617 Shares 5549 views

Jak jeździć na pokładzie grosz tips

Penny deski są bardzo popularnym środkiem transportu wśród nastolatków. Produkty tego planu już dawno wygrał miłośników uznawanie sportów ekstremalnych. Zastosowanie wytrzymałych, lekkich materiałów i dbałością o szczegóły uczynić je niezwykle popularne na rynku.


Zobaczmy, jakie są te deska czterokołowy rozważy, jak prawidłowo jeździć na pokładzie grosza.

charakterystyka

Zanim przejdę do kwestii jak jeździć na pokładzie grosz, warto zastanowić się parametrów technicznych tych pojazdów. Pod względem indywidualnego modelu parametry płyt kategorii różnią się tylko w szerokości i długości pokładu, a także rodzaj zawieszenia.

Rozmiary deski jest reprezentowana przez kilku postaciach. Początkowo produkowano grosza deski o szerokości zaledwie 22 cali. Później, na rynku pojawił się model z pokładu 27-calowym, co zwiększyło stabilność platformy i umożliwić licznych przybyszów myśleć szybko jak jeździć na pokładzie grosza.

Deskorolka wyposażony w takim dostatecznie miękki średnica kółka 59 mm z łożysk. Standardowe koła mogą być zastąpione przez rowerzystę do innych postaci, jeżeli to pożądane.

Co jest potrzebne do prowadzenia deski grosza?

Aby zrozumieć, jak jeździć na pokładzie grosza, trzeba się martwić o znalezienie sprzętu, który ułatwi określone zadanie i ocalić od otrzymania przypadkowych urazów. Tak więc, do jazdy na desce grosz będą potrzebne następujące elementy:

  • Wygodne, lekkie buty do biegania z płaską, elastyczna podeszwa, które zapewniają dobrą przyczepność na pokładzie;
  • nałokietniki i nakolanniki;
  • rękawice;
  • darmowe ubrania cięte, prosimy aktywnych ruchów.

Jak jeździć na pokładzie grosza?

Ogólnie rzecz biorąc, jazda na takiej płycie nie różni się znacznie od jazdy na zwykłej sketyborde. Jedynym poważnym wyzwaniem jest wybór wiodących nodze, które można zdefiniować w praktyce.

Dowiedzieć się, która noga jest bardziej wygodne, aby przejść do przodu, warto próbuje złapać optymalną równowagę, jest umieszczony na płycie stojącego na ziemi. To jest po pytając znajomych, aby dać Bordeaux nieznaczne przyspieszenie. Czuje się pewnie, można przejść do niezależnego odpychania. Wykonaj odwrócenia na płycie zalecane wywierając nacisk na palcach lub pięcie pokładu.

Penny deska jest szczególnie zwrotna. Dlatego też, przy odrobinie praktyki, większość zawodników wkrótce zarządzać sobą wokół przeszkód i zakrętów.