169 Shares 1820 views

Aktorka Ludmiła Marczenko biografia, życie osobiste, Filmografia

Filmy, które zostały sfilmowane w czasach ZSRR, a dziś jeszcze uczynić nas szczęśliwymi. Wśród aktorek tym czasie było wiele takich piękności, że oko otvedesh. Marczenko Ludmiła Vasilevna na tej liście jest niemal na pierwszym miejscu, a jej ładna twarz z zadartym nosem nie może spowodować sympatii, charakter Luda pełni spójny wygląd.


Aktorka wyglądała słabych wrażliwych kobiet, ale w rzeczywistości było bardzo silne osobowości, które mogą wytrzymać życia „burze” i można przezwyciężyć przeciwności i nieszczęścia, ale jeden dzień ciężar problemów po prostu stał nieobsługiwaną, a to piękne stworzenie „złamał”, nie chcąc przyjąć pomoc i wsparcie bliskich. Biografia Ludmiła Marczenko mówi o wzlotach i upadkach aktorki. W tym artykule dowiesz się jak ona była od razu na szczycie świata, a jak były ostatnie dni jej życia.

dzieciństwo

Luda urodził się na wybrzeżu Morza Czarnego, na Kaukazie, w miejscowości Arkhipo-Osipovka. To radosne wydarzenie stało się w rodzinie Marczenko, June 20, 1940. Następnie szczęśliwi rodzice myśleli, że ich mały kosmetyczny jest przeznaczony do przetrwać lat Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, przez okres jednego roku po urodzeniu dziewczynki Niemcy zaatakowali Związek Radziecki. Po wojska hitlerowskie były zepsute i ludzie znów zaczęli budować i planować swoje życie, Marczenko postanowił przenieść się do stolicy, mieli nadzieję, że ich córka w Moskwie czeka na świetlaną przyszłość.

Można powiedzieć, że od urodzenia Ludmiła Marczenko przyzwyczajeni słyszeć komplementy na jego adres. W szkole, była uważana za najpiękniejszą kobietę i był zepsuty przez uwagę chłopców, oczywiście, że przyjaciele omal nie była, jak rówieśnicy byli zazdrosny o piękno przyszłej aktorki. Nie jest to zaskakujące, że wszyscy krewni i przyjaciele Lyudochku byli pewni, że to będzie konieczne, aby działać w filmach, na które miała wszystkie dane.

Luda studiował sto trzydzieści piątą Moskwa szkoły, który był wielkim teatralnym koło. Dla utalentowanych piękna dziewczyna nie bierze dużo, aby stać się primabalerina teatru szkolnego na scenie ona tylko grał główną rolę, ale w przyszłości Ludmiła zobaczyła siebie w filmie, chciała robić filmy i stała się znana aktorka.

Studenci: początek drogi do sławy

lata szkolne są za nami, Ludmiła Marczenko biografia opowiada o uczniów i pierwszych krokach aspirująca aktorka w świecie filmu. W 1957 roku wczoraj uczennica złożyła papiery raz na dwa kolegia Teatr – Shchukin i Schepkinskoe. Pomimo zamieszania, ona została wybrana do obu instytucji. W ostatniej chwili, nagle zmieniła zdanie i poszedł, aby spróbować swojego szczęścia w VGIK.

Marczenko Ludmiła Vasilevna została przelana na wydział aktorski WGIK jej mentorem był słynny Michael Roma. Classmate newly-uczniowie byli wówczas jeszcze znana widzom Svetlana Svetlichnaya, Galina Polskich, Alla Budnitskaia. Te utalentowani aktorzy czekała długa droga do chwały, podczas gdy Ludmiła Marczenko zasłynął, właśnie ukończył pierwszy rok. Dziewczyna była tylko 18 lat, kiedy zdobyła niewielką rolę w filmie „Volunteers”, wynajętym przez Jurij Jegorow. Był to mały debiut wkrótce potem oczekiwanie na jej główną rolę w filmie, który podniósł go na pierwszym kroku do chwały. Leo Kulidzhanov czasu zauważyłem, że publiczność znudziło patrząc na zbiorowe rolników i robotników, postanowił stworzyć zupełnie nowy obraz prosty radzieckich dziewcząt. W filmie „ojca House” Ludmiła grał młodego Moskal, który mieszkał w zwykłym domu w Moskwie, ale jej sposób, dosłownie, promieniować romans i zaangażowanie w coś wzniosłego. Publiczność była urzeczona pięknem, obraz okazał się wielkim sukcesem.

„Białe Noce”

Kiedy film „ojca House” został wydany w czynszu, Ivanu Aleksandrovichu Pyrevu 58 lat. Utalentowany reżyser był wpływową postacią w świecie kina. Jego lista prac w tym tak znanych obrazach jak „Ciągnik”, „Kozacy kubańscy”, „Pig i pasterz”, a to nie wszystkie filmy, które stworzyły tę sławną osobę. Widząc po raz pierwszy Ludmiła, szanowany przez mieszkańców i władze reżyser zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia, a wraz z upływem czasu wykazały, że nie było po prostu przejściową modą. Dziewiętnaście zadartym nosem dziewczyna kiedykolwiek „załatwić” w sercu nie jest młodym człowiekiem.

Bez zastanowienia, bez jakiejkolwiek próby Pyrev daje jego ukochaną główną rolę w swoim następnym filmie. „Białe Noce” stały się prawdziwym arcydziełem, Nastya, Marczenko grał w filmie, natychmiast zdobyła miłość publiczności. Naturalnie, po premierze młodej aktorki obudził się sławny w całym Związku Radzieckim. Uznaje się, na ulicach, przyszła do worków listów od fanów wszystkie budki były jej zdjęcia. Krytycy nazwali młodą gwiazdę – „Nasz Odri Hepbern”

Wraz z chwały ukazał enviers. Ivan Pyryev i Ludmiła Marczenko stał się wybawieniem dla miłośników plotek, ponieważ w tym czasie powieść dojrzały mężczyzna i młody student może przynieść duże kłopoty. Tylko wtedy, gdy ta powieść była?

Słynny reżyser i młoda aktorka: nieodwzajemniona miłość

dzieciństwo marzeń! W świecie filmu ma nową gwiazdę o nazwie Ludmiła Marczenko, jej filmy były niezwykle popularne. Jego patronem nie ukrywa swojej miłości do protegowanego, ale nie mógł osiągnąć wzajemność. Młoda piękna początkowo nawet nie wierzą, że taki znany reżyser zakochany w niej, poza tym, że był żonaty z Marina Ładynina, która była jedną z najpiękniejszych aktorek ZSRR. Wkrótce Ludmiła nie miał wątpliwości, że intencją Iwana Aleksandrowicza poważne, ale nie mogła odpowiedzieć mu w zamian, i odmówił.

Pyrev był przekonany, że jego Lyunechka nie będzie w stanie mu się oprzeć, więc to było zupełnie nieoczekiwane odmowa. Do wszystkich nieszczęść niefortunny kochanek został wezwany do Komitetu Centralnego KPZR, aby się na spotkanie swego niemoralnego postępowania. Ivan A. i nie kryli swoich uczuć dla młodej aktorki i powiedział, że zamierza poślubić ją po rozwodzie z żoną. Takie bohaterstwo pozostał bez nagrody, Ludmiła nie zmienił swoją decyzję i uparcie nie chciał przyjąć zaloty siwowłosy adoratora.

Failed romansu i straszny wyrok lekarzy

To po prostu tak się stało, że nie działa na aktorkę złośnicy starszego Dyrektor Biura romansu. Ludmiła Marczenko wybrał młodego aktora do niego. Oleg Strizhenova obchodzone w tym czasie 31 lat, zagrał z Lyudochku w „Białych nocy”. Miłośnicy starannie ukrywa swój związek, jak Oleg był żonaty. Luda nawet jego matka i siostra nie powiedzieć o swojej miłości.

Strizhenov pani wezwała milczeć, i obiecał rozwód. Nie wiadomo, ile będzie trwało to powieść, jeśli nie ciąża Luda. Oleg perspektywa zostania ojcem bardzo zadowolony, a jego ukochana wątpił w stanie połączyć pracę i macierzyństwo. Jeśli ta para i rodzina, to nie mieliby schronienie, bez środków do życia. Decyzja została podjęta jednogłośnie: Marczenko udał się na aborcję.

W szpitalu nie chce obsługiwać, więc ciąża została przerwana w domu przez jakiś babci. Po bezskutecznie wykonywana operacja Ludmiła nie mogła mieć więcej dzieci, lekarze zdanie było niezaprzeczalne. Po tych wszystkich nieszczęść, które doświadczył relacje aktorki z Oleg stracił urok i szybko zatrzymany.

Ivan Pyryev sprawia formalnego wniosku

Życie osobiste Ludmiła Marczenko od początku jej kariery aktorskiej była przedmiotem jej kręgu, a jej wielu fanów. Nic więc dziwnego, Pyrev znał wszystkie szczegóły jej romansu z Strizhenov i prawie pierwszy wiedzieć, że związek między Olega i Ludmiły minęły. Iwan Aleksandrowicz wznowione z nawiązką ich zalotów, ale był nieugięty. Odmówiła Pyreva, powołując się na ogromną różnicę wieku, ponieważ był zagorzałym wielbicielem tym samym wieku jej dziadka.

Iwan Aleksandrowicz postanowił zdobyć poparcie rodziców i jego pani poszła do zaproponowania jej matka. Siwowłosy kobieta oszołomiony oczyszczenie ogłosił, że zamierza rozwieść się natychmiast i od razu podpisać z Lyunechkoy. Pyrev przysięgał, że uczyni ją szczęśliwą, rzucając się na nogach cały swój majątek i wszystkie linki. Nalegał, że otwarte drzwi, aby młodej aktorki w innym życiu, w którym nie trzeba będzie nic. Matka nie pochwalam oczyszczenie dla jego piękna i umieścić go za drzwi. Iwan Aleksandrowicz lewo, ale w całym swoim życiu nigdy nie przestał kochać zbuntowanego zadartym aktorki.

Pierwszy mąż aktorki

Choć wokół piękne miłosne namiętności szalał, nie zapomniała o swojej pracy i karierze aktorki. Jeden po drugim, filmy ekrany z jej udziałem: „Dmytro Goritsvit” „aż do następnej wiosny”, „Leon Garros szuka swego przyjaciela” i innych. Szczęśliwa dziewczyna mimo nierozliczonej życiu osobistym. Ale w jednej chwili szczęścia zawalił zaproszenie do strzelanina ustała. Odrzuciła Pyrev wydał rozkaz, aby nie dać aktorka jednej roli. Reżyser chciał oswoić piękną kobietę i sprawić by cierpieć, potajemnie nadzieję, że dziewczyna prosi go o pomoc.

Ludmiła nie chce być upokorzony: zamiast błagać o litość z gniewnym człowiekiem, to wszystko nagle ożenił. Podobno aktorka podeszła do ołtarza nie jest wielka miłość, więc zaprotestowała. Mąż Ludmiła Marczenko był studentem w MGIMO. Vladimir Verbenko szaleńczo zakochany w swojej młodej żony, ale w tym samym czasie bardzo cierpiał z zazdrości. Wokół nowożeńcy nie ustępują plotki i ploteczki na temat relacji Marczenko i Pyreva. Ludzie nie mogli uwierzyć, że dziewczyna nie chciał korzystać z ochrony tak potężnego mężczyzny.

Ludmiła Marczenko ukończył VGIK w 1963 roku, po czym została zaksięgowana w towarzystwie teatru eksperymentalnego – pantomima studiu „Ektemim”. Jakiś czas później, w tym samym roku, pomimo zakazu Pyreva Alexander Ludmiła Zarkhi roszczenia o roli Gali w filmie „mój brat”. Niestety, to była ostatnia wielka rola, który miał szansę zagrać aktorka. Po wystrzeleniu jej życie więcej barwione w czarnych kolorach. Początek niekończącej się serii kłopotów był rozwód z mężem. Małżeństwo nie trwało długo, podczas kręcenia „braciszkiem” Vladimir zostawił żonę – on po prostu znudziło zazdrości i kpiny z przyjaciółmi, którzy nie wierzą, że Luda nie jest kochanką sławnego reżysera.

Ludmiła Marczenko tragedia

Jakiś czas po rozwodzie Luda był sam, jakby odpoczynku od problemów rodzinnych, to jej przyjaciel, Władimir Gusiew, postanowił pomóc przyjacielowi wyjść z tego stanu depresji, wprowadził ją do geologa Valentin Berezin. Facet jest bardzo ładnie wyglądał po Lyudochku. Kwiaty, gitarowe piosenki, pocałunki w świetle księżyca odegrała rolę – ona topi się i powiedział wentylatora odwzajemnić. Przedstawiła Valentina ze swoją rodziną, a para zamieszkała ze ślubu cywilnego.

Przez trzy lata, para żyła w doskonałej harmonii. W ich domu często zebranych przyjaciół, Ludmiła nie mogła długo bez komunikacji. Była to bardzo miła osoba, która w każdej chwili gotowy do wzajemnego wspierania się w kłopoty, jej optymizm był po prostu zaraźliwy. Niewielu z jej otoczenia wiedział, że za zasłoną dobrze ukryty aktorki wrażliwość serca starannie ukrywała wszystkie swoje doświadczenia i testowana na ludziach zawsze będzie zabawa.

Valentin, jak przystało na geolog, często z dala na długich podróży służbowych. Kiedy wrócił, „dobrzy” ludzie zaczęli szeptać mu o niewierności żony, nazwisko reżysera Pyreva haunt Ludmiła. Berezin, oczywiście, był świadomy tej nieudanej powieści, ale, podobnie jak wielu innych, nie wierzy, że Marczenko był w stanie oprzeć się tak potężny mężczyzna. Pewnego dnia jej mąż stracił cierpliwość i wrócił z innej wyprawy, mocno bije żonę. W biednej kobiety nie miały przestrzeń życiową, raczej niż raz ładnej twarzy, miała krwawe bałagan.

Gdy przyszedł do i zobaczyłem żonę w krwi pełnej, Valentin był bardzo przestraszony, ale nie dla niej i dla siebie. Berezin namówił go Ludmiła nie twierdzą, że zgodził się i powiedział wszystkim, że był w wypadku. W szpitalu, lekarze byli w stanie uratować życie nieszczęśliwy, ale jej piękna twarz z powrotem było niemożliwe. W tym czasie miała tylko 26 lat i musiała żyć z bliznami, o poszarpanych warg i podbródka zniekształcone. Ludmiła wstał i opuścił ręce. Ona nawet zagrał w filmach, podobnie jak jej były sporadyczne. W filmie „Zwiadowcy zagrała Marię w” Cyganów «dostała rolę Budulai żony, a także w filmie» Człowiek rzuca kotwicę „- rolę Niny.

Znajomi próbowali ignorować twarz dziewczynki zniekształcone, ponieważ w moim sercu, że to wciąż ten sam wspaniały Ludmiła Marczenko. Aktorka po tragedii nie iść w siebie i nie stać się zły na cały świat, wciąż chciał się komunikować. Z mężem Luda żyli razem przez dwa lata. Ale w 1968 roku otworzyła prawdę o tym, co Valentine był niewierny z inną kobietą poza Berezin miał dziecko z kochanką. Po prostu uwielbiam bić mężczyznę, ten mały zmysłowy kobieta nie mogła mu wybaczyć za zdradę męża niewiernego i wydalony z domu.

Próbując odzyskać życie

Pozostawione same sobie, Ludmiła Marczenko nie wiedział, jak żyć. Role w filmie nie było z jej pojawieniem się na to nie miał nic liczyć, wentylatory zostaną usunięte, publiczność nie jej nie rozpoznać, jak poprzednio, na ulicy. Zamiast starych, nowych przyjaciół, którzy rozpoczęli „support” Ludmiła użyciu alkoholu. W tym trudnym czasie dla człowieka aktorka pojawiła się w jej życiu, który próbuje sprowadzić ją z powrotem do pracy i normalnego życia. Vitaliy Voytenko uratował kobietę przed niechcianymi przyjaciół. Potem znalazłem dużo pieniędzy chirurga, który działa na aktorka zgodziła się usunąć z powierzchni okropnych blizn. Plastikowe Choć nikt zaangażowany w radach krajów po zabiegu Ludmila zaczął wyglądać gorzej.

Vitali, który pracował jako administrator Mosconcert, nie poddawaj się. Dał Marchenko krajową trasę. Aktorka pojawiła się przed publicznością, który powitał ją serdecznie, od kilku lat, ale potem zdała sobie sprawę, że nie chce żyć z opowieści o przeszłości chwały. W 1975 roku zerwała wszelkie kontakty z Vitali.

Siergiej Sokołow – ostatnia miłość aktorka

Po przerwie z Voitenko Ludmiła Marczenko spotkał artystę Siergiej Sokołow, pobrali się jakiś czas później. Sergey zaczął zmęczony życiem Ludmila wsparcia i ochrony, ukrywała go i cieszyć się spokojem w roli gospodyni.

Ze względu na fakt, że w filmach Marczenko już nie zaprosili, i teatr nie miał role w 1982 roku została przeniesiona na stanowisko asystenta reżysera w dziale produkcyjnym. W swojej nowej roli aktorka stała się zaledwie dwa lata, po czym rzuciłem. Okazało się, że szczęście rodzinne dla Ludmiły było mało, nie mogła żyć bez kina, bez sceny, bez widzów.

Mąż jak mógłby wspierać żonę z nim czuła się bezpieczna i próbowała przyzwyczaić się do faktu, że kino było w przeszłości. Małżonkowie żyli razem przez 21 lat. W lecie 1996 roku Siergiej Sokołow zmarł nagle, przyczyną śmierci był atak serca. Dla Ludmila śmierci ukochanego męża był straszny cios, który w końcu złamał ją.

Ludmiła Marczenko przyczyną śmierci

Mieszkaniu Marchenko dziwni ludzie byli gośćmi na codzień ponownie, który przyniósł ze sobą alkohol. Alkohol pomógł Ludmiła odpocząć i nic nie czuć. Goście po trochu wykonanych i sprzedanych rzeczy aktorka, która była na tym napoju.

Sześć miesięcy Ludmila mieszkał we mgle. Następnie chory grypa, ona nie pozwolił mu krewni, powiedziała, że jest wszystko dobrze i pomocy lekarzy nie trzeba. Aktorka po prostu nie chciał dłużej żyć i spokojnie czekał na śmierć. W 1997 roku, 23 stycznia, Ludmiła Marczenko zmarł. Operatorzy Unia przeznaczyła 200 rubli na pogrzeb, cmentarz niegdyś znana aktorka została żegnany przez zaledwie kilka osób. Szkoda, że los miał do czynienia z tak brutalnie utalentowanej i pięknej kobiety, która jest piorun wystrzelił do sławy, a potem równie szybko została zapomniana.