617 Shares 9847 views

Jak zrobić wieniec włosów z gumką: grecki urok

Teraz w modzie greckich fryzury, bo są bardzo kobiece i romantyczne, a więc nadaje się do tworzenia uroczy, miękki obraz. Na przykład, fryzurę z obrzeżem pasma. Wyglądają świetnie na włosy i uatrakcyjnić każdy strój. W tym samym czasie, i zrobić takie fryzury jest dość łatwe, a oni nie wyglądają gorzej niż wyniki godzinach schowków w kabinie. Wystarczy tylko, aby dowiedzieć się, jak to zrobić fryzury z obręczy z gumką. Więc zawsze będziesz mieć przy sobie zapasowy wygranej, który może być stosowany w wyjątkowych przypadkach. Również nie zepsuć obręczy elastycznej fryzury z grzywką, co oznacza, że ta instalacja nie ma żadnych ograniczeń i jest odpowiedni dla każdego.

r tajne

Pomaga docenić piękno fryzury z gumowej oprawie obrazu. Punktem kulminacyjnym całej używa jedynie specjalnego urządzenia fryzjerskie – elastyczna obręcz – na kręcone włosy. Tak, na faliste fryzury loki to będzie wspaniały wygląd, więc jeśli masz naturę prostymi włosami, a następnie przed wykonaniem fryzury z obręczy z gumką, trzeba zamki lekko zakręcony. Następnie instalacja zajmie nieco większy i bardziej interesujące. Ponadto, potrzeba i elementy blokujące, na przykład, lakiery do włosów.

fryzury technika

Aby wykonać tę układanie, trzeba najpierw uczesać, a następnie umieścić na głowie obręczy. Następnym krokiem jest, jak to zrobić wieniec włosów z gumką, włosy będą zbierając w ten klejnot. W tym celu musimy najpierw złożyć włosy z osobą poniżej obręczy, zostawiając trochę nad nią do objętości. Pozostałe włosy powinny być zebrane razem i umieścić je pod dziąsłem. Dla większej dokładności fryzury można usunąć włosy stopniowo, poszczególne pasma, tworząc niewielki stopień zaniedbań i oszałamiający. Kocówki powinno rozwiązać niewidoczne. Aby zapewnić długowieczność r, konieczne jest spryskać włosy lakierem lub woskiem naprawić włosy. To cały sekret układania!

Opcja dla hipisów

Jeśli nie chcą zrezygnować z włosami, można użyć obręcz, na gumce tylko jako dekoracja na zwykłej fryzury.
Aby to zrobić, wystarczy umieścić na głowie eleganckiej oprawy, a obraz hipisów gotowych. Pożądane jest, że włosy w tym samym czasie zostały ułożone trochę zaniedbany i sexy. Wszystko jest tak proste, ale wygląda na ciekawe i ekscytujące!

Jak ozdobić włosy?

Pofantaziruet jak ozdobić niosek. Pomyśl o tym, jak zrobić fryzury z obręczy na gumie tak, że wszystko się podobało. Możemy zaoferować Ci tylko kilka opcji standardowych. Ponieważ ta stylizacja wygląda wzniosłe i delikatne, można zróżnicować na żywo lub sztuczne kwiaty, oryginalne szpilki, koronki hafty. Jeśli nie kochasz akcesoria zbyt obsesyjne, można zrobić tylko oryginalne felgi, wyszywana koralikami lub cekinami. Zapraszam do eksperymentowania, a stworzysz swój wizerunek fryzury z obręczy gumy!