieniają dane – filmy, książki, muzyka, gry. Na tych stronach można pobrać najnowsze gry z „Alawar”. Tam zajmuje się włamania profesjonalnych programistów. Więc można dostać gotowego produktu ze wszystkimi instrukcjami instalacji, porad z innymi użytkownikami i dobrej jakości.

Główną rzeczą, przed pobraniem Hacked gry czytać i dyskutować na jej temat. Zobacz potencjalne problemy i jak inni radzą sobie z nimi. Można znaleźć wszystkie niezbędne informacje na temat uruchomienia. Uwierz mi, ludzie tam wiedzą, jak włamać grę „Alawar”. Przystępujemy do następnej metody.

ręcznie

Jeśli wolisz zrobić wszystko samemu, istnieje metoda, jak hack grę „Alawar” własnymi rękami. Jednak nie jest to mały disclaimer. Ten mechanizm nie działa dla wszystkich gier, wymaga zaawansowanej wiedzy na temat komputerów, a także niewielkie ryzyko. Ale to nie jest problem, jeśli nie wszystko dokładnie zgodnie z instrukcją, w jaki sposób się włamać grę „Alawar”:

 1. Ustaw żądaną grę.
 2. Przejdź do menu hasło wysyłane i skopiować kod, który chcesz wysłać. Na przykład, 11199991111.
 3. Zamknąć grę.
 4. Teraz trzeba otworzyć rejestr. Aby to zrobić, zadzwoń linia poleceń kombinacji klawiszy WIN + R i wpisz „regedit” bez cudzysłowów.
 5. W rejestrze przejdź do klucza HKEY_CURRENT_USER oddziałów sub. I tam mijamy po drodze "Oprogramowanie" – "Alawar" – "Play" – "9999" – "na próbę" – "Alawar". Zamiast 9999, trzeba szukać numerów pobranych z kodem wysyłającego, które stoją w tych samych miejscach, jak w przykładzie 9.
 6. Program znaleźć plik i otworzyć go poprzez dwukrotne kliknięcie.
 7. Wewnątrz zmienić system numeracji , aby po przecinku, jak również zwiększenie liczby w „Value”.
 8. Możemy zapisać i wyjść.

W ten sposób zwiększa się czas, że jesteś dostępny w grze z 30 minut do wartości, które napisał.

ostrzeżenie

W każdym przypadku należy zachować ostrożność podczas pobierania jakiegokolwiek programu do zgryzienia. Sposoby, w jaki sposób włamać grę „Alawar” oferowane przez wielu miejscach. I pozbawieni skrupułów ludzie często z niego korzystać. Są one wprowadzone do pęknięć i generatorów haseł złośliwe oprogramowanie, które może spowodować uszkodzenie systemu lub kradzieży haseł. Ale może to być nie tylko poczta, ale również kod dostępu do banku, jeśli ćwiczyć zakupy online. Bądź ostrożny. I powodzenia!