623 Shares 5775 views

Anton Semkin – biografia i kreatywność

Dzisiaj opowiem Ci, kto jest Anton Semkin. Jego osobiste życie i twórczość zostaną opisane poniżej. Chodzi o aktor, który urodził się w Moskwie.

Biografia

Anton Semkin – urodzony w 1978 roku. Światło pojawiło się w grudniu. W rodzinie nie miał krewnych związanych z kinem lub teatrem. Sam młodzieniec również nie marzył, że może zostać artystą. Był facetem o chłopięcym hobby i piłce nożnej. Pomyślałem o przyszłości, studiując w szkole. Zdałem sobie sprawę, że chcę przetestować się w różnych zawodach. Potem zdecydował, że najlepszym sposobem na spełnienie swojego marzenia jest zostać artystą. Świat kina i teatru wydawał się tajemniczy młodemu człowiekowi, ale materialny. Patrzył na filmy i próbował różnych ról. Pod koniec szkoły przyszły aktor wszedł do Szkoły Teatralnej w Szczucinie. Nie wierzył, że może być wśród studentów legendarnego uniwersytetu. Po przybyciu szczęścia nie było granic. Studiował w pracowni Rodion Ovchinnikov. Na początku 2000 roku Anton ukończył "Pike", został przyjęty do teatru Ermolova.

Kino i scena

Anton Semkin zadebiutował na scenie Teatru Jermolova. Pierwsze produkcje, wśród których – "Photo Finish", "Saturday", "Deceivers", wykazały zdolność artysty do przekształcenia się w charakterystyczne obrazy. Wkrótce był zaangażowany w sztukę "Clown". Tu Anton Semkin wykazywał szczególną umiejętność, pojawiając się jednocześnie w parze ról. Grał bracia, którzy różnią się spojrzeniem na życie i postacie. Premiera spektaklu miała miejsce na scenie moskiewskiego teatru dramatycznego w reżyserii Armena Djigarkhanyana. Jako gość, nasz bohater gra w różnych miejscach. Występuje na scenie Teatru Yevgeny Vakhtangov, a także współpracuje z agencją Premiere. Kinematyczna biografia aktora rozpoczęła się w latach studenckich. Odgrywał niewielką rolę w serialu telewizyjnym "Czarny pokój". Semkin Anton – aktor, który grał w wielu serialowych filmach, z których wiele to militarne i przestępcze. W 2004 roku pracował nad filmem "Twins". Uzyskał rolę Afanasy Mikhejewa. Następnie kręcono cztery seriale telewizyjne. Najbardziej znanym wśród nich jest film "Talisman of Love". Jak doświadczenie zdobyte, aktor zaczął się pojawiać częściej na ekranach. Udało mu się osiągnąć uznanie. Jego twarz jest znana wielu widzom krajowym. Aktor pracował w dwóch części sensacyjnego projektu o nazwie "W grę". Otrzymał rolę syna Borysa. W 2012 roku entuzjastom filmowym zobaczył komedię o nazwie "Nowa suknia Koroleva". Tam nasz bohater uosabiał wizerunek głównego bohatera. Dziś, biorąc pod uwagę tego człowieka ponad pięćdziesiąt różnych ról w filmach. Grał i główny bohater w "Autumn Detective". Wystąpił także w filmie "Słońce jako prezent" jako Kostya.

Życie osobiste

Anton Semkin uparcie milczał o wszystkim, co dotyczy jego osobistej przestrzeni, niezwiązanej z pracą, więc bardzo trudno jest dowiedzieć się, czy ma dzieci, czy jest żonaty.

Filmografia

Teraz wiesz, kto jest Anton Semkin. Jego filmografia zostanie dalej zbadana. Grał w filmie Viloric w serii "Fighters". Dostaj rolę Sasha Grigoriev w filmie "Ment". Grał Major Remnev w mini-serii Rock and Roll. W filmie "Jak poślubić milionera" zagrał także Herman Viktorowicz Lievenbach. Kashchei grał w mini-series "There Can not Be Any." Pracował w krótkim filmie "Razem na zawsze". Grał w Denis w serii "Efekt Beauharnais". W filmie "Snajperzy" dostał rolę Lyashenko. Pracował nad filmem "Escape-2". Grał w rzymianku w mini-serialu "Anakop". W filmie "Nowa suknia" dostał rolę Żelei. Grał w karierze pogotowia lekarza Vadim Semenov w serii "Polowanie na Dziewicę". W filmie "Closed School" grał rolę Rittera Wolfe'a w młodości. Pracował nad filmem "Każdy ma własną wojnę". Grał Ershowa w serialu telewizyjnym "Moskwa". Gennady otrzymał rolę w filmie "To była miłość". Pracował w serii "Nanolubov". Grali Mikołaja w filmie "Marousia". Zdobądź rolę Genu w serialu telewizyjnym "Margosha". Pracował nad filmem "Na grę". Grał w Safronov w filmie "Zimna wojna". W roli zastępcy generała w filmie "Aerobatyka". Grał w filmie "Wkrótce wiosna". Pracował w serialu "Oficerowie". Glebov grał w filmie "Cienie Faberge". Otrzymała rolę asystenta prawnika Plevako w mini-serii "Savva".