876 Shares 5969 views

Jak gotować makaron

Nowoczesna gospodyni kuchnia nie może poświęcić dużo czasu. Dlatego jednym z najlepszych sposobów jest do dekoracji makaron. Ich pozytywną cechą jest to, że czas na ich przygotowanie wymaga nie więcej niż piętnaście minut, nie palą, nie stoją w pobliżu miski i wymieszać monotonnie zawartość. Makaron można powiedzieć, aby przygotować się (które są wymagane tylko w czasie, aby zmniejszyć ogień pod patelni i raz lub dwa razy, aby zapobiec produkt), można przygotować resztę obiadu lub kolacji przedmiotów.

Jak gotować makaron zależy oczywiście od tego, co są one wykonane z mąki. Producenci oferują ogromny wybór makaronu: spaghetti, lasagne, makaron, curlicues, muszle i wiele innych. Makaron, które są wykonane z pszenicy durum, mają najwyższą jakość, ale są znacznie droższe niż konwencjonalne. Jeśli jest napis na pudełku «pasta di di grano duro semola», oznacza to, że wybrałeś jest naprawdę dobry makaron, który pozwoli Ci cieszyć się prawdziwy smak kuchni włoskiej. Na opakowaniu wskazuje również, jak długo gotować makaron według ich przynależności gatunkowej i jakości mąki stosowanej do ich produkcji.

duże patelnie należy stosować podczas gotowania makaronu. Makarony potrzebują dużej ilości wody, żeby nie trzymać się razem i dobrze ugotowane. Należy rozpocząć od 1:10, czyli sto gramów produktu wymaga co najmniej litr wody. W procesie wytwarzania produktu, który rozpada się, to znaczy pęcznieje w wodzie, a zatem, zwiększa swoją objętość. Trzeba pamiętać, jak gotować makaron, aby zapobiec zanieczyszczeniu płyty i Zatokę ognia (i to z kolei może prowadzić do zatrucia gazem). Ponieważ woda, w której przygotowanie makaronu, może „uciec” z patelni, zmniejszyć ogień, jeśli nie.

Gdy woda dochodzi do wrzenia w garnku, powinna być solą i wypełnij produkt i ustawić timer na ile należy ugotować makaron. Jeśli chcesz gotować spaghetti, wtedy należy włożyć do garnka na jednym końcu, bez przerywania, a druga powoli naciskać. Makaron wrzenia wody, szybko stają się miękkie i łagodnie utrzymać w bębnie. Jak gotować makaron (spaghetti) również zależy od jakości samego produktu, ale nie więcej niż trzynaście minut.

Najlepszym sposobem, aby ustalić, że makaron – to tylko aby je wypróbować. Nie należy opóźniać tę procedurę i podjąć pierwsze próby jest możliwe w ciągu ośmiu minut. Następnie należy uzyskać durszlak i przemyć wrzącą wodą. Ile czasu gotować makaron, wiedzą niemal wszystko, ale nie każdy jest świadomy, że dania z makaronu serwowane są ciepłe i nigdy określonymi w zimnych naczynia do gotowania. Spłukać produkt powinien być także ciepłej wody, ale dobry i wysokiej jakości makaron musi tylko przepłukać lub po prostu nie łączyć do końca wody w garnku. Płytki muszą się rozgrzać, a dopiero następnie rozprowadza je gotowane posiłek. Podawać makaron z różnymi sosami Zazwyczaj mięsa i warzyw.

Ponadto można gotować makaron różnego rodzaju zapiekanek, które dywersyfikacji zwykły smaczną kuchnię. Do gotowania zapiekanek trzeba tylko przynieść produkt aż o połowę. Jak długo należy gotować makaron w to? W sumie, wystarczy rzucić kilka minut we wrzącej wodzie, a nie później niż pięć minut, jak je zdobyć i umieścić go na durszlak. W tym przypadku makaron należy przepłukać zimną wodą już. Następnie wkładamy je do formy, dodając podsmażone cebulę aż pół i pokrojone mięsa mielonego, wypełnić wszystkie smaczny sos (dostępnym na opakowaniu) i umieścić w piekarniku piec. Jak gotować makaron w piekarniku? Około pół godziny. Podawać zapiekankę na stole może być z sałaty i ozdobić go.

Jak mówią Włosi: «Buon Appetito!»