364 Shares 2702 views

Szczegółowe informacje na temat sposobu, aby dodać znajomego do regionu w Minecraft

Jeśli masz chęć, aby rozwiązać kwestię jak dodać znajomego do regionu Minecraft, to powinieneś przeczytać ten artykuł do końca. Po tym nie powinno być absolutnie żadnych trudności. Przed dodaniem innego regionu, gra w „Maynkraft”, trzeba najpierw określić terytorium. Pamiętaj, że ziemia należy zauważyć, inaczej nie uda.


wyznaczenie obszarów

Jeśli nadal nie wiem, w jaki sposób rozdzielić terytorium, wtedy powiemy o tym. Najpierw musisz się zalogować do gry i otworzyć czat, i dodaje specjalny zespół – // różdżkę. Następnie trzeba wziąć siekierę, która musi być w ekwipunku. Jeśli instrument nie jest, to musi być zrobione, inaczej po prostu nie będzie w stanie rozwiązać ważne pytanie: Jak dodać znajomego do regionu w Minecraft. Z pomocą siekiery wycięte kostki przekątnej. Proces nie powinno zająć dużo czasu. Cięcie odbywa się w następujący sposób: najpierw trzeba wybrać z lewego przycisku myszy punkt początkowy, a następnie określ miejsce docelowe. Teraz, gdy wiesz, jak dodać region Minecraft, ale przejdźmy do zajęcia się fundamentalne pytanie. Gdy strona jest podświetlona z siekierą, trzeba wejść na czat następującą komendę: / region roszczenie (nazvanie_regiona). Oczywiście, aby podać nazwę serwisu będziesz w stanie na własną rękę.

zespół

Po nowy obszar zostanie w pełni oznakowane, można przystąpić do czynienia z pytaniem, jak dodać znajomego do regionu w Minecraft. Natychmiast należy zauważyć, że aby osiągnąć ten cel jest możliwe bez trudności. W tym przypadku, takie działanie jest przeprowadzane szybko i mogą być również dodawane w jednym regionie nie jest przyjacielem, i więcej. Jest już w pierwszej kolejności zależeć będzie od Państwa życzenia.

instrukcja

Aby rozwiązać ten problem, należy ponownie otworzyć czat i zarejestrować tam addmember zespół / region (nazvanie_regiona) (nik_igroka). Tutaj konieczne jest określenie nazwy utworzonej witrynie, a także nazwę użytkownika znajomego. Wszystkie dane niezbędne do przepisywania bez nawiasów. Pamiętaj, aby pamiętać, że aby zaprosić znajomego do można dopiero wtedy, gdy strona jest stworzona terytorium. Więc zanim zdecydujesz się na jak dodać znajomego do regionu Minecraft, trzeba nauczyć się produkować. Można również określić nazwy uprzednio ustalonych miejscach, jeśli istnieje. To wszystkie informacje, chcieliśmy podzielić się jako część materiału. Dziękuję za uwagę naszych czytelników.