405 Shares 1437 views

Robi swoje ręce Rozdrabniacze ogrodowe

Teraz w sklepach jest tak wiele technik stosowanych w działkach. Nie tylko wynalazł na świecie – i pędy i trymery i kosiarki, opryskiwacze i automatyczna! Jednak wyliczanie listę przydatnych narzędzi i instrumentów, możemy nie zauważyć takiej przydatnych rzeczy jak chopper drewna i trawy. On będzie się przydać, jeśli masz co najmniej kilka akrów ziemi lub własnego trawnika. Jednak cena tych urządzeń są czasami zbyt wysokie, a właściciele nie ma potrzeby przeprowadzania rozdrabniacze ogrodowe z ich rąk. W tym numerze staramy się zrozumieć dziś.

Jak zrobić Rozdrabniacze ogrodowe własne ręce: instrukcje

Należy pamiętać, że urządzenia takie jak śmigłowce, mają zasadniczo tę samą zasadę działania jako zwykłych przetwórców żywności. Cały proces obróbki drewna i ziół występuje w cylindrycznym naczyniu, znamienny tym, że ostrza noży, mimośrodowo zmielonych produktów do pożądanego stanu. W związku z tym trudności w projektowaniu instrumentu powinien powstać.

Pierwszy krok polega na spawaniu ramki w urządzeniu. W tym celu jest konieczne, aby przygotować kilka stalowych rur i przy pomocy elektrody spawalniczej do łączenia ich ze sobą. Nawiasem mówiąc, ramka może również wykupić użyciem tradycyjnego odkurzacza czasach sowieckich.

A teraz dotknąć głównej części – silnik. Jak elektrownia z rębakiem może być stosowany jako benzyny lub silnika elektrycznego. Jednak wiele osób woli korzystać ze wszystkich benzynę, bo pod względem opłacalności jest bardziej odpowiedni do prac ogrodniczych. Elektrycznie samo urządzenie zużywa co najmniej 3,4 kW energii elektrycznej na godzinę. Dlatego też nie jest najlepszym rozwiązaniem dla elektrowni. Aby zaoszczędzić czas, można skorzystać z gotowego silnika z innego mechanizmu, jak piłą łańcuchową. Kupiono silnik musi być zamocowany na ramie urządzenia i połączyć ze strukturą może odbywać się za pomocą konwencjonalnego pasa i koła pasowego silnika.

Piły tarczowe

Dokonywanie chopper z rąk, nie zapomnij kupić zestaw pił tarczowych. Nie skąpić na nich narzędzi niskiej jakości w pierwszym dniu może być tak tępy. Średnica płyty metalowe mogą być bardzo zróżnicowane – od 6 do 10 cali. Zaleca się, aby kupić cały zestaw prawo, następnie do helikoptera może nie tylko pracować z oddziałów, ale również z wielu innych produktów odpadowych. Kiedy robisz Rozdrabniacze ogrodowe własnymi rękami, należy pamiętać, że dyski muszą być przymocowane do wału nierdzewnej z podkładkami z tworzywa sztucznego. Bezpośrednio mechanizmu nie powinny być instalowane. Średnica wałka stali powinna być rzędu 2-3 centymetrów.

wniosek

Wszystko na tym etapie kwestia jak zrobić Rozdrabniacze ogrodowe własnymi rękami, można uznać za zamknięty. Ponadto wykończone urządzenie byłoby miło dołączyć pasek oporowy – do przetwarzania gałęzi spoczywał na nim.