280 Shares 8018 views

Rodzaje symulatory – opis i zastosowanie

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie są bardziej zainteresowani w kulturystyce i fitness. aktorów i aktorek z Hollywood, a także gwiazdy sportowego z organami kontrasty stają się idolami dla wielu przybyszów chcących zrobić sobie ideał męskiej / kobiecej urody. W przeciwieństwie do ubiegłego wieku, kiedy budowa ciał traktowanych jako sceptyczny i wielu rodzajów symulatorów istniał tylko w piwnicach i kilka sal gimnastycznych, dzisiaj każdy może sobie pozwolić, aby kupić bilet okresowy do pobliskiego klubu fitness, a także liczne suplementy sportowe odżywianie oraz dostępność wykwalifikowanych trenerzy pomogą Ci osiągnąć pożądany rezultat w bardzo szybkim czasie.

Wszystko Health Club masz okazję spróbować wszystkich rodzajów symulatorów. Co do zasady, wszystkie z nich dzieli się na 2 grupy: siłę i wydolność. Każdy ma swój cel i cele, których szczegóły znajdują się poniżej.

Jak sama nazwa wskazuje, nie ma mocy, aby zwiększyć wydajność zasilania sportowca i budować mięśnie. Istnieją również typy ich treningu siłowego. Będziemy przeznaczyć 3:

1) Simulators z ich wagi, które zawierają pręty poziome i pręty (ale często sportowców są wyciągane i wyciska się na paski o ciężarach).

2) trenerom ciężarki, które zawierają sztangi, naleśniki, ławki z sztangi (maszyna Smith odnosi się do formy).

3) urządzenie treningowe z wbudowanym w masie, to znaczy takich, w których ciężar jest regulowana zgodnie z dobrze ustalonymi ramami (crossover „motyla”, dolne i górne bloki oporowe i tym podobne).

Że taka klasyfikacja. Pierwszy typ jest zwykle stosowany na początku lub na końcu treningu, kiedy mięśnie potrzebne do nagrzewania lub rozciągania. Drugi typ obejmuje podstawowe ćwiczenia, które są uważane za najbardziej istotne dla zwiększenia wytrzymałości i wydajności mięśni. Trzeci rodzaj ćwiczeń obwodowych, które integruje także dodać objętości do mięśni i dodać siły, ale są mniej skuteczne niż podstawa.

Jak wspomniano powyżej, istnieją pewne rodzaje symulatorów – jest cardio. Są one przeznaczone do ogrzewania całego ciała przed treningiem, zastępując pełny trening dla rozwoju maksymalnej wytrzymałości lub do spalania tłuszczu. W każdym pokoju można zobaczyć cardio maszyny z różnych funkcji i specyfikacji. Najbardziej powszechne są trener rowerów i bieżnie, które mogą być ustawione w tryb „sam”. Cóż, ostatni występ w tej kategorii – to orbitreki. Są to rodzaj kombinacji steppery (symulatory naśladujący chodzenie po schodach) i bieżnie.

Cóż, powyższe rodzaje symulatorów zostały wymienione. Jednak z aktywnego trybu życia nie mają czasu, aby odwiedzić siłownie. Ale tu nikt nie powinien mieć większych problemów. Faktem jest, że obecnie istnieje duża liczba sklepów, które oferują szeroki wybór sprzętu sportowego dla wszystkich, jak mówią, smak i kolor. Aby zaoszczędzić pieniądze, oferują całą stację biznesowe, które jest złożone z kilku symulatorów w jednym.