709 Shares 8032 views

Produkty programowe 1C do zautomatyzowania HoA i HBC.

spółki zarządzające obudowa działać w dziedzinie właścicieli i jakości życia lokatorów, organizacji terminowego dostarczania różnych usług, etc.

Zarządzanie obudowa – jest taka prosta sprawa, aby zapewnić wysoką jakość usług niezbędnych do prowadzenia zapisów lokatorów, aby wiele obliczeń, a także do osobistego rachunku własności każdy właściciel i obliczyć ulg podatkowych. W celu przeprowadzenia terminowo i dokładnie wszystkich powyższych kroków, trzeba poświęcić dużo czasu i wysiłku.

Na szczęście teraz jest zestaw programów mających na celu zautomatyzowanie większości procesów. Istnieje duża liczba konfiguracji zaprojektowanych specjalnie do zarządzania i automatyzacji pracy różnych dziedzinach działalności mieszkaniowych i komunalnych. Na przykład programy, które pomagają zautomatyzować zarządzanie budownictwa i mieszkalnictwa i usług komunalnych, uproszczenie zadania przypisane do szefa firmy budowlanej, adwokata, głównego inżyniera, projektanta, a nawet brygadzisty i mistrza.

Narzędzia 1C pozwala skrócić czas poświęcany na utrzymanie rachunkowości i opodatkowania mieszkań oraz usług komunalnych i użyteczności programu 1C umożliwia zintegrowanego systemu rachunkowości, usługi księgowe, osób trzecich, jak również nabywanie środków pieniężnych do wynajęcia i wiele innych. Ten program jest odpowiedni dla menedżerów przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz innych organizacji wykonujących podobne zadania, takie jak lokatorskie, HBC, domek i miejscowościach wypoczynkowych, itp

1C HBC Programy, Narzędzia i HOA zawiera następujące funkcje:

– stworzenie dużej bazy informacji o lokatorów;

– utworzenie pliku kart, w tym wszystkich kont osobistych;

– Utrzymanie konta paszport z możliwością rejestracji drukowanych form paszportu, a także wymianę danych w przypadku zmiany nazwy, etc.

– obliczanie środków przeznaczonych na wynagrodzenia mistrzów;

– rachunkowości i księgowości podatkowej;

– kontrola funkcjonowania różnych usług organizacji: prawny, podomovoy etc.

– obliczanie opłat za usługi komunalne dla mieszkańców;

– tworzenie różnych raportów dla agencji rządowych;

– praca z nie-płatników, w tym obliczania grzywien i automatyczne wysyłanie przypomnień.

Obudowa 2010 Program pozwala na obliczenia środków na media automatycznie na podstawie aktualnych taryf. Ustawianie katalogów, w których obliczenia są wykonywane, bierze pod uwagę dowody indywidualnych i wspólnych części, jak również produkować różne przydziały i uwzględniać korzyści.

Przeliczenie opłat może być zarówno indywidualne, pod nieobecność lokatora lub słabej jakości usług, a także wspólne dla wszystkich mediów w przypadku zmiany taryf dla usług.

Ponadto program pozwala 1C Obudowa wykonywania różnych operacji na księgowości materiałów i świadczonych usług, transakcji walutowych i inne.

Stosowanie produktów do automatyzacji narzędzi pozwala na większość procesów są znacznie szybsze i lepsze, eliminując różne błędy w obliczeniach.

Sklep internetowy 1C Market sprzedaje dużą liczbę licencjonowanego oprogramowania dla złożonych automatyzacja użyteczności pracy firm, wspólnot mieszkaniowych, HBC i innych. W katalogu naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe opisy każdego produktu, co wskazuje, funkcjonalność i wartość. Poprzez porównanie różnych programów, można wybrać idealne rozwiązanie oprogramowania, które spełnia wszystkie potrzeby i możliwości firmy.