246 Shares 6734 views

Metro "Perovo". Jak dostać się do stacji metra „Perovo”?

Stacja metra „Perovo” Moskwa wprowadziła na progu nowego, 1980 – 30 – 12 – 79 Otwarcie stacji, zbiegając się z Olimpiadą-80, które odbyło się w stolicy Rosji. Nazwali go na cześć wsi, a następnie miasto Perovo, to znajduje się w okolicach Moskwy. Od początku lat 60-tych tego miasta jest to część Moskwie, zwany obszar Perovo. Stacja posiada dwie nazwy Project – Vladimir i Perovo pole.

Lokalizacja stacji

Tunel metra „Perovo” zawarte w miejscu, na które wystawiane są dwa Vladimirskie Street – 2 i 3, i Green Avenue. Ten metra pod numerem seryjnym 114 odnosi się do gałęzi Kalinin, który zawierał 9 więcej stacji. Znajduje się na segmencie Nowogiriejewo – Entuzjastów Highway.

Na terenie stolicy Wschodniej AO położył Metro „Perovo”. Obszar, na którym odbywa się, nazywa Nowogiriejewo. Jego wyjścia podziemne pozwalają dostać się do Zielonej Avenue, 1, 2 i 3. Vladimir ulicy. Stamtąd idzie na ulicę Novogireevskaya i braterskiego.

Cechy konstrukcyjne stacji

Sklepiony metra „Perovo” o średniej dziennej przejazdów o 58.000 osób przewidzianych do głębokości 9 metrów. Do budowy jego tunele używane żelbetu. Łuki podziemnych korytarzy są mocowane na pionowych ścianach „w terenie”.

Sala Stacja wyposażona jest w bezpośrednim peronu wyspowego. Stacja pośrednia bez bezpośrednich ruszt wyposażony 8th fragmentów otwierających się dwa podziemne przedsionku, które pracują z 5:25 do 1:00.

metro

Stacja posiada dwa hole, przechodząc pod ziemią. Są one przygotowywane przez zieloną perspektywę, a napotkasz metrze. Zachód hol jest wyposażony w sześć gniazd na ulicach stolicy. Z nich dostać się na ulicę 2 i Władimir różnych punktach Zielonej Avenue. East hol wejściowy wyposażony jest w dwóch przerw w metropolii, w zielonej strefie alei.

projekt metro

Wnętrze stacji wykonana jest w stylu słowiańskiego. Motyw „Perovo” jest zdominowany przez odcienie białego metrze, przynosząc w jasnych i przestronnych pokojach. Przedmioty architektonicznych dekoracji i lobby platformy oparte na elementach narodowej sztuki użytkowej.

Ozdoba na kamiennych płyt podobnych do obrazów drukowanych na popularnych odbitek. Skład paneli marmurowych oraz tradycyjnych znaków słowiańskich. To żywe postacie, początki, które poszły daleko w starożytności. Są kochane przez ludzi i od wieków wykorzystywane do tworzenia ozdób.

LA artystów Nowikow i VI Filatov udało się harmonijnie połączyć je w słońcu, tchnąć życie, w lewo, pilnuje domu, konia, symbolizujące siłę i dobrobyt, Sirin ptak uosabia szczęście i kwiatowy wzory.

Wykładania ścian i łuki

Ściany są ozdobione biały marmur „koelga stacji” z różowo odcieniach. Według zlecenie cokołu trymowania gabro czarny mineralnej. Są one ozdobione oryginalnym mural z fantastycznymi i mitycznych zwierząt zamkniętych w tradycyjnej komórki rombu. Z tych liczb ściana staje się rodzajem rytmu.

Na ścianach utworzonych 4 pary paneli, cięte na marmurze śnieżnobiałej w rosyjskiej „horomnom” stylu. W centrum komórek rombowych w ramie ornamentem roślinnego stanowi kluczowy obraz. W hali dworca, na prawo od wejścia wschodniego, umieszczone panele z wizerunkiem ptaka siedzącego na drzewie. W panelu po lewej stronie ozdobiona jest wspaniałe ptaka rajskiego Sirin, którego głowa jest zwieńczona koroną.

Z drugiej pary paneli przedstawionych Fairy Gamayun proroczy ptaków i lwa. Na jednej trzeciej pary paneli malowanych skrzydlaty koń, a drugi – dwa słońca (jeden z smutna, a druga z czystym twarzy). W ciągu ostatnich kilku połączonych paneli, z powtarzającym się motywem, który znajduje się po prawej stronie od wejścia wschodniego i popularnych odbitek z gołębiami.

łuki wejściowe w hali dworca zdobią motywy kwiatowe. Aby utworzyć wykorzystując ich frontonów technologii nici stosowanych w mokrej zaprawy.

Wykończenie łuki pod sufitem i podłogą

Sklepienia sufitowe cięcia wąskich wnękach, w których zamontowane są zygzak dekoracyjny sufitu. Oprawy zebrane zygzak rur jarzeniowe i płyt metalowych, aby poradzić sobie jednocześnie z dwóch celów – zdobić sufitu i oświetlania pomieszczeń.

Oryginalny sufit zaprojektowany przez znanego artystę Michaił Aleksiejew. Jego ciekawa forma kloszach lamp światła na sklepień sufitowych rozprzestrzenia się jak wsady pióra.

„Perovo” – stacja metra, gdzie podłogi są wykonane z polerowanych płytek granitowych. Płytki ułożone ciekawy geometryczny wzór w stylu rosyjskim. Połączenie różowe, szare, brązowe i czarne odcienie mogą tworzyć na podłodze piękny harmoniczny wzorzec.

fartuch wnętrze

Na linii centralnej platformie zainstalowane podwójne kolumny dekoracyjne ze wskaźnikami świetlnymi. Dla wygody pasażerów one przepasane kwadrat drewniane ławki. Ich szerokie boki zwrócone do siebie nawzajem, i rozgałęzione górę. Na ogół, skład kolumn i rzeźbione ławki z ozdobnymi akcentami jakby wyciętych pni drzew.

stacja oświetlenie

stacja kosmiczna wypełniona jest powietrzem i światłem. Inteligentne hale dać białe światła w podziemiach pod sufitem. Wyglądają jak lekką koronką, połączone z trójkątnych motywów.

Jak dostać się do stacji „Perovo”

Czasami pasażerowie istnieje potrzeba, aby dowiedzieć się, jak dostać się do stacji metra „Perovo”, co transportu aby dostać się do niego. Idź do pociągów podziemnej stacji i trzech rodzajów transportu lądowego. Do „Perovo” dostać na pociągi kursujące na linii Kalinin-Solntsevo.

Obok taksówek №114m Przystanek, 617m, 646 mln, 108m, 627m, 104m, 341m, 249m. Do niej podjechać autobusami №617, 659, 620, 141, 787 i autobus №77.