657 Shares 8758 views

Który naród europejski rodzi jazda na rowerze, czy jesteśmy dla zdrowego stylu życia!

Rowerów – to naprawdę wyjątkowy wynalazek ludzkości. Wiele krajów walczą o palmę na pytanie, co naród, z jakiego kraju zawdzięczamy wygląd swojego znajomego dwukołowy. Zalety tego rodzaju transportu na inny więcej niż oczywiste. Jest on dostępny z finansowego punktu widzenia. Kolarstwo chłód wzmacnia nasze zdrowie jest jednym z najbardziej skutecznych środków do zwalczania otyłości, chorób układu sercowo-naczyniowego i wiele innych dolegliwości. „Koń Dwukołowy” nie boi się korków na to łatwo można dojechać, gdzie każdy samochód będzie stał przez kilka godzin. A środowisko nie cierpi!


W kraju tulipanów i wielki

Więc co europejski naród przychodzi jazda na rowerze? Odpowiedź jest jednoznaczna wyraźnie nie jest! Ktoś myśli, że holenderski. Po tym wszystkim, są one uznawane jako „rower”, jak to najlepiej zrozumieć różnice w typie maszyn górniczych ze sportem i ogólnie, ich drogi i autostrady są idealne do tego typu transportu. Według obliczeń Statystyczny, na mieszkańca co piąty dorosły Dutchman rachunki średnio 2 kopie „przyjaciela żelaza”. A jeśli pojawiają się tu i dzieci? Imponująca postać, prawda?

Na wizytę do Hamleta i Małej Syrenki

Drugi wariant odpowiedzi na pytanie, co europejski naród przychodzi jazda na rowerze, będzie następująca: Duńczycy! Dlaczego? Więc po swoim kraju formalnie pod wędki i rowery! Ten rodzaj transportu jest stosowany wszędzie tam, i bardziej reprezentacyjny niż samochody. Po tym wszystkim, że jest przyjazny dla środowiska, co ma zasadnicze znaczenie dla świadomych Duńczyków, bardzo łatwy w obsłudze i jest idealnym rozwiązaniem w zakresie ochrony zdrowia. W skrócie, to świetny pojazd, to świetna alternatywa dla transportu publicznego!

„Niemcy. Zimowa opowieść "

Nie przypadkowo wybrać cytat z Heine niniejszego ustępu. Leży to również otgadka nasze tajemnice, o których europejski naród urodzonych okrakiem na rowerze. Tak, wyobraź Niemców! Ponownie soshlomsya statystyk. Mają ponad 80 mln mieszkańców przypada około 68-69 milionów rowerów! Powody takiej pasji do pojazdu dwukołowego podobnych do tych, z których mówiliśmy powyżej: z powodu braku szkodliwości dla środowiska i bezpośredniej korzyści dla zdrowia. Plus brak korków, oszczędzając czas i pieniądze na benzynę. A także większe bezpieczeństwo niż w „dialogu” z innymi pojazdami. Dlaczego jeszcze pamiętać Niemców, jeśli chodzi o jakiego rodzaju europejskiego narodu przychodzi jazda na rowerze? Fakt, że istnieją najlepsze warunki dla rowerzystów. Tylko tory długości ponad 70 tysięcy kilometrów – największy w Europie! I tych, którzy są „osiodłać konia żelaza”, korzystają z takich samych praw jak siedzi za kierownicą samochodu.

W różnych krajach i kontynentach

Jednak jazda na rowerze rodzi się nie tylko to czy tamto naród starej Europy. Chińczycy i Japończycy stworzyli swoje „białych braci” jako poważny konkurent ponownie prawdą jest to „gdzieś w pobliżu.” Tak więc, drodzy czytelnicy, i przeszczepia z salonów zapachu benzyny i pociągów elektrycznych szum w komfortowych siodła sport, góry, miejskich i innych rodzajów rowerów, uzdrowienia natury i stać zdrowsze dla siebie!

Powodzenia i łatwy sposób!