782 Shares 8490 views

Quest "w oderwaniu" (Shock Therapy): Przegląd, opinie

sztuka współczesna oferuje nie tylko rolę widza, ale uczestnik ekscytujących i ciekawych wydarzeniach. Mówimy o questowych występów odbywających się w czasie rzeczywistym. Do tej pory istnieje wiele projektów, w których uczestnicy mogą próbować rozwikłać sekrety i tajemnice z przeszłości, teraźniejszości i przyszłości science fiction. Specjalne odwiedzający miłość i mieszkańcy stolicy zdobył quest „w oderwaniu”, stworzonej przez grupę młodych entuzjastów „Shock Therapy”. Ten ekscytujący performance opowiedzieć naszą publikację.

W grze fabuła

Twój zespół staje się zespół naukowców, który trafi do tajnego laboratorium – to jest główny legenda quest „w oderwaniu”. Ostatnio ten ośrodek badawczy traci kontakt, a gracze muszą wiedzieć, co tam się stało. Tajne laboratorium spotkać ty zapakowane Entourage przypominające filmy i gry o przestrzeń. W budynku kompletny bałagan i poczuł oznaki walki. plamy krwi sugerują, że było coś strasznego.

Cały personel nie było, a trzeba zrozumieć sytuację, a przez pewien czas. I robić to, że gracze muszą rozwiązać kilka ciekawych zadań logicznych, klucze i hasła, które działają zarządzania laboratorium. To będzie główne zadanie należy zrobić, aby otrzymać quest „w oderwaniu”.

głównym przeciwnikiem

Bardzo szybko, w czasie przejazdu wykonywania gracze sobie sprawę, że nie jesteśmy sami w tym laboratorium. Ponadto ten, kto żyje w tym ośrodku badawczym, nie chcę, żeby szybko i łatwo przeszedł quest „w oderwaniu”. Ktoś inny (mianowicie, że wróg będzie można spotkać podczas przejścia) jest w stanie nie tylko rozerwać na kawałki, ale także umieścić swoje ciało do zarodka, co sprawia, że twoja śmierć bardziej bolesne. Tak, że gracze będą nie tylko elegancki, ale także zwinny i zwrotny, aby pozostać przy życiu. Po przejściu gry jest podane kilka zbiorowych „życie”. A jeśli będą palić, to będzie misja nie powiodła się.

umeblowanie

Quest wydajność „w oderwaniu” uderza swoim graczom atmosfery. Po tym wszystkim, wszystko jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach. Realistyczna sceneria, wysokiej jakości efekty dźwiękowe, oszałamiające efekty specjalne, a także utalentowani aktorzy – to działa w celu zapewnienia, że każdy użytkownik zanurzył się w przejściu misji. Sugeruje to, że projekt pracowali ludzie jasno zrozumieć zasady i przepisy gry „hororr” stylu.

Straszny upiornie

Przejście zadań odbywa się w niemal zupełnej ciemności, ponieważ zespół ma tylko kilka latarnie. Wydajność Atmosfera jest bardzo przeraża wielu „naukowców”, tak, że 15% graczy są proszeni, aby zatrzymać odtwarzanie powodu nieopisanej grozy. Aktorzy często dodać improwizacji w jego grze, co czyni sytuację bardziej realne i przerażające. Bo tu „obcy” – nie głupie stworzenie, działając wyłącznie na skrypcie, ale poważnym przeciwnikiem, który reaguje na działania gracza. I to jest wielka zasługa organizatorów i pracowników „Shock Therapy”. Quest, opinii, które są bardzo pozytywne, sprawia niezatarte wrażenie na graczy, a 95% odwiedzających polecić go do swoich przyjaciół i znajomych.

Praca passage

W grze fabuła jest dość liniowa, a zadanie musi być wykonywane w określonej kolejności. Na przejściu dążeniu podano jedną godzinę. W tym czasie goście będą w stanie uruchomić i, i myśleć, i bardzo boi. Te zwroty akcji spektaklu z każdej chwili, a napięcie wzrośnie graczy od pierwszych sekund gry do finału. Jest to niezwykle trudne do logicznego myślenia, kiedy szalenie przerażające. Dlatego konieczne jest przezwyciężenie paniki i zebrać myśli, aby zrozumieć, gdzie iść dalej.

Zadania są dość proste: znaleźć element lub wybierz kod. Tu nie trzeba puzzle nad złożonych zagadek, ponieważ podstawą tego spektaklu nie jest test twojego intelektu i emocji, że czujesz podczas przejazdu pociągu. Dreszcz gracze zaczynają czuć od samego początku.

Ta wyjątkowa lokalizacja

W trakcie gry trzeba badać położenie 300 metrów kwadratowych, to jest pokój został przerobiony w ramach tego zadania. Moskwa oferuje różnorodne takiej rozrywki, ale tylko wydajność „w oderwaniu” jest tworzony z tak dużą skalę. Podczas odtwarzania odwiedzający będą mieli czas do uruchomienia przez wąskie korytarze i nietypowych pomieszczeń i laboratoriów, pełen różnego rodzaju rekwizytów. Trudno oprzeć się pokusie, aby badać każdy temat bardziej dokładnie, ponieważ przejście wydajności jest ograniczona, a okolica jest bardzo ciekawy. Według spółki, „terapia szokowa” musiał uzyskać pozwolenie na zainstalowanie niektórych elementów. Na wewnętrznej tworzenie zajęło sześć miesięcy, a to sugeruje, że sytuacja jest przemyślane w najdrobniejszych szczegółach.

Reguły gry

Przekazać zadanie „w oderwaniu” może być zarówno razem, a grupa do siedmiu osób. Minimalny wiek – 16 lat. Podczas przejścia muszą wykorzystać swoje umiejętności logicznych i do powstrzymania się od użycia siły. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do sytuacji z aktorem, który będzie działał jako „obce”. Należy pamiętać, że jest to niemożliwe do prowadzenia ręki do ręki, to natychmiast zdyskwalifikować zespół i pieniądze zapłacone za grę, nie będą zwracane.

Rangers Quest poprosi zostawić przed wejściem torby, telefony, tablety i inne przedmioty. Wskazane jest, aby powstrzymać się przed meczem z alkoholem, ponieważ administracja ma prawo do odstąpienia od przejścia gry, jeśli ktoś z grupy pijany. W tym przypadku pieniądze nie wrócić. W procesie przechodzenia graczy może zmienić rzeczy z miejsca na miejsce i realizować wszystkie swoje pomysły na temat przejścia questów w praktyce, nie patrząc na bałagan opuszczenia. Ale to jest surowo zabronione złamać rekwizyty. Aby przejść quest lepiej wybrać wygodne ubranie i buty sportowe, które nie utrudniają lub ograniczają ruch.

informacje techniczne

przechodząc koszt poszukiwań zależy od liczby uczestników. Minimalna cena za zespołem do pięciu osób – 6 tysięcy rubli .. Dla każdego dodatkowego członka graczy trzeba zapłacić 1 tys. Rubli. Dość tanie, biorąc pod uwagę, że wiele wrażeń i doznań, które dadzą Ci quest „w oderwaniu”. Kupon rabatowy można zaoszczędzić trochę pieniędzy. Gdzie je zdobyć? Dość często, podawanie „terapii szokowej” prowadzi różne działania i daje zniżki dla swoich stałych i nowych gości. Aby dowiedzieć się, jak dostać kupon, można poprosić operatora przy rezerwacji biletów.

Adres, na który jest quest: Moscow, Serpukhov wał 7. Aby dotrzeć do budynku można z stacji metra „Tula”. Dla właścicieli samochodów dostępnych na miejscu parking strzeżony.

Dążenie „Izolacja 2,0: Instinct”

Olbrzymi sukces poprzedniego wykonania zmusiła organizatorów myśleć o sequelu. I właśnie nowy projekt został stworzony przez trzy miesiące. Oczywiście, „Instynkt” nie można nazwać kontynuacją poszukiwań „w oderwaniu”. Tu czekają na nowych przygód i zadań, a także nieznanej lokalizacji i innych reguł gry. W tym czasie zespół będzie grupa ufologów, którzy otrzymali dziwny sygnał do upadku UFO. Teraz iść z przyjaciółmi na miejscu wypadku, a fabuła jest tajne więzienie.

Instytucje Bramy są otwarte, a miejsce wygląda bardzo zaniedbany i opuszczony. Kilka chwil później zdasz sobie sprawę, że stały się one przedmiotem kosmicznego obcej polowania – „Predator”. Po prostu naukowcem, jest mało prawdopodobne, aby pokonać potwora siłą, tak że jedno wyjście – do ukrycia. Ostoja gdzie będziesz. Ogromna liczba pokoi z ziemskich i pozaziemskich artefaktów, niekończących się korytarzy, połączonych schodami i tajnych przejść – to wszystko daje schronienia, jeśli nie poddawać się panice i włączyć wychwytu.

Niewidzialność – klucz do sukcesu

Jeżeli pierwsza wersja quest „w oderwaniu” graczy często musiał uciekać od „obcych”, a następnie nowy wróg musi się ukrywać. Po tym wszystkim, za każdym razem „Predator” wykryje gracz z zespołu strzałem w 10 minut kary, która przyczynia się do nasilenia doznań. Wynik ten nie jest tak straszny jak stresujące. Dla tutaj gracze muszą siedzieć z zapartym tchem, mając nadzieję, że nie zauważy. W przerwach między „chowanego” niezbędne do rozwiązywania problemów logicznych.

Atmosfera i okolica

Pomimo faktu, że „Instinct” – nowa misja, on zdobył wiele pozytywnych opinii od graczy. Tutaj całe środowisko przeznaczone do drobiazgami. Wnętrze pokoju nie pozwala wątpić, że jesteś na terenie tajnego więzienia. Ponadto obiekty pochodzenia pozaziemskiego, które znajdą Państwo w miejscu, jak i atmosfery gry, będzie można wierzyć w obcej ingerencji. Szczególnie chcemy podkreślić kostium głównego wroga – „Predator”. To nie jest zwykła maska, kupiony w sprzedaży w żartach sklepowych. Cały kostium wykonany jest z silikonu i wygląda spektakularny w ciemności i świetle lamp.

Ogromne wrażenie i utalentowany działania, sprawia, że można wierzyć w rzeczywistości, co się dzieje. aranżacja muzyczna doda stresu i zanurzyć się w grze. W ogóle, to wydajność – kolejny udany stworzenie „Shock Therapy”, które zadania są jednymi z najlepszych w kraju. Opinie o grze więcej niż pozytywne, tak że burza emocji i adrenaliny, który podałeś.