358 Shares 1495 views

Jak i kiedy się całować ślad dzień

Kiss – emocje, gest miłości, że dajemy do bliskiej osoby. Zrzesza ludzi na całym świecie, mimo wszystko, w rzeczywistości ten sam pocałunek. Proponujemy, aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów dotyczących gdy dzień całowania obchodzony jest na całym świecie. Tak, jeśli wcześniej nie wiedziałam, że to święto i uczcić go w każdym zakątku Ziemi! Na całym świecie świętują Lipiec 6th Day pocałunków. To było 20 lat temu Organizacja Narodów Zjednoczonych to międzynarodowy festiwal został zatwierdzony. W wielu krajach ten dzień trzymać różne zawody, takie jak najdłuższego pocałunku lub najbardziej pięknej buzi. Zwycięzcy otrzymają nagrody. Przekonajmy się, co to znaczy Kissing Day 2013 dla różnych narodowości:

 • Hiszpanów. Pocałuj witają wszystkich, dla nich to jest jak dla nas ukłon. Pasja, że narodowość przejawia się przede wszystkim w pocałunkach.
 • Japoński. Aby to zrobić, ludzie pocałunek oznaczało tylko na drugą połowę i jest tylko miłość. I całują się tylko na ustach.
 • Latynosów. Jako powitanie w tym obozie można dostać całusa od obu mężczyzn i kobiety, jest całkiem normalne dla nich.
 • Eskimosi. Ten rodzaj ludzi, twój pocałunek – oni pocierać nosami. Jest to bardzo wzruszająca i romantyczna, myślę.

Poza faktem, że teraz wiesz kiedy dzień znak pocałunek, oferują zrozumieć historię pojawienia się pocałunku. Od dawna uważa się, że gdy ludzie całują, wymieniają swoje dusze, łącząc w jedno. Oprócz tego, że pocałunek jest bardzo przydatna, ponieważ podczas tego procesu wyróżnia się przeciwciała, które pomagają zwalczać różne choroby. W świecie istnieje wiele książek, które są korzyści, jak do pocałunku. Istnieje wiele obrazów, rzeźb, fotografii, które są poświęcone tej akcji. Kiedy nadszedł dzień pocałunek? Pod koniec 19 wieku w Anglii zaczęto obchodzić to święto, a dopiero potem, to tradycja rozprzestrzenił się na cały świat. Później został uznany przez Międzynarodową.

Kiedy pocałunek Day obchodzony jest w wielu krajach posiadających konkursach, zabawnych konkursach i wydarzeniach, które nawet toczonych na rekordy, nauczmy się niektóre z nich:

 • Istnieje konkurencja w pocałunku sportu – mianowicie, podwodne. Płyta 2 min 18 s, a ustawiony w 1980 g.
 • Najdłuższy pocałunek jest wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa, a jego czas trwania wynosi 17 dni i 9 godzin.
 • Alfred Wolfram w zaledwie 8 godzin mógł pocałować 8001 kobiety i Barbara Augustin 3 godziny – 76 mężczyzn. Zauważalnej różnicy.

Naukowcy odkryli, że całowanie jest dobre dla zdrowia:

 • Pocałunek pomaga pozbyć się depresji i stresu;
 • ciało jest wyrzucane adrenaliny, co podnosi ogólną organizmu;
 • Całowanie jest to dobry trening dla płuc;
 • dobrych właściwościach zapobiegania zmarszczek;
 • jeden pocałunek przyrównuje do 12 kalorii.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe, można stwierdzić, że pocałunek – jest symbolem pokoju, który skupia wszystkie narody. On ma wielką historię i można powiedzieć wiele tajemnic z przeszłości. Teraz, gdy wiesz, kiedy dzień pocałunek, i nie przegap tego święta. Więc moja rada jest Kiss dużo, ale tylko z najbliższymi, bo to od tych pocałunków rosną skrzydła i chce podbić świat.