173 Shares 1098 views

Pytania zadawane przez ludzi Tupeyshie

Obecnie istnieje wyrażenie „świat jest pełen idiotów.” I nie chce, oczywiście, aby w to uwierzyć, ale od czasu do czasu w zależności od bieżących wydarzeń takie myśli chodzą do każdego rozsądnego człowieka. Kolejnym dowodem na to może być ten artykuł, w którym chcę mówić o tym, co tupeyshie pytania zadawane przez ludzi w różnych sytuacjach, a interesy współczesnej młodzieży.

Oświadczenie w Internecie

Co można zapytać? Tak, prawie wszystko. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do sytuacji w wyszukiwarkach. Więc to dobry sposób, aby dowiedzieć się informacji, że nikt w zasadzie nie śmiej się z pytań, które dana osoba kładzie komputer. Czasem jednak ludzie są zainteresowani, mówiąc, głupota, odpowiedzi na które starają się odnaleźć w Internecie. Jakich pytań jesteś? Topu w wyszukiwarkach jest pytanie „co robić, kiedy szampon.” Co zaskakujące, wiele osób pyta o to. Na tej samej zasadzie, począwszy od wyrażenia „co jeśli …”, ludzie zadają wiele rzeczy. Jeśli chodzi o kobiety, są zainteresowani w wyszukiwarkach, dlaczego oni są tak głupi, dlaczego orzechowy lub brzydkie. Mężczyźni są również zainteresowani takimi pytaniami: „Dlaczego jestem głupi (w miłości, biegnie za nią)?”, Etc. Również często zadawane pytanie „kim jestem”. Jak ona sama w sobie jest nieszkodliwa, ale zapytać Internet jest bardzo nierozsądne. Znajdź odpowiedź może być tylko wtedy, gdy dobrze grzebać w sobie.

„Mogę …”

Pytania Tupeyshie może również rozpocząć z frazą „jeśli można …”. Więc ludzie są zainteresowani tyle o. O co pytać? Niespodziewanie, ogromna liczba ludzi są zainteresowani tym, co by się stało, gdyby pociąg pójść do toalety, aby rzucić odpadów, a także czy jest to możliwe, szybko odwracając złom, zmienić orientację swojego towarzysza? Zastanawiam się, dlaczego skrawek takiego intensywnego zainteresowania? A jeśli pierwsza opcja jest nadal możliwe, aby uzasadnić ludzką ciekawość, drugi – po prostu nonsens ktoś jest chora wyobraźnia. Także ludzie często pytają: „Czy człowiek może się teleportować?” „Czy można wykastrować kota samodzielnie (w domu)?” – to wszystko to kwestia młodego sadysty!

Co robić?

Kwestie Tupeyshie może również rozpocząć z frazą „co robić”. Zatem top-end w tym przypadku jest kwestia chłopców rzeczy do zrobienia z dziewczyną. " Także ludzie jak zapytać, co może zostać zabity lub zatrute. Czasami wydaje się, że ludzka głupota po prostu nie ma limitu.

Ciekawe …

Ponadto, wiele osób lubi zadawać pytania, które rozpoczynają się od wyrażenia „co jeśli …” lub podobne. Niespodziewanie, ludzie są zainteresowani, jest to możliwe używać pasty do zębów i ziemniaki, aby ogień. Zastanawiam się, kto rodzi się w głowie takie myśli? Często młodzi ludzie interesowali się także, w jakich okolicznościach życia może zajść w ciążę. To pytanie jest nie tylko zabawny, ale, niestety, tragiczne, mówi o niskiej kulturze seksualnej dzisiejszej młodzieży. A to, nawiasem mówiąc, może prowadzić do negatywnych konsekwencji i różnych chorób. Niektórzy ludzie zastanawiają się, czy jest możliwe, aby otworzyć słoik puszkach trampki i dwie łyżki. Powstaje pytanie: „Dlaczego nie ma pod ręką wygodniej robić rzeczy?” I zastanawiam się, dlaczego niektórzy ludzie po przecięciu żyły leżą w ciepłej kąpieli. Oznacza to, że bezczynne ciekawość, albo dlatego, że informacje na wszelki wypadek? No, jak tu nie proguglit dlaczego producenci otwór przez laserową mysz optyczna wykonana w formie dziurkę od klucza? To jest takie ważne informacje! Niespodziewanie, ludzie pytają siebie, ile tłuszczu człowiek może stać się kuloodporny. Sugeruje to niski poziom edukacji wśród mieszkańców naszego kraju.

W jaki sposób?

Pytania Tupeyshie może rozpocząć się od słów „jak …”. Tak, niektórzy ludzie zastanawiają się, w jaki sposób można spokojnie zabić osobę lub jak odróżnić chiński z japońskim. Groźba świata mogą świadczyć następujące pytania zadawane przez swoich towarzyszy: „Jak zrobić broń w domu?” Albo Nastolatki często są zainteresowani, jak stać się reprezentantem pewnej subkultury, ale nadal jest w porządku „Jak stworzyć dom w kształcie bomby?”. Jednak młodzi ludzie pytali również, jak stać się wampirem albo zombie. A co gorsza, wyborze przyszłego zawodu, jak stać się zabójcą albo haker? Najbardziej głupie pytania zaczynające się od słowa „jak”, „Jak bekać?” I „jak to zrobić, by pozwolił mi iść?” – a oni mówią, że coraz więcej osób korzysta z różnych narkotyków i alkoholu narkotyków w nieograniczonych ilościach.

Dlaczego?

Najgłupsze pytanie na świecie może również rozpocząć się od słowa „dlaczego”. Tak często ludzie pytają „dlaczego rosną włosy łonowe”, „dlaczego Wołodia zgolił wąsy” (A zdanie z filmu „Brylantowa ręka”), „Dlaczego ślub.”

Jak dużo?

Co zaskakujące, niektórzy ludzie są zainteresowani „ile to trup”. Zastanawiam się, dlaczego to jest ktoś wie? Także ludzie często pytają, ile jest aborcja. Pytanie, oczywiście, nie głupi, ale znowu powiedział to samo o niskiej kulturze seksualnego współczesnego człowieka. często są zainteresowane także odpowiedzi na pytania o to, ile trzeba pracować, aby milion albo ile to czy tamto ciało.

Yandex

Można dowiedzieć się, który poprosił najgłupsze pytanie w Yandex. Więc tam, podobnie jak w innych znanych wyszukiwarek, wiele osób interesuje się niczym. Jak dokładnie Yandex, najważniejszych problemów należą: „Co się dzieje, jeśli zeskanować lustro.” Yandex również bogaty witryn, które sprzedają słonie tworzyć hemoroidy dla pieniędzy, a także odpowiedzieć na pytania: „Moja dziewczyna – Cyborg (yaoyschitsa, lepsze bronie, tekst dymu)?”

Odpowiedzi

Nie obrażaj się, jeśli te problemy są nie tylko człowiek, ale także komputer dać właściwą odpowiedź, która, nawiasem mówiąc, często robi. Głupie odpowiedzi na głupie pytania – to można się spodziewać, to tylko głupota może reagować na głupotę. Chociaż nawet być żart.