827 Shares 9487 views

Stacjonarny mikser – nowoczesny wybór

Gospodyni, który próbuje okresowo gotować dla rodziny coś pysznego, za każdym razem nowe danie w diecie, całkiem dobry pomysł, aby uzyskać dobre pomocników w kuchni. Nie jest tajemnicą, że główne przetwarzania i gotowania produkty wymagają długiego czasu na ich wysoką jakość kruszenia, rozdrabniania lub krojenia. Obecnie większość kobiet woli mieć w kuchni nowoczesny procesor multi-funkcjonalny jedzenie, ale coraz więcej konsumentów chce mieć komplet asystentów elektrycznych w oddzielnym rozwiązaniu.

Jednym z korzystnych, znacznie ułatwiają pracę na kuchni i często używane instrumenty są uważane mieszarkę stacjonarną. On jest bez najmniejszej trudności pozwoli do mielenia mięsa na farsz państwowej i narezhet mu łuk natręt warzyw do sałatki i owoców z kolei z odpowiednimi dodatkami w bujnym koktajl. Jeszcze takich zadań lepiej zanurzeniową blenderze.

Możliwości urządzenia

Urządzenia te szybkie, wygodne i wysokiej jakości po prostu nie chcą puścić po pracy z nimi. Ilość wykonywane blendery zadanie nie jest trudne do listy, aw szczególności jest ona w stanie przygotować:

  • Różne zupy konsystencja.
  • Napełnianie i sosy pikantne lub pikantne.
  • Składniki na lody i wysokiej jakości koktajli.
  • Wszelkie pie and mash.
  • Smoothies.
  • Ciasto nie jest zbyt stromy partii.
  • Kruszony lód.

Uniwersalnym pomocnicy

Mikser stałe umieszczona tak, że jest zintegrowana z bazą mechanizm napędowy, który pozwala obracać się pewną prędkość noży specjalnych konstrukcji. Noże są umieszczone w specjalnym pojemniku dzbanka szkła lub przezroczystego cylindrycznej szklanej. Produkty wykonane z zakładek na górze i jest dobrze pokryte pokrywką.

Oczywiście, należy rozważyć nabytych urządzenia zasilającego, ponieważ, jak stacjonarnego miksera nie będzie w stanie przetworzyć bardzo twardych produktów. Należy zauważyć, że te dodatkowe dysze mieszalnika ma, nie licząc nóż kłujący lodu. Niemniej jednak, dzbanek wyposażony w żebra i specjalnej konstrukcji ostrza umożliwia szybki dostęp w celu uzyskania pożądanego działania. Załóżmy, tłuczone ziemniaki z masłem i mleko blender sporządzi w ciągu kilku sekund z wysoką jakością. Przyrząd wyposażony jest w specjalną wylewką szklanego, który ułatwia wygodne nalewanie ugotowanego produktu. Dobrze znana firma «Kenwood» w ogóle dostarczył blender poręcznym małym kranu.

Odmiany Mikser może być z tworzywa sztucznego lub metalu rozszerzeniem korpusu, który jest obniżany do pojemnika stosowanego do niezbędnych manipulacji produktów. Taka bardziej zwarta Urządzenie według kuchni niż stacjonarnym mikserze. On jest lepszy na siekanie cebuli i jakość mięsa gotowych bułka tarta i przetarć sera.

Ważne parametry i wybór

Wybór blenderze, zanurzenie lub stacjonarnych to zawsze zapoznać się z charakterystyką i możliwościami urządzenia. Obie opcje są dobre na swój sposób i są wygodne z ich zalet.

Materiał miska może być wykonane ze szkła lub włókna szklanego. Korzystnie Oczywiście szyba nie jest słabe, a materiał ten jest bardziej krytyczne na uderzenia lub nieostrożnej manipulacji.

Optymalna ilość szkła nie powinna być mniejsza niż 2 litry – jest odpowiednie zasilanie dla użytecznej objętości, która będzie bezpośrednio zaangażowane w ramach produktów.

Blender stacjonarne i zanurzony musi mieć wystarczającą pojemność i najlepiej jest wybrać urządzenie z możliwie największej liczby rzędu 500-700 watów.

Ilość biegów są bardzo zróżnicowane, a tylko można ustalić, które produkty będą miały do czynienia coraz częściej rozważa najlepsze rezultaty. Rynek jest w stanie dostarczyć urządzenie 14 z drugą prędkością, a ponadto jest to możliwe w przypadku niektórych modeli płynnie regulować prędkość lub użyć krótko turbo.

Czyszczenie miksery stacjonarne można wykonać przy użyciu funkcji samooczyszczania – będzie chronić Cię przed niechcianymi obrażeń od noży, dobrze, głębinowy dobrze czyszczone i myte pod bieżącą wodą.