570 Shares 4655 views

Powiększający Moon – najlepszy czas na magii i Kwiaciarstwa

W starożytnym Awestyjski mitu ma następujące wiersze: „Dwa luminarzy – Sun and Moon – są strażnikami przy bramie, w celu ochrony niebo z inwazją armii ciemności.” Od najdawniejszych czasów ludzkość Księżyc połączy wszystkie tajemnicze i nieznane. Nazywa się pani dusz, patron zakochanych i szaleńców. Astrologowie wierzą, że jest to planeta odpowiedzialny za subtelną karmicznego planu i ludzkich emocji.

Księżyc – naturalny satelita Ziemi. Okres, w którym to sprawia, że pełne koło wokół Słońca, zwany synodyczny miesięcy. Jej czas trwania wynosi 29,53 dni. To dzięki takim okresie powtarzających pełni księżyca i nowiu.

Wpływ dwóch luminarzy wszystkich żyjących ludzi, wiedział bardzo dobrze od czasów starożytnych. Księżyc rośnie lub spada, był dla naszych przodków naturalny kalendarz, w którym do przeprowadzenia prac rolnych i poszedł codzienne i religijne obrzędy. W źródłach słowiańskich tych lat zawiera wiele odniesień do tego faktu. Na przykład rolnicy byli przekonani, że najlepszy czas na sadzenie – a woskowanie księżyc i zbiorów – Wręcz przeciwnie, malejącą. Wierzono, że drewno do budowy domu lepiej jest zbierać ostatni tydzień przed nowiu. Następnie, jest mniej podatny na gnicie oraz wpływ innych czynników biologicznych.

Nawet pogoda, do pewnego stopnia, zależy od cyklu księżycowego. Pomyśl o przesądach ludowych. Jeśli nowy księżyc jest suchy, cały miesiąc minie bez deszczu. Chmury podczas pełni księżyca wróży długotrwałe opady deszczu. Ludzie mówią: „Księżyc będzie myć przez trzy dni.”

W Awestyjski mity nocnym świetle nazywano Max. Ta bogini – pani wód ziemnych. Jak widać, nawet wtedy ludzie wiedzieli, że rośnie i słabnie księżyc wpływa na przypływy i odpływy. Bogini Mach ma cztery pary rąk. Współczesny człowiek z pewnością można dostrzec w tym aluzja do czterech faz księżyca. Avestiytsy starożytni znali i co efekt nocnego światła na stan zdrowia danej osoby i swoich emocji.

Jak już powiedzieliśmy, czas trwania cyklu księżycowego trochę więcej niż 29 dni, a każdej fazie – około tygodnia. Pierwsze dwa – w woskowanie Księżyc, ostatni – maleje. New Moon – połączenie między dwoma gwiazdami, księżyc w pełni – ich opozycji.

Uważa się, że woskowanie Księżyc wypełnia świat energii i informacji astralnego. W związku z tym, termin ten jest uważany za najbardziej korzystny dla wszystkich przedsiębiorstw, czy jest sadzenie kwiatów w klombie lub odwołania do wyższej mocy.
W domu i kochać magia woskowanie Księżyc – najlepszy czas dla ceremonii, aby przyciągnąć szczęście i wzmocnienie uczucia. Leczenie dolegliwości, z drugiej strony, jest najlepiej zrobić z luminarz opadającej na złe samopoczucie zstąpił „na nie”.
Ogrodnicy wiedzą bardzo dobrze, że jeśli chcesz zbierać obfite żniwo, siać potrzebę w pierwszym tygodniu. Doświadczeni hodowcy również zestawiać do kalendarza księżycowego jego działania.

Słabnie moon – dokładne przeciwieństwo dwóch pierwszych. Tym razem, zapisz zmagazynowaną energię, która jest niezbędna, aby spędzić bardzo oszczędnie. W tym okresie zaleca się zakończyć właśnie się rozpoczęła, zgodnie z jego planami. Uważa się, że transakcje i inicjatywy, które mieszczą się w tym czasie, przyniesie tylko straty finansowe. Ale słabnie moon – najlepszy czas na rozpoczęcie wszystkie rodzaje diet i zabiegów wellness-pheno-.

Warto również wiedzieć, że w cyklu luminarzy obecnych punktów krytycznych. Te dni są stresujące. To właśnie w tym czasie nie jest najwyższa liczba brutalnych przestępstw, wypadków przypadkach gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia. Te dni spaść na księżyc w pełni i nowiu, jak również o zakończeniu pierwszego etapu, kiedy rośnie księżyc wejdzie w życie, a w trzecim tygodniu, a dokładniej jego zakończenie.

New Moon ludzki organizm wykorzystał cała energia otrzymana i bardzo podatne na różnego rodzaju wpływy. Znacznie pogarsza odporność reakcji zmniejsza się. Szczególnie silnie reagują na nowiu przez mężczyzn. Stają się agresywne, drażliwość, drażliwy.

Przy pełni księżyca ludzkie emocje przelewać na krawędzi, ale zdolność do samokontroli i logicznego myślenia spadnie znacząco. Czarownicy nazywają ten okres iluzji. Człowiek skłonny do przeceniania własnych możliwości, co prowadzi do nieprzyjemnych konsekwencji.

W następstwie księżycowych biorytmy, człowiek żyje w harmonii z naturą, to w ogólnym przepływie kosmicznego czasu. W nocy światło jest określana przez naturalny przebieg zdarzeń, pomagając przy minimalnym zużyciu energii do wykonywania pewnych czynności.