872 Shares 4533 views

Robimy Gainer w domu

Nie jest tajemnicą, że wielu sportowców do utrzymania ich sprawności fizycznej podejmują suplementów sportowych. Muszę powiedzieć, że nie jest chemia! W świecie sportu należy odróżnić chemikaliów i dodatków. Tylko na tyle, aby przeczytać kilka artykułów o tym, co to jest i jak to działa. Dziś, wiele rodzajów żywieniu sportowców nie mogą być wykonane w domu (np kreatyna Tribulus). Ale są wyjątki, a jak jest gainer.

Co to jest

Gainbody mieszanina białek węglowodan zawiera dużą liczbę kalorii. Napój ten może być wykonany nawet w domu, dysponując niektórych produktów (które omówimy później). Węglowodany są potrzebne przez organizm do produkcji energii, białka – do budowania mięśni. Najlepiej jest wziąć Gainer (niezależnie od tego, czy to w domu lub zakupione) po wysiłku, po około 30 minutach. Dlaczego pytasz. Chodzi o to, że w tej chwili jest otwarcie pudełka „” węglowodanów podczas ciała MDM zaczyna absorbować wszystkie składniki odżywcze z nawiązką. Gainer w domu (lub zakupione) jest idealny do odzysku energii i budowania mięśni w tym samym czasie.

Definiujemy produkty

Zatem powoływanie i definicja gainer rozumiemy. Teraz należy wybrać produkty, z których można gotować węglowodanów koktajle. Wybór potrzebują więcej, przy założeniu, że zawartość węglowodanu w mieszance może być większa niż ilość białka w 3 razy. Zacznijmy od białka. Jest oczywiste, że koktajl z kawałka mięsa nie robić, to najlepiej nadaje się do skrzepu pracy. Niski tłuszczu ser Domek jest idealną podstawą białek. Po tym trzeba dodać potrójnej ilości węglowodanów, które po prostu obfitują z owoców. Niemożliwe jest popełnić błąd – są zawarte w każdym owocu. Można ingerować w gainer (w domu), wszystko, co przychodzi do rąk: jabłka, brzoskwinie, banany, gruszki, pomarańcze i tak dalej. owoce zima się trochę trudniejsze, a ceny są znacznie wzrasta. W tym przypadku, z powodzeniem zastąpić miód i dżem. A teraz, po zdecydowaliśmy się na tworzeniu źródeł gainer, przystąpić do jej przygotowania.

Przeszkadzać i wstrząsać

W celu zapewnienia, że wszystkie części są wytwarzane z mieszaniny metabolizowany w organizmie muszą być dokładnie i mielenia. W tym celu jest idealny mikser. Wypełnić wszystkie nasze mleko fruktiki i twaróg (około 400 ml) i rozpocząć mieszanie. Zarabiaj cała masa stała się jednorodna i gęsta. Nie powinno pozostać żadnych grudek i kawałki jedzenia. Jeśli okaże się, że trudno, aby gęstą mieszankę, dodać więcej mleka. Powstały napój napełnia się w mieszalniku. Tak więc, mamy Gainer w domu, który z kolei jest prawie tak dobre, jak przy zakupie, a czasem nawet przewyższa go. Innym ważnym punktem – nie rób za każdym razem koktajl tych samych produktów. Spróbuj czegoś nowego, eksperyment i tworzyć nowe smaki, które były różnorodność. Dobrą Gain w domu, ponieważ fakt, że jeden z elementów puszki napoju bez problemu być podstawiony analog.