621 Shares 2652 views

Cafe „Kryzys gatunku” – przytulny

Cafe „gatunek kryzys” to mały i bardzo przytulny klub. To miejsce jest bardzo interesujący i dość koncepcyjne. Dowodem na to jest jego pierwotnej nazwy. Ale jeszcze bardziej zaskakujące jest projektowanie wnętrz instytucji. Klub znajduje się na Pokrovka w Moskwie, jest to miejsce kultowe z nieodłącznym tylko do niego specjalny energia i atmosfera.

Klub „Kryzys gatunku” można łatwo zidentyfikować z małej wyspy w Europie, znajduje się w centrum stolicy Rosji. cafe atmosfera tworzy specjalny mały świat, który pogrąża się odwiedzający zapomnieć o wszystkim. Po wypróbowaniu jego moc raz, to na pewno przyjadę tu ponownie i ponownie.

Cafe „Kryzys gatunku” jest otwarta dla zwiedzających od 11 dni do 5 nad ranem. Tym razem jest dość wystarczająco dużo miejsca, aby poczuć atmosferę, więc odpocząć i nie spiesz się.

Klub „Kryzys gatunku” zrobić każdy użytkownik, aby uciec od codziennego zgiełku codziennych trosk i problemów, a także przez negatywne emocje, które towarzyszą mieszkańcom stolicy w ich życiu.

Menu Club oferuje dania bardzo twórcze dla swoich gości. Łączą one w kuchni włoskiej oraz autora. Ponadto instytucja upiec własny chleb. Piękny dostarczać różnorodne dania, rozsądne ceny zaskoczy odwiedzających. Obiad dla dwóch osób, bez zamawiania w tym samym czasie alkohol może być co najmniej pięćset rubli. instytucja bar oferuje szeroki wybór napojów. Tutaj można cieszyć się nie tylko koktajle, koniak i piwo, ale whisky, rum, wermut, tequila, etc.

Idealnie dobrana muzyka w tle tworzy atmosferę komfortu i pozwala cieszyć się spędzać czas z przyjaciółmi. W tygodniu od wpół do siódmej do połowy dziewiątego, a w piątki i weekendy od dziewiątej do dziesiątej wieczorem cafe „Kryzys gatunku” organizuje koncerty.

W takim przypadku, jeśli chcesz zmienić przytulną i spokojną atmosferę zabawy i środowiska jazdy, należy odwiedzić oryginalny klub. W piątki i soboty obecna przestrzeń dla miłośników nowoczesnej muzyki tanecznej angielskim.

Zgodnie z wcześniej ustalonym programem, cafe „gatunek kryzys” (Moskwa) odwiedzić didżejów krajowych i grup. Na zaproszenie instytucji może odwiedzić i zagranicznych wykonawców. Wspaniały dźwięk na żywo, najlepsi DJ'e z jego kolekcji winylu oraz ogólna wesołość zdecydowanie stworzyć przyjemną atmosferę wakacji. W tym przypadku utworów muzycznych zawsze można usłyszeć coś nowego, ponieważ są one wybrane ze smakiem.

Klub kapitał „Kryzys gatunku” tradycyjnie gromadzi najbardziej zróżnicowaną publiczność. Jednak większość zwiedzających – kreatywnych ludzi, którzy nie są przyzwyczajeni do pobytu w pewnych granicach. W kawiarni można łatwo zapoznać się z poetą-modernistycznej i abstrakcyjne artystów. Społeczeństwo, które są zbierane w różnych instytucji, ale nigdy nudne. Nuda w klubie po prostu wygląda.

Mała i bardzo przytulne miejsce w tym samym czasie może czterdziestu gości. To zawsze jest możliwe, aby usłyszeć nowe rytmy, aby spróbować oryginalnych potraw i zanurzyć się w atmosferze świętowania i komfortu, który unosi powitalny ducha wolności.